دانشگاه اوتاگو

دانشگاه اوتاگو اولین دانشگاه نیوزیلند در سال 1869 در شهر Dunedin تاسیس شد . دانشگاه اوتاگو رسما در سال 1871 فعالیت خود را آغاز کرد . اولین مهاجران اسکاتلندی که اعتقاد و باور بالایی به امر آموزش داشتند ، دانشگاه اوتاگو را تاسیس کردند . دانشگاه اوتاگو به تعهدات خود تا به امروز عمل کرده و مبحث آموزش مهمترین صنعت این دانشگاه است .

شهر Dunedin دومین شهر بزرگ در جزیره جنوبی نیوزیلند است . جمعیت شهر داندین حدود 120000 نفر می باشد که بیش از 20000 نفر از آن ها دانشجویان دانشگاه اوتاگو هستند . بیش از 2500 نفر از این جمعیت را دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند.

این شهر از معماری و تاریخ Edinburgh اسکاتلند برگرفته شده است که زیبایی و تاریخ نابی را برای زندگی فراهم آورده است . راه کناره و بندرگاهی طبیعی و بسیار چشم نواز به کلیسا ، برجها و در ادامه مسیر به تپه های جنگلی سرسبز ، فضای زیبایی را برای ساکنین این منطقه ایجاد نموده و با دنبال کردن این ساحل طلایی مناظر بکر اقیانوس آرام ، دیدن حیواناتی مانند پنگوئن را می توانید تجریه کنید .

پردیسهای دانشگاه اوتاگو

Dunedin campus

این پردیس پردیس اصلی دانشگاه اوتاگو است که در شهر دوندین واقع شده است . ساختمان مرکزی پذیرش ، دانشکده علوم بهداشتی ، علوم انسانی ، بازرگانی و دانشکده علوم در این پردیس قرار دارد .

Wellington

دانشکده پزشکی همچنین روانشناسی در این پردیس واقع شده اند .

Christchurch

برخی از ساختمان های دانشکده علوم پزشکی ، بهداشت و درمان ، پژوهش و آموزش بالینی در پردیس نامبرده می باشند .

Auckland

(Southland (Invercargill

کالج آموزش برای دوران ابتدایی و دبیرستان در این پردیس است .

رتبه بندی دانشگاه اوتاگو

بر اساس آخرین رتبه بندی سایت QS دانشگاه اوتاگو در رتبه 169 مین دانشگاه های برتر دنیا قرار گرفته است .همچنین این دانشگاه در ردیف دانشگاه های پنج ستاره این سایت نیز قرار گرفته است و در رشته دندانپزشکی نیز در رتبه 12 از سوی این موسسه معرفی گردیده است .

دانشکده امور مالی و حسابداری دانشگاه اوتاگو نیز در سال 2013 در لیست 100 دانشگاه برتر جهان در این سال قرار گرفت.

همچنین در رشته های موسیقی ، علوم زیستی ، پزشکی ، زبان ، علوم سیاسی و مطالعات بین المللی ، ارتباطات و مطالعات رسانه ، کامپیوتر ، اقتصاد ، علوم محیط زیست ، داروسازی و فارماکولوژی و فلسفه نیز در بین 200 دانشگاه برتر قرار دارد .

بورسیه های تحصیلی دانشگاه اوتاگو

دانشگاه اوتاگو بورسیه های مختلفی را به دانشجویان بومی و بین المللی خود ارائه می دهد . بیشتر کمک هزینه ها و بورسیه های ارائه شده به دانشجویان بین المللی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد . برخی از این بورسیه ها عبارتند از :

The University of Otago Doctoral Scholarship

این کمک هزینه تحصیلی نه تنها هزینه شهریه را پوشش می دهد بلکه سالانه 25000 دلار نیوزیلند به عنوان هزینه زندگی تا سه سال برای دانشجوی دکترا پرداخت می کند .

University of Otago International Master’s Research Scholarship

این کمک هزینه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد تحقیقاتی به دانشجویان واجد شرایط تعلق می گیرد . ارزش بورس 13000 دلار نیوزیلند و شهریه تحصیلی برای یک سال است .

جهت مشاهده سایر دانشگاه های نیوزیلند و همچنین مطالب تحصیلی نیوزیلند ، روی عبارت مورد نظر کلیک کنید .

تصاویر پردیس های دانشگاه اوتاگو

راهنمای نقشه

از این نقشه می توان به دو صورت استفاده نمود :

  1. استفاده به صورت معمول (همانطور که در سایت می بینید)
  2. مشاهده مکان مورد نظر به صورت واقعیت مجازی

در این روش کافیست به اندازه کافی روی مکان مورد نظر زوم کرده و سپس آدمک بالای قسمت زوم را برداشته و روی نقطه مورد نظر قرار دهید .

با انجام این کار شما می توانید تصاویر مکان مورد نظر خود را به صورت کاملا واقعی و سه بعدی ملاحظه کرده و به گشت و گذار در آن مکان بپردازید .

موقعیت جغرافیایی دانشگاه

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]