تحصیل در رشته کامپیوتر در آمریکا

تحصیل در رشته کامپیوتر در آمریکابه عنوان زادگاه مایکروسافت و اپل ، کسب مدرک در رشته کامپیوتر در آمریکا می تواند تجربیات متنوعی را ارائه دهد . ایالات متحده نوآوری برای ایجاد سیستم های کامپیوتری دارد که جهان را از طریق یک صفحه نمایش گرد هم می آورد . پیشرفت مداوم ، مدرک تحصیلات تکمیلی در این موضوع را به ابزاری ایده آل برای یک شغل ثابت در اقتصاد فعلی تبدیل می کند . Hotcourses Abroad آنچه را که برای کسب مدرک کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر (MS) در آمریکا لازم است ، شرح می دهد .

انتخاب برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد یک تصمیم بزرگ است ، تصمیم گیری در مورد اینکه چه چیزی را برای تحصیل انتخاب کنید ، حتی انتخاب سخت تری است و می تواند اتفاقات پس از فارغ التحصیلی را تغییر دهد . مقاله US News “The Best Jobs of 2012” از ده شغل ، پنج مورد فهرستی است که می توان با مدرک کارشناسی ارشد در رشته کامپیوتر در آمریکا به دست آورد ، و آن را به مدرکی تبدیل می کند که نادیده گرفتن آن دشوار است . با 50 ایالت برای انتخاب ، و طیف متنوعی از هزینه های تحصیل ، امکان تحصیل در علوم کامپیوتر پایانی ندارد .

نمای کلی دوره رشته کامپیوتر در آمریکا

زیبایی یک مدرک تحصیلات تکمیلی در علوم کامپیوتر این است که برای دانش آموز فردی است . علوم کامپیوتر طیفی از موضوعات مانند طراحی کامپیوتر ، گرافیک ، بازی ، هوش مصنوعی و شبکه های پایگاه داده را پوشش می دهد . اکثر مدارک تحصیلات تکمیلی برای فارغ التحصیلی نیاز به تعداد واحدی از واحدها دارند و دانشجو می تواند انتخاب کند که کدام واحد درسی را دنبال کند . گزینه‌ها بی‌ پایان هستند و این نوع مدرک انعطاف ‌پذیری را برای دانش‌آموز فراهم می ‌کند تا تصمیم بگیرد در چه زمینه خاصی از علوم کامپیوتر “تخصص” داشته باشد . دستیاری فارغ التحصیل ممکن است بخشی از دوره باشد یا از طریق دپارتمان علوم کامپیوتر در دسترس باشد و تجربه عالی را در دانشگاه حرفه ای ارائه دهد .

بسته به دانشگاه و دوره ، رشته کامپیوتر در آمریکا ممکن است پایان نامه مورد نیاز باشد یا نباشد . در برخی موارد ، دانشجو می‌تواند انتخاب کند که آیا در مسیر کارشناسی ارشد با پایان نامه شرکت کند یا بدون آن . به همین ترتیب ، دانش آموز ممکن است برنامه دوره روزانه یا عصرانه را انتخاب کند .

مدت زمان و الزامات

دوره تحصیلات تکمیلی در ایالات متحده آمریکا بسته به دانشجو و دوره تحصیلی متفاوت است ، اگرچه معمولاً حدود 30 ساعت اعتبار است . یک مدرک لیسانس خوب با معدل 2.85 و بالاتر (در مقیاس 4.0) بسته به دانشگاه مورد نیاز است . ویزای تحصیلی آمریکا و همچنین دوره های مرتبط با رشته علوم کامپیوتر در مقطع کارشناسی نیز مورد نیاز است . در صورتی که انگلیسی زبان اول نباشد و نتیجۀ آن بیش از دو سال نباشد ، باید امتحان تافل یا آیلتس داده شود . توصیه نامه و بیانیه هدف نیز ممکن است مورد نیاز باشد .

هزینه و بورسیه در رشته کامپیوتر در آمریکا

هزینه مدرک بر اساس ایالت متفاوت است ، برای جزئیات دقیق حتما با دانشگاه مورد نظر خود مشورت کنید . هزینه برنامه ها از 7000 تا 30000 دلار در سال است . ایالات متحده چندین شهر منحصر به فرد و حتی دانشگاه های منحصر به فرد بیشتری دارد که دوره های خود را بر اساس بهترین نقاط قوت خود تنظیم می کنند . بورسیه ها و اسکلارشیپ ها معمولاً مستقیماً از طریق دانشگاه در دسترس هستند و رقابتی هستند . معیارها می توانند از نمرات آزمون گرفته تا مقاله یا بر اساس نیاز دانش آموز متغیر باشند .

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]