تحصیل در نیوزیلندتحصیل در نیوزیلند
/تحصیل در نیوزیلند
تحصیل در نیوزیلند2018-09-10T15:57:18+04:30

تحصیل در نیوزیلند

نیوزیلند در زمره کشورهایی قرار دارد که شرایط خوبی را برای تحصیل دانشجویان بین المللی در این کشور فراهم آورده است . از جهات مختلف دانشجویان می توانند این کشور را به عنوان مقصدی برای ادامه تحصیل قرار دهند . برخورداری از اقتصاد پویا ، کیفیت زندگی بالا و همچنین تمهیدات در نظر گرفته شده در سیستم آموزشی این کشور از جمله مهمترین مواردی هستند که دانشجویان را به تحصیل در نیوزیلند ترغیب کرده و می توانند صحتی بر این ادعا باشند .

اما این ها تنها بخشی از دلایل عمده علاقه مندان به تحصیل در نیوزیلند است و می توان به موارد زیر هم اشاره کرد :

1 – دانشگاه های نیوزیلند

دانشگاه های این کشور همواره جایگاه های خوبی را در رتبه بندی های جهانی مانند تایمز و QS به خود اختصاص داده اند.

دانشگاه های اکلند و اوتاگو جزو دانشگاه های ممتاز و دانشگاه مسی ، کانتربری ، وایکاتو ، دانشگاه ویکتوریا ، لینکولن نیز از دانشگاه های خوب مورد تایید وزارت علوم می باشند .

دانشگاه های نیوزیلند بورسهای تحصیلی متفاوتی را در مقاطع مختلف تحصیلی به دانشجویان بین المللی ممتاز اعطا می کنند.

به دلیل حمایت دولت نیوزیلند از پروژه های تحقیقاتی ، شهریه دوره دکترا در این کشور نسبت به بسیاری از کشورهای دنیا پایین تر است . دانشجو با اخذ پذیرش از دانشگاه تنها یک سوم هزینه اصلی را پرداخت می کند که سالانه حدود پنج تا شش هزار دلار نیوزیلند است.

همچنین دانشگاه های نیوزیلند برای توسعه بخش پژوهشی خود بورس های مناسبی جهت پوشش شهریه ، بیمه و هزینه زندگی برای دوره های تحقیقاتی ارشد و دکترا ارائه می دهند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دانشگاه های نیوزیلند ، روی عبارت کلیک کنید .

2 – ثبات اقتصادی و استاندارد بالای زندگی

هزینه زندگی پایین ، استاندارد بالای زندگی ، امنیت اجتماعی و ثبات اقتصادی از عواملی است که علاقه مندان تحصیل در نیوزیلند را افزایش داده است . طبق گزارش واحد اطلاعاتی اکونومیست ، اکلند هشتمین شهر برتر دنیا شناخته شده است.

3 – زبان رسمی نیوزیلند انگلیسی است و این برای متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از کشور امتیاز ویژه ای محسوب می شود .

4 – پایین تر بودن هزینه تحصیل نسبت به کشور هایی چون آمریکا ، انگلیس ، کانادا و حتی استرالیا .

5 – اجازه کار در حین تحصیل

6 – امکان اقامت بعد از تحصیل

7 – طبیعت بکر و زیبا همچنین آب وهوای خوب

در این مطلب سعی شد تا به صورت کلی در مورد شرایط تحصیل در نیوزیلند و اخذ پذیرش از دانشگاه های آن به صورت جامع مطالبی را خدمت شما کاربران محترم قرار دهیم .

امید است با قرار دادن مطالب مختلف در رابطه با این موضوع بتوانیم کمک شایانی به شما در زمینه رسیدن به اهدافتان داشته باشیم .

جهت اخذ مشاوره در زمینه تحصیل در نیوزیلند به صورت حضوری و تلفنی ، فرم مشاوره وب سایت را تکمیل و ارسال نمایید و یا با ما تماس بگیرید .

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را ا