کالج بلربیز انگلستان ( Bellerbys College )

کالج بلربیز انگلستانکالج بلربیز یکی از بهترین انتخابها برای آماده سازی دانش آموزان جهت ورود به دانشگاه های برتر انگلستان است . تحصیل در کالج بلربیز کمک می کند به توانایی کامل خود برسید و برای ادامه تحصیل در انگلستان در رشته مورد علاقه خود در یکی از دانشگاه های برتر انگلیس قدم بردارید . دانشجویان کالج بلربیز نتایج عالی دریافت می کنند و بسیاری از آنها در دانشگاه های معتبر مانند آکسفورد ، کمبریج و گروه راسل وارد می شوند .

چرا کالج بلربیز ؟

  • تحصیلات معتبردرسطح جهانی
  • بالابردن مهارتهای زندگی
  • ورود به دانشگاه های برتر انگلستان
  • ارائه بورس های تحصیلی

دوره هایی که در کالج بلربیز ارائه می شود

دوره عمومی آموزش متوسطه (General Certificate Secondary Education (GCSE

در واقع این دوره دو ساله معادل سال 10 و11 دبیرستان می باشد . حداقل سن ورود به این دوره ۱۴ سال و حداکثر ۱۷ سال است . دانش آموز پس از اتمام این دوره می‌تواند یکی از دو دوره Foundation و یا A-levels را انتخاب کرده و به تحصیل خود ادامه دهد .

شروع این دوره سپتامبر و یا ژانویه می باشد و دانش آموزان باید حداقل ایلتس 5 داشته باشند .

دانش آموزان ایرانی باید حداقل سال هشتم دبیرستان را در ایران گذرانده باشند و نمرات خوبی کسب کرده باشند .

شهریه هر ترم حدود 8000 پوند است بنابراین بسته به سطح زبان ونمرات درسی اگر دوره 6 ترم باشد حدود 48000 پوند اگر 4 ترم باشد 31500 پوند خواهد شد .

دوره آمادگی برای ورود به دانشگاه Foundation

این دوره یک ساله مختص دانش آموزان بین المللی است که دوره دبیرستان را در کشور خود گذرانده ونمره های خوبی گرفته اند .

حداقل سن برای ورود به این دوره 16.5 سال است و دانش آموز باید دارای مدرک دیپلم با ایلتس حداقل 5 باشد .

این دوره بسته به نمرات درسی و نمره ایلتس شما می تواند سه ترم یا چهار ترم باشد .

چرا باید در دوره FOUNDATION شرکت کنم ؟

این دوره یکساله هم به پیشرفت زبان انگلیسی آکادمیک کمک می کند و هم به فهم درس هایی که در طول دوره ی لیسانس خواهید داشت . همچنین می توانید در موضوعاتی مانند راه های تحقیق کردن ، روش های نوت برداری ، راه های کنفرانس دادن که از پایه های اساسی سیستم های آموزشی هستند دانش و مهارت خود را گسترش دهید . پس از پایان این دوره می توانید مانند دانشجویان انگلیسی با سیستم آموزشی آشنا شده و به راحتی در دانشگاه تحصیل کنید .

شهریه هر ترم 7200 پوند است بنابراین بسته به اینکه پذیرش فوندیشن 3 ترم یا چهار ترم را گرفته باشید هزینه کلی متفاوت خواهدبود .

پیش دانشگاهی A level

ورود به رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و دامپزشکی فقط از طریق دوره A-Levels امکان پذیر است و از طریق Foundation این امکان وجود ندارد .

شرایط ورود به این دوره دوساله عبارتند از : حداقل سن 5/15 سال ، دارا بودن مدرک دیپلم و ایلتس 5/5 .

البته برای دوره سه ترم و A2 level نیاز به ایلتس 6 می باشد .

شهریه هر ترم 9000 پوند است بنابراین هزینه کلی A level شش ترم 54000 پوند ، 5 ترم 45000 پوند و A2 level سه ترم حدود 27000 پوند خواهد شد .

پردیسهای کالج بلربیز

لندن

کالج بلربیز لندن مناسب علاقه مندان به رشته های بازرگانی است .

لندن پایتخت انگلستان یکی از بزرگترین مراکز تجاری و محلی مناسب برای تحصیل در رشته حسابداری ، امور مالی ، بازاریابی ، مدیریت ، اقتصاد و نظریه کسب و کار است .

کالج بلربیز لندن درک بی نظیری از دنیای تجاری به دانشجویان و کارآفرینان آتی ارائه خواهد داد .

کمبریج

کالج بلربیز کمبریج بهترین انتخاب برای علاقه مندان به علوم و مهندسی است . کمبریج شهری است که به خاطر سهم قابل توجه آن در داروسازی ، علوم و مهندسی شهرت جهانی دارد .

کالج بلربیز کمبریج به شما امکان می‌دهد تا به آخرین فناوری‌ها و آزمایشگاه‌های پیشرفته دسترسی داشته باشید . معلمان در رشته خود متخصص هستند و شما در محیطی کاملا علمی به آموزش و یادگیری مشغول خواهید شد .

برایتون

برایتون یک شهر کوچک وسرزنده در کنار دریا که دانشجویان بین المللی زیادی از سراسر دنیا را در خود جای داده است . وجود تئاترها ، گالری ها و مراکز تفریحی و نیز دو دانشگاه بسیار مشهور انگلستان University of Sussex , University of Brighton این شهر را یکی از مقصد های دانشجویان بین المللی کرده است .

کالج بلربیز برایتون یک نمونه مدرن از مدرسه شبانه روزی انگلیسی برای دانشجویان ۱۳ تا ۱۸ سال است .

فاصله این شهر تا لندن با قطار کمتر از یک ساعت است .

امکانات رفاهی

خوابگاه های مجزا دختران و پسران که براساس سن دانش اموزان را سکنی می دهند . اتاق های یک و دو نفره که اکثرسرویسهای مجزا دارند . سالن غذا خوری با دو وعده غذا ( صبحانه وشام) نیز ازدیگر خدمات رفاهی کالچ بلربیز می باشد .

بیمه و خدمات درمانی

کالج بلربیز ، پرستار مخصوص به خود دارد و اگر دانش اموزی نیاز به خدمات درمانی بیشتر داشته باشد بیمارستان در قاصله 30 دقیقه ای از کالج قرار دارد .

بورس های تحصیلی

دانش آموزان می توانند از بورس های ۴۰ تا ۷۰ درصدی کالج بلربیز ، بسته به شرایط تحصیلی و سطح زبان خود برخوردار شوند .

برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید .

لینک مفید : www.bellerbys.com

آخرین مطالب سایت