دانشگاه فریزر ولی کانادا

در مورد این دانشگاه

دانشگاه فریزر ولی کانادادانشگاه فریزر ولی (دانشگاه UFV) یک دانشگاه دولتی کانادا است که دارای پردیس هایی در سراسر Abbotsford، Chilliwack، Mission، Hope و Agassiz است. این دانشگاه بیش از 100 برنامه تحصیلی را در بیش از 30 زمینه موضوعی، از حسابداری تا طراحی گرافیک ارائه می دهد.

بیش از 75 مقصد تحصیلی در خارج از کشور برای انتخاب در دانشگاه فریزر ولی وجود دارد که به دانشجویان این امکان را می‌دهد تا به عنوان بخشی از مدرک تحصیلی خود در کشور دیگری بیاموزند. علاوه بر ملاقات با افراد جدید و یادگیری در مورد فرهنگ دیگری، دانش آموزان همچنین از افزایش رزومه خود به عنوان شهروندان جهانی و متمایز شدن از جمعیت پس از فارغ التحصیلی بهره مند می شوند.

دانشگاه فریزر ولی دانشجویان را تشویق می‌کند تا با فعالیت‌های فوق برنامه درگیر شوند و بیش از 60 باشگاه و انجمن از تیم‌های ورزشی گرفته تا گروه‌های موضوعی خاص ارائه می‌شوند. از دانشجویان جدید در دوره جهت گیری دانشجویی جدید استقبال می شود، جایی که آنها این شانس را دارند که با محوطه دانشگاه و محیط اطراف خود آشنا شوند، در فعالیت ها شرکت کنند و با همکلاسی های جدید خود ملاقات کنند.

دانش‌آموزان در طول مدتی که در دانشگاه UFV هستند، با خدماتی از جمله مرکز بین‌المللی، اطلاعات مالی، مشاوره محرمانه و کمک‌های اضافی برای دانش‌آموزانی که دارای معلولیت هستند، پشتیبانی زیادی دریافت می‌کنند. همچنین برای کسانی که مایل به مطالعه با افراد دیگر و بهبود دانش خود با کمک دانش آموزان آموزش دیده هستند، گروه های آموزشی پشتیبانی می شود.

تا زمانی که دانش‌آموزان دانشگاه فریزر ولی فارغ‌التحصیل می‌شوند، پس از درخواست حمایت از مرکز شغلی، آماده کار هستند. علاوه بر رزرو یک قرار ملاقات حضوری با یک مربی شغلی برای دریافت کمک در مواردی مانند نوشتن رزومه و نامه پوششی، آنها همچنین می توانند اطلاعاتی در مورد نمایشگاه های شغلی آینده و فرصت های کارآموزی پیدا کنند.

چه خبر از تازه ها ؟

دانشگاه فریزر ولی کانادا

بزرگترین اتحادیه اعتباری کانادا با عضویت، Coast Capital Savings، مبلغ 50000 دلار کانادا را برای کمک به موفقیت دانشجویان مؤسسه در اختیار دانشگاه فریزر ولی قرار داده است. این صندوق مرکز منابع و رهبری سرمایه همتا دانشگاه UFV Coast (PRLC) را تقویت می کند که از مدل پشتیبانی همتا به همتا برای فعالیت های خود استفاده می کند. رهبران دانش‌آموزی در کاست کپیتال PRLC، فضایی امن و هماهنگ را با شناخت ابزارهای موجود برای دانش‌آموزان و ارائه راهنمایی و پشتیبانی همتا به همتا فراهم می‌کنند.

جوآن مک‌لین، رئیس دانشگاه فریزر ولی ، گفت: «UFV از ادامه ارائه راه‌های جدید برای حمایت از موفقیت دانش‌آموزان بسیار خرسند است. “به خوبی مستند شده است که مشارکت همتا به همتا به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت های خود را بیاموزند و بیشتر توسعه دهند. از زمان راه‌اندازی مرکز منابع و رهبری پس‌انداز سرمایه ساحلی با حمایت سخاوتمندانه پس‌انداز سرمایه ساحلی، ما توانسته‌ایم خدمات پشتیبانی و ارجاع دانشجویی را اجرا کنیم که حس اجتماعی را در دانشگاه UFV تقویت می‌کند. حامیان جامعه مانند Coast Capital Savings کمک می کنند تا UFV به نوعی دانشگاه تبدیل شود که دیدگاهی کل نگر از موفقیت دانشجویان را در بر می گیرد.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه فریزر ولی چقدر است ؟

هزینه تحصیل در دانشگاه فریزر ولی چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

  • مقطع کارشناسی : 16370 دلار کانادا
  • مقطع Vocational کانادا : 16370 دلار کانادا
  • مقطع تحصیلات تکمیلی : 12640 دلار کانادا

متوسط سالانه هزینه زندگی

  • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 12102 دلار کانادا
  • هزینه زندگی درون دانشگاه : 6022 دلار کانادا

بورسیه و فاند

International Undergraduate Student Entrance Scholarship

برای شناسایی پیشرفت تحصیلی، دانشگاه فریزر ولی پانزده بورسیه ورودی 1000 دلار کانادا را به 10 دانشجوی بین المللی ورودی برتر از موسسات معتبر پس از متوسطه که حداقل معدل 3.33 (B+) را کسب کرده اند، ارائه می دهد.

همه متقاضیان بین المللی واجد شرایط که برای دانشگاه UFV درخواست می کنند به طور خودکار برای بورسیه در نظر گرفته می شوند. بورسیه تحصیلی به عنوان اعتبار شهریه در ترم دوم تحصیل گیرندگان در UFV صادر می شود.

International High School Diploma Entrance Scholarship

بورسیه ای به مبلغ 1000 دلار کانادا به چهار متقاضی برتر دبیرستان بین المللی اعطا می شود که برای تحصیل در دانشگاه فریزر ولی در سال فارغ التحصیلی خود از یک دبیرستان بین المللی با مدرک معادل دیپلم دبیرستان BC و حداقل معدل کلی 3.33 (B+) در تمام پایه ها درخواست می کنند. 12 واحد درسی (حداقل سه درس مورد تایید نمره 12 مورد نیاز است).

International Student Academic Excellence Award

به دو نفر از برترین دانشجویان بین المللی دانشگاه UFV که پیشرفت تحصیلی برجسته (حداقل 3.67 GPA) را در برنامه های خود نشان می دهند و قصد ادامه تحصیل در UFV را دارند، به هر کدام 1000 دلار کانادا تعلق می گیرد.

سایر بورسیه ها

UFV همچنین بورسیه هایی را به دانشجویان فعلی ارائه می دهد، مانند:

International Students Endowment Scholarship

دانشجویان بین المللی با حداقل معدل 3.0 واجد شرایط دریافت کمک های مالی هستند که ارزش آن هر سال بر اساس مبلغ وقف در نوسان خواهد بود.

Mizue Tominaga Endowment Leadership Award for International Students

برای آن دسته از دانشجویان بین المللی که داوطلبانه و رهبری را در جامعه و/یا در دانشگاه فریزر ولی نشان می دهند، یک جایزه بورس تحصیلی نیز دریافت می کنند که هر سال بسته به مبلغ وقف در نوسان خواهد بود.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

دانشگاه UFV

دانشجویان بین المللی برای تحصیل در UFV باید شرایط پذیرش زیر را داشته باشند:

فارغ التحصیلی دبیرستان

معادل کلاس 12 دبیرستان کانادا (BC). دانش آموزان باید رونوشت رسمی مدارک را به دانشگاه UFV ارائه دهند.

مهارت در زبان انگلیسی

انگلیسی زبان آموزش در دانشگاه فریزر ولی است، بنابراین دانش آموزان باید قبل از پذیرش در برنامه های UFV مهارت زبان انگلیسی را نشان دهند. آنها می توانند این کار را با ارائه نمره از هر یک از آزمون های استاندارد بین المللی زیر انجام دهند:

  • آیلتس – نمره کلی حداقل 6.5 بدون باند کمتر از 6.0
  • تافل iBT – حداقل نمره 88، بدون بخش زیر 20 (کد تافل UFV 9736 است)
  • BC انگلیسی 12- C+ یا بالاتر

اگر دانش‌آموزان دوره‌ها یا آزمون‌های زبان انگلیسی را خارج از دانشگاه UFV گذرانده‌اند، باید کارنامه رسمی یا نمره آزمون رسمی ارائه کنند. مرکز آزمون باید نتایج آزمایش خود را مستقیماً به UFV گزارش دهد. کپی نتایج، یا نتایجی که بیش از دو سال از عمر آنها گذشته باشد، به عنوان مدرکی برای اثبات مهارت زبان قابل قبول نیستند.

فهرست کامل الزامات ورود به زبان انگلیسی برای برنامه های دانشگاهی، مطالعات واجد شرایط، پایه ها و ESL را بررسی کنید.

مطالعات زبان انگلیسی (ELS)

اگر دانش‌آموزان برای پیشرفت در حرفه خود یا ادامه تحصیل در دانشگاه نیاز به ارتقای زبان انگلیسی خود دارند، گزینه‌های بخش ELS و ارتقاء و آمادگی دانشگاه فریزر ولی (UUP)  برای این منظور طراحی شده‌اند.

اگر آنها دانشجویان بین المللی تمام وقت هستند، UFV ارتقاء فشرده انگلیسی را ارائه می دهد، از سطوح متوسط تا پیش دانشگاهی، با دسترسی به دوره های دانشگاهی در بالاترین سطوح.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس تعالی تحصیلی

این دانشگاه تعالی را در تدریس و تحقیق، حفظ استانداردهای بالا، متعادل با دسترسی برای دانشجویان تقویت می کند. اساتید دانشگاه بر تدریس و ارائه آموزش با کیفیت بالا تمرکز می کنند. دانشجویان دوره کارشناسی دانشگاه UFV نسبت به موسسات بزرگتر تجربه تحقیق، کنفرانس و انتشار بیشتری دارند و برای آموزش پیشرفته به خوبی آماده هستند.

رضایت دانش آموزان

بر اساس نظرسنجی کنسرسیوم دانشگاه کانادا و نظرسنجی فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی برای استان بریتیش کلمبیا، 98 درصد از فارغ التحصیلان مدرک دانشگاه فریزر ولی از تحصیلات خود راضی هستند و 99 درصد از کیفیت آموزش راضی هستند.

اعتبارسنجی

دانشگاه فریزر ولی یک دانشگاه دولتی معتبر است و یکی از اولین دانشگاه هایی بود که تضمین کیفیت آموزش را از استان بریتیش کلمبیا دریافت کرد. در سطح ملی، UFV یکی از اعضای دانشگاه‌های کانادا است، که قبلاً به عنوان انجمن دانشگاه‌ها و کالج‌های کانادا شناخته می‌شد و یک مؤسسه پس از دوره متوسطه با مدارک معتبر در سراسر کشور است. دانشگاه UFV توسط وزارت آموزش چین نیز به رسمیت شناخته شده است.

ساختار گروه دانشکده هنر

دانش‌آموزان در کالج هنر UFV با یکپارچگی تئوری و عمل در برنامه‌های خود، فرصت‌های آنلاین و محل کار، و مشارکت‌های آموزشی بین‌المللی در میان دیگران مواجه می‌شوند.

دانشکده علوم بهداشت

این مدرسه برنامه هایی را ارائه می دهد که برای استانداردهای بالای تمرین، فن آوری های آموزشی پیشرفته و یادگیری دانش آموز محور شناخته شده است. کارفرمایان این فارغ التحصیلان را بر اساس دانش جامع، تفکر انتقادی، تخصص مهارت و عملکرد حرفه ای آنها انتخاب می کنند.

دانشکده مطالعات حرفه ای دانشگاه فریزر ولی

این دانشکده از دانشکده بازرگانی، دانشکده مددکاری اجتماعی و خدمات انسانی، و سایر بخش ها و برنامه ها از جمله آموزش معلمان، آموزش بزرگسالان، هوانوردی، و مطالعات کودک، جوانان و خانواده تشکیل شده است.

دانشکده علوم دانشگاه UFV

این دانشکده چندین رشته از جمله زیست شناسی، شیمی، علوم محاسباتی، ریاضیات و آمار، فیزیک، جغرافیای فیزیکی و مهندسی را ارائه می دهد.

دانشکده تحصیلات تکمیلی

این مدرسه برنامه های گواهی در زندگی کودک و سلامت جامعه، آموزش و یادگیری مبتنی بر ذهن آگاهی، ارزیابی برنامه، و همچنین کارشناسی ارشد هنر در عدالت کیفری و کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی ارائه می دهد.

دانشکده مطالعات کاربردی و فنی

این دانشکده دانشگاه فریزر ولی برنامه های گواهینامه و دیپلم مختلفی را ارائه می دهد – که بسیاری از آنها به عنوان تجارت مهر قرمز شناخته می شوند – که به نیازهای صنعت پاسخ می دهند. اینها طیف وسیعی از زمینه های فنی را شامل می شود، از اتوماسیون و رباتیک تا جوشکاری.

حوزه های تحصیلی دانشگاه UFV که دانشجویان می توانند از بین آنها انتخاب کنند عبارتند از: کشاورزی، هنر: علوم انسانی، هنر: علوم اجتماعی، هنرهای زیبا، تجارت، مطالعات حرفه ای، سیستم های اطلاعات کامپیوتری، مطالعات عمومی، علوم، تجارت و فناوری، و علوم بهداشتی.

دانشجویان بین المللی اغلب دوره هایی مانند هوانوردی، مدیریت بازرگانی، علوم محاسباتی، تجزیه و تحلیل داده ها، اقتصاد، سیستم های اطلاعات کامپیوتری، حرکت شناسی و علوم را انتخاب می کنند.

پردیس و امکانات

امکانات دانشگاه

خدمات دانشجویی

دانشگاه UFV خدمات زیادی برای کمک به دانش آموزان در موفقیت در تحصیل و سازگاری با زندگی در کانادا دارد:

UFV International

دفتر بین المللی دانشگاه فریزر ولی خدمات پشتیبانی چندزبانه دانشجویان و اطلاعاتی در مورد برنامه ها، مسکن، مشاوره تحصیلی، مجوزهای تحصیل، بیمه پزشکی و غیره ارائه می دهد.

گرایش دانشجویی بین المللی

این رویدادهای ویژه برای دانشجویان بین المللی جدید است که از طریق آنها اصول زندگی در کانادا و نحوه موفقیت در تحصیل خود را یاد می گیرند – و همچنین با سایر دانشجویان جدید در UFV آشنا می شوند.

مرکز موفقیت تحصیلی

آموزگاران همتای این مرکز از نوشتن و زمینه موضوعی پشتیبانی می کنند و به دانش آموزان کمک می کنند تا استراتژی های یادگیری شخصی خود را توسعه دهند. آنها می توانند از تدریس خصوصی، کارگاه ها، منابع آنلاین و پشتیبانی علمی بهره مند شوند.

مرکز ریاضی و آمار

دانش‌آموزان می‌توانند در مسائل ریاضی یا آماری خود کمک بگیرند یا بینش بیشتری را که برای ارتقای درک ریاضی خود به سطح بعدی نیاز دارند، به دست آورند.

مشاوره تحصیلی بین المللی دانشگاه UFV

اگر دانش‌آموزان برای برنامه‌ریزی دوره‌های خود به کمک نیاز داشته باشند، مشاوران دانشجوی بین‌المللی متخصص دانشگاه به آنها کمک می‌کنند تا یک برنامه آموزشی تهیه کنند.

مرکز شغلی دانشگاه فریزر ولی

دانش‌آموزان با آموزش مشارکتی و برنامه‌های مطالعه کار، کار می‌کنند، یاد می‌گیرند و کسب درآمد می‌کنند. آنها می توانند رزومه خود را با کمک مرکز شغلی بسازند.

خدمات مشاوره

مشاوران UFV می‌توانند به دانش‌آموزان کمک کنند تا راه‌های جدیدی را برای مقابله با مسائل شخصی، بهبود سلامت و رفاه روانی، کشف گزینه‌های شغلی از طریق خوداندیشی و ابزارهای ارزیابی و مطالعه هوشمندانه‌تر از طریق انواع استراتژی‌های مطالعه بیاموزند.

مرکز خدمات دسترسی

مرکز خدمات دسترسی به دسترسی تحصیلی معنادار و حمایتی برای دانش آموزان دارای معلولیت های تشخیص داده شده اختصاص داده شده است. تنوع را ترویج می‌کند، از اصول برابری حمایت می‌کند و از همدلی و خودمختاری در دسترسی به آموزش و دستیابی به موفقیت حمایت می‌کند.

مرکز منابع و رهبری همتایان دانشگاه UFV

رهبران همتایان دانشگاه فریزر ولی به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا با شناسایی منابع در دسترس و ارائه پشتیبانی و راهنمایی همتا به همتا، اطلاعات را در فضایی امن، دلپذیر و فراگیر بیابند. در اینجا، می توانید در مورد نیازهای تحصیلی، اجتماعی و شخصی خود کمک بگیرید.

منبع : www.ufv.ca

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]