دانشگاه کاپیلانو کانادا

در مورد این دانشگاه

دانشگاه کاپیلانو کانادادانشگاه کاپیلانو که در سال 1968 تأسیس شد، یک دانشگاه آموزش محور با شهرت برای ارائه آموزش با کیفیت بالا و تجربه یادگیری کامل است. این دانشگاه یک برنامه جامع از مدارک، دیپلم و صلاحیت های حرفه ای ارائه می دهد و به دلیل برتری در تدریس و حمایت از دانشجویان در سطح بین المللی مشهور است.

دانشگاه کاپیلانو در شمال ونکوور در بریتیش کلمبیا، غربی ترین استان کانادا، مستقر است و یکی از منحصر به فردترین و هیجان انگیزترین مکان ها را برای تحصیل در تمام آمریکای شمالی ارائه می دهد. این منطقه به خاطر زیبایی طبیعی خیره کننده اش با صدها کیلومتر خط ساحلی ناهموار اقیانوس آرام، جنگل های همیشه سبز، آبدره های کوهستانی عمیق و بیش از 5000 جزیره شناخته شده است. کانادا دارای فرهنگ فعالیت در فضای باز است و دانش آموزان برای پیاده روی، دوچرخه سواری کوهستان یا قایق رانی در پارک های ملی منطقه، یا لذت بردن از اسکی در سطح جهانی و ورزش های برفی در زمستان در موقعیت مناسبی هستند.

ونکوور یکی از پرجمعیت ترین و متنوع ترین شهرهای کانادا است. این شهر ساحلی است و توسط کوه‌های باشکوه احاطه شده است، یک مکان فیلمبرداری محبوب با صنعت فیلم پررونق و همچنین صحنه‌های هنری و تئاتر پر رونق. ونکوور که به‌خاطر غذاهای دریایی تازه محلی‌اش معروف است، تمام مزایای یک شهر جهانی مدرن را ارائه می‌کند و میزبان رستوران‌های درجه یک، کافه‌های جذاب و زندگی شبانه پر جنب و جوش با بارها، کلوب‌ها، و رویدادهای موسیقی زنده است. شهرت این شهر به خاطر جشنواره بین المللی جاز و جشنواره سالانه شکوفه های گیلاس است که بازدیدکنندگانی از سراسر جهان را به خود جذب می کند.

دانشجویان ورودی دانشگاه کاپیلانو به حدود 10000 دانشجوی تمام وقت ثبت نام شده ملحق می شوند، با جامعه بین المللی حدود 4500 نفر که بیش از 86 کشور را نمایندگی می کنند. این دانشگاه فرهنگ یادگیری فراگیر و حمایتی را تقویت می کند، که با ارائه دوره های آموزشی و فرصت های تجربه کاری در حین تحصیل، اشتغال پذیری فارغ التحصیلان و پتانسیل شغلی را افزایش می دهد. دانشجویان از دسترسی به شبکه فارغ التحصیلان و شرکای حرفه ای دانشگاه بهره مند می شوند که منجر به فرصت های شغلی در منطقه و خارج از کشور می شود.

چه خبر از تازه ها ؟

مدارک تحصیلی جدید دانشگاه کاپیلانو

دانشگاه کاپیلانو کانادا

دانشگاه کاپیلانو اخیراً اعلام کرده است که برنامه های تحصیلی جدیدی از جمله: دانشکده طراحی IDEA که یک مدرسه حرفه ای برای نسل بعدی متخصصان خلاق است. اکنون با ارائه مدرک لیسانس طراحی 4 ساله در ارتباطات بصری و دیپلم طراحی تعامل 2 ساله، دانشجویان می توانند در حین آماده شدن برای حرفه خود، نقاط قوت خلاقانه خود را کشف کرده و مهارت های تجاری خود را توسعه دهند.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه کاپیلانو چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

  • مقطع کارشناسی : 21860 دلار کانادا
  • مقطع Vocational کانادا : 3980 دلار کانادا
  • مقطع تحصیلات تکمیلی : 21120 دلار کانادا

متوسط سالانه هزینه زندگی

  • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 11000 دلار کانادا
  • هزینه زندگی درون دانشگاه : 9796 دلار کانادا

هزینه تحصیل در دانشگاه کاپیلانو چقدر است ؟

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

تیم پذیرش تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که روند درخواست تا حد امکان برای دانش آموزان از همه زمینه ها در دسترس باقی بماند. هرکسی که آرزوی تحصیل در دانشگاه کاپیلانو را دارد تشویق می‌شود که درخواست خود را ارسال کند و این دانشگاه طیف وسیعی از مسیرهای ورودی جایگزین را ارائه می‌دهد.

شرایط ورود به دانشگاه بر اساس برنامه به برنامه متفاوت است. دانشجویان آینده نگر باید صفحه الزامات پذیرش دانشگاه را بررسی کنند تا با استانداردهای ورود و همچنین هر مهلت کلیدی یا الزامات اضافی مرتبط با دانشگاه یا برنامه ای که برای آن درخواست می دهند آشنا شوند. درخواست ها به صورت آنلاین تکمیل می شود.

متقاضیان بین المللی باید مدرکی دال بر مهارت زبان انگلیسی ارائه دهند. سطح مورد نیاز برابر با نمره آیلتس 6.5 است، بدون اینکه نمره واحدی زیر 6.0 باشد، اگرچه چندین سیستم ارزیابی معادل وجود دارد که ممکن است در صفحه الزامات زبان انگلیسی دانشگاه یافت شود.

دانشگاه کاپیلانو تاکید می کند که دسترسی به آموزش عالی باید برای افراد با هر زمینه مالی در دسترس باشد و متعهد است که هزینه های تحصیل خود را تا حد امکان در دسترس نگه دارد.

اگرچه شهریه بسته به هر برنامه به طور گسترده ای متغیر است، متوسط شهریه های بین المللی برای مقطع کارشناسی تقریباً 19000 دلار کانادا در هر سال تحصیلی است که به طور قابل توجهی کمتر از میانگین ملی است. هزینه های برنامه پس از لیسانس تقریباً 9000 تا 24000 دلار کانادا در سال است و دانشگاه تعدادی گزینه حمایت مالی را برای دانشجویان بر اساس شرایط مختلف واجد شرایط بودن ارائه می دهد.

دانشجویان بین المللی واجد شرایط بسیاری از جوایز بورسیه هستند که برخی از آنها بر اساس پیشرفت تحصیلی، پیشرفت ویژه، پیشرفت ورزشی و نیاز مالی تخصیص می یابد. اینها یک راه عالی برای دانشجویان بین المللی برای تأمین مالی مطالعات خود هستند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانشجویان دانشگاه کاپیلانو به یک موسسه فراگیر و مترقی ملحق می شوند که ارتباط موثر بین کارکنان و دانشجویان را در اولویت قرار می دهد و فرصت هایی را برای گسترش کار آکادمیک با تجربیات فوق برنامه و فعالیت های حرفه ای ایجاد می کند. اساتید و کارکنان بسیار با تجربه هستند و سطحی از توجه را ارائه می دهند که معمولاً در دانشگاه های با این بزرگی یافت نمی شود.

بسیاری از مربیان در خارج از کشور کار کرده و تدریس کرده اند و می توانند به طور موثر با دانش آموزان از سراسر جهان ارتباط برقرار کنند و بینش و تخصص خود را به اشتراک بگذارند. این دانشگاه دارای میانگین اندازه کلاس 25:1 است که بالاتر از میانگین کشوری است. اندازه گروه های کوچکتر منجر به تجربه یادگیری شخصی تر برای دانش آموزان می شود و امکان حضور بیشتر در یک به یک با مربیانشان را فراهم می کند.

دانشگاه کاپیلانو فرهنگ حمایتی یادگیری را پرورش می دهد، که در آن کارکنان و دانشجویان یکدیگر را در تعقیب اهداف تحصیلی و شغلی خود تشویق می کنند. این دانشگاه نشان تضمین کیفیت آموزش (EQA) بریتیش کلمبیا را دریافت کرده است که مهر برتر تضمین کیفیت برای آموزش عالی در کانادا است. تعیین EQA نشان می‌دهد که مؤسسه استانداردهای کیفیت و سختگیری آموزشی دولت استانی را برآورده می‌کند یا از آن فراتر می‌رود و نماد جهانی تضمین کیفیت است.

ساختار بخش

ساختار بخش دانشگاه

دانشگاه کاپیلانو بیش از 95 برنامه مختلف را در مقطع کارشناسی و همچنین برنامه های تحصیلی پس از لیسانس و فوق لیسانس ارائه می دهد. این دانشگاه دارای طیف گسترده ای از برنامه های سنتی از جمله انگلیسی، علوم، تجارت، و همچنین مجموعه ای هیجان انگیز از برنامه های حرفه ای و تخصصی مانند مدیریت تفریح در فضای باز، طراحی رسانه های تعاملی، مطالعات جاز و هنرهای تصویری متحرک است.

بسیاری از برنامه های CapU تجربیات یادگیری عملی و یکپارچه با کار را در قالب قرار دادن کار مشترک و کارآموزی و همچنین تحصیل در خارج از کشور و فرصت های داوطلبانه ارائه می دهند. پنج دانشکده در مقطع کارشناسی و یک مرکز مطالعات مستمر وجود دارد که دوره های کوتاه مدت معتبر صنعت را برای توسعه حرفه ای مستمر ارائه می دهد. پنج حوزه دانشکده عبارتند از:

  • دانشکده علوم و هنر
  • دانشکده بازرگانی و مطالعات حرفه ای
  • دانشکده آموزش، بهداشت و توسعه انسانی
  • دانشکده هنرهای زیبا و کاربردی
  • دانشکده مطالعات جهانی و جامعه

پشتیبانی دانشجویی دانشگاه کاپیلانو

خدمات پشتیبانی رایگان و محرمانه هستند، از جمله:

خدمات پشتیبانی تحصیلی

تیم دانشگاه به دانشجویان کمک می کند تا به اهداف تحصیلی خود برسند و در تحصیل موفق شوند. این تیم برای کمک به نوشتن، ریاضی، تحقیق، زبان انگلیسی و مهارت‌های یادگیری آماده است.

خدمات دسترسی

از راه دور از طریق تلفن و ایمیل برای کمک و مشاوره در مورد خوابگاه ها، نرم افزارهای تخصصی، امتحانات یا ارتباط با یک مربی به دانش آموزان ارائه می شود.

مرکز توسعه شغلی (CDC)

مرکز توسعه شغلی (CDC) با دانش آموزان و فارغ التحصیلان برای توسعه مهارت ها و کسب دانش برای دستیابی به اهداف شغلی خود کار می کند. اعضای کارکنان منابع و اطلاعاتی را در مورد پشتیبانی شغلی، از آموزش مصاحبه گرفته تا نوشتن رزومه، و کمک به یافتن داوطلب و تجربه کاری در حین تحصیل، ارائه می دهند.

مرکز تجربه بین المللی دانشگاه کاپیلانو (CIE)

CIE، “خانه ای دور از خانه” برای دانشجویان بین المللی است که در CapU شرکت می کنند. کارکنان بین المللی متعهد و با تجربه به دانشجویان بین المللی در انتخاب برنامه، پذیرش، مشاوره مهاجرت، بیمه پزشکی، فرصت های رهبری و مربیگری دانشجویان، پشتیبانی از یادگیری و انتقال، تحصیل در خارج از کشور و موارد دیگر کمک می کنند.

خدمات مشاوره

دانشگاه کاپیلانو برای اطمینان از رفاه دانشجویان خود، قرار ملاقات های مشاوره رایگان و محرمانه را از طریق تلفن ارائه می دهد.

خدمات دانشجویی بومی

در دسترس همه دانش آموزان بومی خودشناس. خدمات شامل چت خصوصی با متخصصان موفقیت دانش آموز، بررسی منابع خاص بومی و ارتباط با دانشجویان بومی است.

حقوق و مسئولیت های دانش آموز

برای رسیدگی به نگرانی‌های مربوط به رفتار دانش‌آموز، دانش‌آموزی در پریشانی، سوءرفتار تحصیلی، آزار و اذیت، قلدری یا خشونت جنسی موجود است. پشتیبانی محرمانه است و می توان برای اطمینان از ایمنی و امنیت همه دانش آموزان به مقامات مربوطه ارجاع داد.

امکانات

پردیس دانشگاه کاپیلانو توسط جنگل های انبوه و هوای تازه کوهستانی احاطه شده است و محیطی سالم و زیبا را برای جامعه تقریباً 10000 دانشجوی خود فراهم می کند. پردیس شامل تمام امکانات مورد نیاز برای اطمینان از موفقیت مداوم تحصیلی دانشجویان خود و همچنین ارائه امکانات رفاهی برای حمایت از پیشرفت شخصی هر فرد است.

پردیس اصلی نورث ونکوور دارای آزمایشگاه‌های کامپیوتر، فضاهای مطالعه مدرن با وای‌فای پرسرعت در سراسر، و یک کتابخانه پیشرفته است که دسترسی رایگان به صدها هزار کتاب، مجله، مقاله و منابع دیجیتالی را می‌دهد.

گزینه هایی برای اسکان دانشجویی در CapU Residence وجود دارد که با اتوبوس فقط 5 دقیقه با پردیس فاصله دارد. محل اقامت شامل یک اتاق مشترک با برنامه غذایی کاملاً مراقبتی، خشکشویی رایگان، پارکینگ و Wi-Fi است و هزینه آن تقریباً 12000 دلار کانادا در سال است (4728 دلار کانادا در هر ترم عادی).

پردیس دانشگاه کاپیلانو همچنین طیف وسیعی از گزینه های غذا خوردن و مجموعه ای از غذاهای بین المللی را ارائه می دهد که محیطی متنوع با فضای زیادی برای معاشرت ایجاد می کند. این دانشگاه دارای امکانات ورزشی عالی، با تیم های دانشگاهی در رشته های فوتبال، بسکتبال و والیبال، و همچنین یک سالن بدنسازی و مرکز تناسب اندام کاملاً مجهز است.

اتحادیه دانشجویان دانشگاه کاپیو برنامه‌ای پر جنب و جوش از رویدادها را در طول سال اجرا می‌کند و 41 باشگاه و انجمن دانشجویی دانشگاه را هماهنگ می‌کند و همه چیز را از انجمن‌های فیلم، زبان و علاقه‌مند تا فرصت‌هایی برای راه‌اندازی سازمان‌های جدید ارائه می‌دهد.

منبع : www.capilanou.ca

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]