کالج باو ولی کانادا

درباره این کالج

کالج باو ولی کانادااز سال 1965، کالج باو ولی یک کالج اجتماعی دانشجو محور بوده است که به فراگیران کمک می کند تا به اهداف تحصیلی و شغلی خود دست یابند. این یک آموزش مقرون به صرفه با نرخ اشتغال فارغ التحصیلان 88 درصد ارائه می دهد.

کالج باو ولی یک موسسه آموزش عالی واقع در کلگری، کانادا است. این شهر یک جامعه شهری با تنوع قومیتی است که در فاصله کوتاهی از کوه‌های راکی معروف کشور قرار دارد.

کلگری به عنوان یکی از قابل زندگی ترین شهرهای جهان (واحد اطلاعات اکونومیست) رتبه بندی شده است و یکی از کمترین هزینه های زندگی را در میان شهرهای آمریکای شمالی دارد. زندگی در پردیس کالج باو ولی پر جنب و جوش و پر از امکانات و خدمات عالی است. تجهیزات آکادمیک پیشرفته از یادگیری پشتیبانی می کنند، و کالج به طور منظم رویدادهایی را برای کمک به دانشجویان بین المللی برای استقرار در زندگی دانشجویی سازماندهی می کند.

دانش‌آموزان از سراسر جهان از میان طیف گسترده‌ای از برنامه‌های درجه یک برای دسترسی به آموزش باکیفیت، علاوه بر تجربه کاری، انتخاب می‌کنند که آنها را آماده می‌کند تا ظرف یک یا دو سال برای کار آماده شوند. پس از فارغ التحصیلی، دانشجویان می توانند انتخاب کنند که وارد نیروی کار شوند یا از طریق طرح انتقال دانشگاه، مدرک دریافت کنند.

گزینه‌های مطالعه موجود طیف گسترده‌ای از انتخاب‌های شغلی را پوشش می‌دهند که با در نظر گرفتن صنایع مورد تقاضا مانند سلامت، تجارت و فناوری توسعه یافته‌اند.

انگلیسی زبانان غیر بومی می توانند مهارت های زبانی خود را در برترین برنامه یادگیری زبان انگلیسی کلگری افزایش دهند. بیش از 90 برنامه را برای انتخاب ارائه می دهد که بسیاری از آنها تجربه کاری ارزشمندی را ارائه می دهند. محتوای برنامه با همکاری شرکای صنعت توسعه می‌یابد و به دانشجویان اجازه می‌دهد تا با مهارت‌هایی که کارفرمایان نیاز دارند فارغ‌التحصیل شوند.

هر سال تحصیلی، بیش از 2350 دانشجوی بین‌المللی موفقیت در کالج باو ولی را یاد می‌گیرند، جایی که به خوبی توسط یک تیم خدمات پشتیبانی بین‌المللی اختصاصی پشتیبانی می‌شوند. این کالج همچنین بورسیه هایی را برای کمک به دانشجویان بین المللی واجد شرایط ارائه می دهد.

چه خبر از تازه ها ؟

دانشجویان بین المللی و غیر انگلیسی زبانان غیر بومی که برای کالج Bow Valley درخواست می دهند، اکنون می توانند آزمون زبان Duolingo را به عنوان مدرکی دال بر اثبات مهارت زبان انگلیسی در پاسخ به بسته شدن مراکز آزمون ارائه دهند.

افتتاحیه مرکز هنرهای سرگرمی (CEA).

کالج باو ولی اخیراً مرکز جدیدی برای هنرهای سرگرمی افتتاح کرده است که به نسل جدیدی از توسعه دهندگان بازی، انیماتورها و هنرمندان VFX آموزش می دهد. این تسهیلات جدید تقریباً 8000 فوت مربع وسعت دارد و از طریق فناوری پیشرفته و ابزارهای استاندارد صنعت، امکان توسعه علمی و هنری را فراهم می کند. از طریق این سرمایه گذاری، کالج در خط مقدم رشد در دنیای خلاق دیجیتال باقی می ماند و به اقتصاد کلگری که به سرعت در حال تنوع است کمک می کند. این شهر به تازگی برای دومین بار متوالی توسط مجله MovieMaker به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای زندگی به عنوان یک فیلمساز معرفی شده است.

مالی

هزینه تحصیل در کالج باو ولی چقدر است ؟

هزینه تحصیل در کالج باو ولی چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 31530 دلار کانادا
 • مقطع Vocational کانادا : 24249 دلار کانادا
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 22670 دلار کانادا

متوسط سالانه هزینه زندگی

 • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 20940 دلار کانادا
 • هزینه زندگی درون دانشگاه : 13440 دلار کانادا

بورسیه و فاند

دپارتمان آموزش بین المللی کالج باو ولی طیف قابل توجهی از جوایز مالی را به طور خاص برای حمایت از دانشجویان بین المللی ارائه می دهد. آنها شامل جوایز ورودی برای دانشجویان جدید، علاوه بر جوایز مسیر یادگیرنده برای دانش آموزانی هستند که به برنامه های مختلف منتقل می شوند، و همچنین جوایز درون دوره ای که مربوط به دوره های خاص است. مقادیر معمولاً عبارتند از:

 • جوایز ورودی – 2000 دلار کانادا
 • جوایز در دوره – 1500 دلار کانادا
 • جوایز آکادمیک – 1500 دلار کانادا
 • جوایز مسیر یادگیری – 1500 دلار کانادا
 • جوایز بین المللی تحرک – 2000 دلار کانادا
 • جایزه تعالی بین المللی – 2250 دلار کانادا.
 • بورسیه برنامه های دیپلم CEA – 3250 تا 19500 دلار کانادا

بورسیه های کالج برای پاداش دادن به دانش آموزان با موفقیت در طیف وسیعی از زمینه ها و فعالیت های مختلف، از جمله برتری علمی، رهبری، مشارکت جامعه، داوطلبانه و حمایت همتایان طراحی شده اند.

هر بورسیه دارای شرایط واجد شرایط بودن خاص است که متقاضیان باید قبل از ارائه درخواست خود با آنها مشورت کنند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

کالج باو ولی کانادا

کالج باو ولی متعهد است اطمینان حاصل کند که همه متقاضیان از فرصت برابر برای درخواست دوره های آموزشی در کالج برخوردار هستند و دانشجویانی را انتخاب می کند که مناسب ترین دوره را در طول پذیرش دارند.

در نتیجه، تعدادی الزامات ورود وجود دارد. محتوای دوره در کالج عمدتاً به زبان انگلیسی کانادایی ارائه می شود، بنابراین افراد غیر بومی باید حداقل استاندارد زبان انگلیسی را برای پذیرش نشان دهند.

برای اکثر برنامه های دوره، دانش آموزان باید حداقل نمره را در یکی از آزمون های زبان زیر یا معادل آن نشان دهند:

 • آیلتس آکادمیک – 6 بدون باند کمتر از 6
 • تافل – 83
 • Pearson PTE Academic – 59–64
 • CLB – 8 در هر مهارت

دانش‌آموزان همچنین می‌توانند انگلیسی آکادمیک 2 را در کالج تکمیل کنند که برای پیشرفت در آن نمره B یا بالاتر لازم است. به دلیل بسته شدن مرکز آزمون مربوط به COVID-19، کالج همچنین نمره آزمون زبان Duolingo 95 تا 100 را برای ورود می پذیرد.

دانشجویان بین المللی تشویق می شوند تا با الزامات ورودی خاص مربوط به برنامه های مورد علاقه خود مشورت کنند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

کالج باو ولی از بیش از 600 عضو هیئت علمی و کارکنان پشتیبانی می کند که مجموعاً به بیش از 50 زبان مختلف صحبت می کنند. اساتید در کلاس‌های کوچکی که تدریس تعاملی، شخصی و جذاب است، آموزش با کیفیت بالا ارائه می‌کنند. دانشگاهیان و کارشناسان مشهور صنعت به طور مرتب از کالج بازدید می کنند تا سخنرانی های مهمان را ارائه دهند.

آموزش از روندهای صنعت و بخش جهانی مطلع می شود. دوره ها شامل دانش عملی است تا دانش آموزان بتوانند با مهارت های لازم برای موفقیت حرفه ای فارغ التحصیل شوند. برای حمایت از این امر، برنامه های مربیگری شغلی به طور منظم در سراسر کالج ارائه می شود.

نقل و انتقالات دانشگاهی

دانش‌آموزانی که به دنبال کسب مدرک برای دریافت مدرک و انتقال به یک موسسه چهار ساله هستند، می‌توانند به آموزش در Bow Valley دسترسی داشته باشند که آنها را برای دو سال یادگیری دیگر آماده می‌کند.

دانشجویان قبل از انتقال به کالج یا دانشگاه دیگر از شروع تحصیل با هزینه های کمتر بهره مند می شوند. این یک راه عالی برای به دست آوردن تجربه قبل از تکمیل یک برنامه تحصیلی است. کالج Bow Valley به طور منظم قراردادهای انتقال مولد را در ارتباط با موسسات معتبر و پرطرفدار در کانادا ایجاد می کند.

ساختار بخش

دانش‌آموزان در کالج باو ولی از این که می‌توانند یک دوره ارتقاء تحصیلی مقرون‌به‌صرفه یا دیپلم یا گواهی را تکمیل کنند، سود می‌برند. کالج Bow Valley دوره هایی را در رشته های مختلف ارائه می دهد که به مدارس و برنامه های تخصصی تفکیک شده اند. این شامل:

مدرسه تجارت چیو

مدرسه کسب و کار Chiu فرصت های متعددی را از طریق کارآفرینی اجتماعی برای کمک به دانش آموزان در ایجاد مهارت های کارآفرینی و آماده شدن برای راه اندازی یک تجارت موفق ارائه می دهد.

دانشکده مطالعات جامعه

در اینجا دانش‌آموزان می‌توانند یاد بگیرند که چگونه از طریق اجرای برنامه‌های حمایتی متمرکز بر جامعه، از جوانان و کودکان حمایت و پرورش دهند.

دانشکده فناوری های خلاق

در این مدرسه، محتوای دوره مدرن و چالش برانگیز برای توسعه مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در مشاغل نوظهور در بخش های فناوری طراحی شده است.

مرکز هنرهای سرگرمی (CEA)

دانش‌آموزانی که رویای دیدن شخصیت‌ها، موجودات و دنیای تخیل خود را روی صفحه نمایش می‌بینند، بزرگ یا کوچک، در مرکز هنرهای سرگرمی کالج باو ولی در خانه خواهند بود.

دانشکده بهداشت و سلامت

در این مدرسه، دانش‌آموزان دانش و مهارت‌هایی را در مورد محافظت از سلامت انسان و تأثیر مثبت بر زندگی مردم از طریق یادگیری عملی و تمرین در دنیای واقعی توسعه می‌دهند.

مدرسه Global Access

در اینجا، غیر انگلیسی زبانان می توانند با گذراندن دوره های فشرده زبان، توانایی های خود را توسعه دهند.

امکانات

امکانات

کالج باو ولی مفتخر است که پردیس هایی را نگهداری می کند که به طور گسترده با امکانات عالی که از یادگیری با کیفیت پشتیبانی می کنند مجهز شده اند. آنها شامل آزمایشگاه های کامپیوتری سفارشی و سالن های کنفرانس بزرگ، علاوه بر استودیوها و کتابخانه های تخصصی هستند. ابزارهای آکادمیک و حرفه ای مطابق با استانداردهای صنعتی حفظ می شوند و دانش آموزان را برای موفقیت در دنیای واقعی آماده می کنند. دانش‌آموزان می‌توانند با استفاده از نقشه تعاملی کالج، پردیس‌های کالج Bow Valley را از آسایش خانه خود کاوش کنند. آن‌ها می‌توانند با یک تور خودراهنما از پردیس مرکز شهر کلگری و همچنین خدمات و امکانات کلیدی کالج با منظره 360 درجه بازدید کنند.

پردیس‌های کالج همچنین شامل خدمات بسیاری هستند که تجربه‌ای آسان و لذت‌بخش را به دانشجویان ارائه می‌دهند، مانند:

 • فضای چند ایمانی
 • کتابفروشی
 • اتاق های مطالعه قابل رزرو
 • خدمات غذایی، از جمله گزینه های سالم، وعده های غذایی، میان وعده ها و نوشیدنی ها
 • خدمات چاپ با قیمت مناسب
 • پشتیبانی IT در دسترس

کالج باو ولی به ‌شدت روی یک تقویم غنی از رویدادها و فعالیت‌ها در طول سال تحصیلی سرمایه‌گذاری می‌کند، علاوه بر مجموعه وسیعی از فرصت‌های فوق برنامه که شامل داوطلبی، مشارکت اجتماعی و تجربیات کاری است.

منبع : bowvalleycollege.ca

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]