دانشگاه کیپ برتون کانادا ( دانشگاه CBU )

در مورد این دانشگاه

دانشگاه CBU کانادابه دانشگاه کیپ برتون ( دانشگاه CBU ) خوش آمدید. مکانی که در آن دانش‌آموزان در زیباترین جزیره کانادا تحصیلات جهانی کسب می‌کنند و پیوندهایی برای زندگی ایجاد می‌کنند. اینجاست که آینده دانش آموزان شکل می گیرد و شور و شوق آنها شعله ور می شود.

دانشگاه CBU که توسط مناظر طبیعی بکر، فرهنگ پر جنب و جوش و جوامع خوش‌آمد احاطه شده است، خانه بیش از 7000 دانشجو از بیش از 70 کشور در سراسر جهان است.

دانشجویان دانشگاه کیپ برتون بخشی از یک جامعه پردیس متنوع هستند و با دیدگاه های جهانی، تجربیات منحصر به فرد و یک محیط آموزشی امن و فراگیر احاطه شده اند. برای کمک به غنی‌سازی تجربه زندگی و یادگیری، دانشگاه CBU پشتیبانی بی‌نظیری از دانشجویان را فراهم می‌کند تا اطمینان حاصل شود که دانش‌آموزان برای موفقیت آماده شده‌اند.

دانشگاه کیپ برتون بیش از 20 برنامه دانشگاهی و 60 زمینه تحصیلی را ارائه می دهد که شامل گزینه های کارشناسی و کارشناسی ارشد می شود. دانش‌آموزان با تجربه قبلی پس از دوره متوسطه ممکن است واجد شرایط انتقال اعتبار باشند و توانایی تکمیل برنامه‌های دانشگاه CBU را در دو سال یا کمتر به دست آورند.

برنامه‌ها در زمینه‌های تحصیلی متنوعی ارائه می‌شوند و به طور مداوم در تعامل استاد و دانشجو و یادگیری خدمات، بالاتر از میانگین‌های ملی قرار دارند. این دانشگاه به دانشجویان خود فرصتی برای مطالعه دوره های برجسته در تعدادی از زمینه ها، از جمله تجارت، مهندسی، بهداشت، مهمان نوازی و گردشگری، هنرهای آزاد، مدیریت دولتی، برنامه های حرفه ای، مدیریت زنجیره تامین و موارد دیگر را ارائه می دهد.

دانشگاه کیپ برتون به تعالی در سراسر آموزش و یادگیری متعهد است و در نتیجه به دانشجویان مزایای کلیدی از جمله تمرکز شدید بر یادگیری معنادار و تجربی و همچنین فرصت‌های تحقیقاتی در مقطع کارشناسی و پشتیبانی عالی علمی را ارائه می‌دهد.

افراد دانشگاه CBU ، فرهنگ ها و حس قوی جامعه باعث می شود دانش آموز تجربه ای غنی را تجربه کند.

چه خبر از تازه ها ؟

آماده شدن برای آموزش آنلاین: هوشمندانه شروع کنید!

دانشگاه

در آگوست 2020، دانشگاه کیپ برتون یک تجربه یادگیری آنلاین به نام Start Smart را راه اندازی کرد تا به دانش آموزان جدید و بازگشته از همه برنامه ها فرصتی برای آشنایی با یادگیری آنلاین در دانشگاه CBU بدهد. دانش آموزان یاد می گیرند که چگونه در یک محیط آنلاین موثرتر و موفق تر باشند و با اساتید، کارکنان و همکلاسی های خود ارتباط برقرار کنند. هدف کلی این برنامه ایجاد اعتماد به نفس و هیجان دانش آموزان برای مطالعات آنلاین است.

برنامه های جدید CBU

CBU یک موسسه نوآورانه است که با نیازهای جهان در حال تغییر سازگار است. در طول سه سال گذشته، دانشگاه کیپ برتون بیش از پنج برنامه دانشگاهی جدید و همچنین چندین حوزه تحصیلی جدید راه اندازی کرده است. برنامه نویسی جدید در هر دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می شود و شامل دیپلم و مدرک می باشد. برخی از جدیدترین برنامه های دانشگاه CBU در دسترس دانش آموزان عبارتند از:

 • لیسانس هنر و علوم در محیط زیست
 • دیپلم مدیریت دولتی
 • دیپلم پس از لیسانس در تجزیه و تحلیل کسب و کار
 • فوق دیپلم مدیریت بازرگانی
 • دیپلم پس از لیسانس در مدیریت زنجیره تامین
 • لیسانس مددکاری اجتماعی

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه کیپ برتون چقدر است ؟

هزینه تحصیل در دانشگاه CBU چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 20137 دلار کانادا
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 16270 دلار کانادا

متوسط سالانه هزینه زندگی

 • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 13830 دلار کانادا
 • هزینه زندگی درون دانشگاه : 7860 دلار کانادا

بورسیه و فاند

دانشگاه CBU از طریق شبکه اهداکنندگان و فارغ التحصیلان خود، سالانه 2.6 میلیون دلار کانادا کمک هزینه تحصیلی و بورسیه می دهد. دانش آموزانی که مستقیماً از دبیرستان یا از طریق شرکای توافق نامه پذیرفته می شوند، بر اساس عملکرد تحصیلی خود، واجد شرایط دریافت بورسیه ورودی هستند. بورسیه ها و بورسیه ها از 500 دلار کانادا تا 5000 دلار کانادا در سال است.

همه دانشجویان ورودی باید یک ریزنمرات رسمی ارسال کنند تا برای بورسیه ورودی در نظر گرفته شود و درخواست نیاز مالی برای علاقه مندان به بورسیه الزامی است. این برنامه شامل ارائه اسناد مالیاتی است و برای اعمال بین ژانویه و مارس در دسترس است. دانشجویان توافق نامه بیانی که در حال انتقال برنامه هستند، برای واجد شرایط بودن حداقل 80 درصد میانگین نیاز دارند، بدون شکست ماژول، و همچنین الزامات زبان انگلیسی.

علاوه بر اینها، تعدادی بورسیه و بورسیه در دوره وجود دارد که نیاز به تکمیل یک سال تحصیل در دانشگاه CBU دارند، در حالی که میانگین کلی حداقل 80 درصد را حفظ می کنند. هیچ درخواستی برای این بورسیه ها وجود ندارد، زیرا آنها کاملاً بر اساس عملکرد تحصیلی اعطا می شوند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

شرایط ورود به دانشگاه کیپ برتون ممکن است بر اساس برنامه مورد علاقه و تحصیلات قبلی که ممکن است دانش آموز داشته باشد متفاوت باشد. با این حال، پذیرش عمومی در مقطع کارشناسی به میانگین 65 درصد و همچنین مدرک مهارت زبان انگلیسی نیاز دارد. در وب سایت CBU، دانش آموزان ابزار مورد نیاز پذیرش را در پایین صفحه هر برنامه دانشگاهی پیدا می کنند.

الزامات نمره آزمون رسمی زبان انگلیسی

 • نمره تافل 550 (آزمون کاغذی)، 213 (آزمون کامپیوتر) یا 80 (آزمون اینترنتی)
 • نمره آیلتس آکادمیک (و شاخص آیلتس) 6.5 بدون باند زیر 6.0
 • Pearson PTE (آکادمیک) امتیاز 59
 • نمره آزمون انگلیسی Duolingo 115 برای برنامه های کارشناسی، دیپلم ها و گواهینامه ها. امتیاز 120 برای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، لیسانس آموزش و پرورش و فوق دیپلم

نمره لیسانس بین المللی 24 یا معادل آن برای ورود به دانشجویان بین المللی مورد نیاز است و دانشجویانی که در یکی دیگر از مؤسسات تحصیلات تکمیلی معتبر تحصیل کرده اند ممکن است بتوانند اعتبارات کسب شده را به برنامه دانشگاه CBU خود منتقل کنند. هنگام درخواست، دانشجویان آینده نگر ملزم به ارائه ریز نمرات رسمی از تمام موسسات تحصیلات تکمیلی قبلی هستند. اینها معمولاً مستقیماً از مؤسسه به دانشگاه کیپ برتون ارسال می شوند.

تقویم دانشگاهی CBU همچنین اطلاعاتی در مورد شرایط پذیرش، خاص برای هر برنامه مدرک ارائه می دهد.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

ماموریت دانشگاه CBU توسعه زندگی تحصیلی دانش آموزان است، در حالی که تأثیر عمیق و مثبتی بر جوامعی دارد که با آنها درگیر است. تدریس با کیفیت بالا، همراه با فضاهای یادگیری نوآورانه و فرصت‌های تجربی، تضمین می‌کند که نیازهای دانش‌آموزان برآورده می‌شوند و در عین حال احساس تعلق و تعلق را تقویت می‌کنند که درک آن‌ها از خود را در جهان گسترش می‌دهد و تثبیت می‌کند.

تجربه یادگیری در دانشگاه کیپ برتون مبتنی بر تحقیقات دقیق و با وجدان است که حول مفهوم «تحول از طریق تحقیق» با سه مقدار زیر ترکیب شده است.

 • شجاعت – (مل کیک نوتی در میکماق)
  • شکوفایی از طریق خلاقیت و رهبری
 • همکاری – (ماو لوکیتیمک در میکماق)
  • کار با هم برای منافع مشترک
 • کیفیت – (ماوی کلولک در میکماق)

دستیابی به برتری از طریق بهبود مستمر

دانشگاه اصول خود را به وضوح از طریق آموزش و تجربه یادگیری دانشجو بیان می کند، که تجزیه و تحلیل دقیقی از ساختار دانشگاهی که دانشگاه اجرا می کند ارائه می دهد. دانشگاه CBU یکی از کوچکترین کلاس های متوسط ​​در کشور را دارد، به این معنی که دانشجویان زمان بیشتری را با اساتید و اساتید خود در تماس هستند، دسترسی کافی به امکانات و منابع دانشگاه، و فرصت های تحقیقاتی عملی و کارشناسی بیشتر دارند.

ساختار بخش

دانشگاه کیپ برتون از پنج دانشکده دانشگاهی تشکیل شده است: دانشکده هنر و علوم اجتماعی، دانشکده آموزش و بهداشت، دانشکده علوم و فناوری، دانشکده پرستاری و دانشکده بازرگانی شانون. در مجموع، این مدارس آکادمیک بیش از 20 برنامه و 60 زمینه تحصیلی را در هر دو سطح کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهند.

هر مدرسه دانشگاهی رویکرد خاص خود را برای یادگیری تقویت می کند، اگرچه یکپارچگی تحصیلی و کیفیت آموزش جنبه های اساسی است که در همه زمینه های تحصیلی ثابت می ماند. اندازه کلاس های کوچک، که توسط کارشناسان مجرب و مجرب آموزش داده می شود، به دانشجویان این فرصت را می دهد که در اولین سال تحصیلی خود تحقیق کنند. مشارکت جامعه‌محور و رویکرد تجربی به یادگیری در تقریباً همه برنامه‌ها تشویق و امکان‌پذیر است. دوره های کارآموزی، قرار دادن تجربه کاری و مبادلات دانشجویان را تشویق می کند تا به خارج از مرزهای کلاس نگاه کنند و دیدگاه های انتقادی را به دست آورند که انتخاب های خود را چه در طول دانشگاه و چه پس از آن آگاه می کند.

امکانات

امکانات دانشگاه کیپ برتون

پردیس دانشگاه CBU بر روی سایتی با منظره فوق‌العاده قرار دارد، با خیابان‌های پر درخت و فضای سبز باز در سراسر. محوطه دانشگاه توسط جنگل های طبیعی احاطه شده است که مناظر زیبا، مناظر فصلی و کیلومترها مسیرهای پیاده روی را ارائه می دهد. تنها هفت کیلومتر دورتر از ساحل، سواحل شنی یک سفر کوتاه برای دانشجویان دانشگاه کیپ برتون و همچنین دسترسی به بسیاری دیگر از امکانات ضروری و فعالیت های تفریحی است.

پردیس شامل یک مرکز ورزشی پیشرفته، اتاق های آموزشی، آزمایشگاه های کامپیوتر، کافه ها و بسیاری از امکانات رفاهی دیگر است. برای کسانی که مایل به نگاهی فراتر از محوطه CBU هستند، سرویس اتوبوس شهر به صورت ساعتی از پردیس بازدید می کند، با مسیرهایی که بین مرکز شهر سیدنی و خلیج گلیس در حال اجرا است، جایی که دانشجویان رستوران ها، بارها، سینماها و مراکز خرید را پیدا خواهند کرد.

سه گزینه اقامتی امن و مطمئن در محوطه دانشگاه وجود دارد که گزینه‌های اقامتی متنوعی از اتاق‌های خوابگاه یک نفره سنتی تا زندگی مشترک به سبک آپارتمان را ارائه می‌دهد. زندگی در محل اقامت بخش بزرگی از تجربه دانشگاه است و دانشگاه CBU تضمین می کند که گزینه هایی برای همه وجود دارد. سایت دانشگاه شامل نقشه و تور مجازی پردیس و امکانات آن می باشد.

منبع : www.cbu.ca

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]