ویزای تحصیلی نیوزیلند

ویزای تحصیلی نیوزیلند

اولین اقدام جهت تحصیل در نیوزیلند پس از اخذ پذیرش تحصیلی نیوزیلند ، اقدام برای اخذ ویزای تحصیلی نیوزیلند می باشد . ازجمله الزامات و مدارک اصلی درخواست ویزای تحصیلی نیوزیلند می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • مدارک تحصیلی
  • گذرنامه
  • پذیرش دانشگاه
  • مدارک مالی

موارد یاد شده مدارکی هستند که به طور کلی در پروسه اخذ ویزای تحصیلی تمامی کشورها مورد نیاز می باشد . اما سفارت نیوزیلند برخی موارد را مورد بررسی قرار داده و جهت صدور ویزا آن ها را نیز لحاظ می کند . از جمله این موارد می توان به :

توان مالی ، سابقه درسی و کاری ، تاهل ، فاصله تحصیلی و کاری اشاره کرد .

ارزیابی مدارک و در خواست متقاضی و همچنین صدور ویزای آن در دبی و گاهی در ولینگتون انجام می گیرد . معمولا این پروسه یک تا سه ماه به طول می انجامد و در موارد خاص تا چندین ماه هم ادامه خواهد داشت .

اجازه کار حین تحصیل

دانشجویان بین المللی در نیوزیلند می توانند همزمان با تحصیل خود ، هفته ای 20 ساعت یا به صورت تمام وقت کار کنند .

بسته به دوره تحصیلی مانند دانشجویان دوره های تحقیقاتی و همراهان دانشجویان ارشد و دکترا یا تعطیلات ما بین ترم ، مدت اجازه کار از ۲۰ ساعت در هفته تا نامحدود می باشد .

کارهای عادی ، حرفه ای و تخصصی از جمله زمینه های کاری برای دانشجویان می باشد . دستمزدها متفاوت است و می توانند هزینه زندگی و در بعضی موارد قسمتی یا همه شهریه دانشگاه را پوشش دهد .

مراکز کاریابی ، مرکز کاریابی دانشگاه ، روزنامه های محلی و شهری ، دوستان و خویشاوندان و سایت های همچون www.seek.co.nz‎ برای پیدا کردن کار به دانشجویان کمک می کنند .

آمادگی جسمانی ، تیز هوشی ، مهارت و تسلط به زبان جهت یافتن کار بسیار موثر واقع می شود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ویزای تحصیلی نیوزیلند ، با ما تماس بگیرید .

آخرین مطالب سایت

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]