کالج سالت کانادا

درباره کالج

کالج سالت کاناداکالج سالت یک موسسه آموزشی پس از متوسطه است که از سال 1965 هر ساله نیازهای متنوع هزاران دانش آموز را برآورده می کند. این کالج برای ارائه برنامه های مطالعاتی قابل اعتماد و ارزشمند و در عین حال دنبال چشم انداز خود برای ارائه توانمندسازی و تحول، شهرت محکمی ایجاد کرده است. تجربیات یادگیری کالج سالت بزرگترین ارائه دهنده دوره های کارآموزی و آموزش در سراسر منطقه شمالی انتاریو است.

کالج سالت طیف گسترده ای از مسیرهای یادگیری را ارائه می دهد که منجر به فرصت هایی برای آموزش عالی می شود، با طیف وسیعی از گواهی ها، دیپلم ها و مدارک تحصیلی مناسب برای همه دانشجویان. این کالج دارای امکانات ورزشی و دو و میدانی چشمگیر است که مجموعه ای جامع از فرصت های رقابتی را در تعدادی از ورزش ها علاوه بر گزینه های تفریحی با کیفیت برای همه دانش آموزان ارائه می دهد.

کالج سالت مکان مناسبی برای دانشجویان بین المللی است که به دنبال تجربه زندگی پردیس دانشگاه و قاره آمریکای شمالی هستند. شهر Sault Ste. ماری در میان دریاچه‌های بزرگ واقع شده است و پس‌زمینه‌ای از مناظر و مناظر آبی خیره‌کننده را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند. این شهر خانه بیش از 70000 نفر و طیف وسیعی از مراکز خرید، سرگرمی، و امکانات فرهنگی است – در حالی که احساس آرامش و استقبال از شهر کوچک را حفظ می کند.

چه خبر از تازه ها ؟

کالج سالت کانادا

این کالج تمرکز زیادی بر رفاه و تجارب دانشجویان خود دارد و در نتیجه، تعدادی طرح‌های جدید و سفارشی حمایتی را با همکاری اتحادیه دانشجویان کالج ایجاد کرده است. اینها شامل صندوق امداد دانشجویی است که به کسانی که به دلیل شرایط استثنایی برای تامین هزینه های زندگی و تحصیل خود با مشکل مواجه هستند، کمک های بیشتری ارائه می کند. تا به امروز، این صندوق صدها هزار CAD برای حمایت از صدها دانشجو صادر کرده است. علاوه بر این، کالج بر بازگشایی بانک غذای دانشجویی نظارت داشت تا اطمینان حاصل شود که همه دانشجویان دارای لوازم ضروری مورد نیاز برای موفقیت در تحصیل هستند.

کالج سالت به طور منظم طیف گسترده ای از کارهای لجستیکی، تعمیر و نگهداری و اداری را انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که محوطه دانشگاه تا حد امکان برای همه دانشجویان، کارکنان و بازدیدکنندگان ایمن است. در نتیجه این ابتکارات و پیشرفت‌های روزانه، کالج همچنان به ارائه یک محیط امن و مطمئن ادامه می‌دهد که در آن دانشجویان ممکن است اهداف خود را دنبال کنند.

مالی

هزینه تحصیل در کالج سالت چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

  • مقطع کارشناسی : 15990 دلار کانادا
  • مقطع تحصیلات تکمیلی : 16380 دلار کانادا

متوسط سالانه هزینه زندگی

  • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 9035 دلار کانادا
  • هزینه زندگی درون دانشگاه : 4620 دلار کانادا

بورسیه و فاند

کالج Sault معتقد است که دسترسی به آموزش باید برای دانش‌آموزان از هر طبقه اجتماعی و زمینه‌های اقتصادی در دسترس باشد. این کالج اهمیت مالی تحصیل در خارج از خانه را درک می کند و برنامه ای از بورسیه ها، بورسیه ها و جوایز را برای حمایت از موفقیت مداوم دانشجویان خود ایجاد کرده است. هدف این برنامه ارائه بسته‌های کمک مالی به دانش‌آموزان با پیشرفت بالا، مصمم یا سخت است تا بتوانند به اهداف آموزشی خود دست یابند.

دانشجویان می توانند در طول مدت تحصیل خود در کالج برای تعدادی بورسیه و بورس تحصیلی اقدام کنند. بورسیه ها معمولاً بر اساس پیشرفت تحصیلی گذشته یا بالقوه به دانش آموزان اعطا می شوند. برای واجد شرایط بودن برای بسیاری از بورسیه ها، متقاضیان باید حداقل 3.0 نمره میانگین (انباشته شده) را داشته باشند. این کالج همچنین تعدادی بورسیه مبتنی بر نیاز را به دانشجویانی که شرایط مالی دشواری دارند ارائه می دهد.

تعدادی جوایز وجود دارد که همه دانش آموزان به طور خودکار در درخواست در نظر گرفته می شوند. اینها معمولاً در مورد دستاوردها یا شرایط استثنایی اعطا می شوند. همه جوایز دیگر نیاز به درخواستی دارند که باید مطابق با مهلت فردی هر جایزه، که در سرویس پرتال دانشجوی آنلاین تعیین شده است، ارسال شود. برخی از جوایز ممکن است به ارائه مدارک اضافی نیاز داشته باشند. درخواست ها به صورت آنلاین ارسال می شود.

واجد شرایط بودن کالج سالت

شرایط ورود

واجد شرایط بودن کالج سالت

به منظور درخواست برای تحصیل تمام وقت یا پاره وقت در کالج Sault و پذیرش موفقیت آمیز، دانشجویان باید تعدادی از معیارهای ورود را برآورده کنند و مدارک مربوطه را برای پشتیبانی از دستاوردها و توانایی های خود ارائه دهند.

اولاً، دانش‌آموزان به مدرک دیپلم متوسطه که در انتاریو صادر شده است، در سطح آمادگی کالج یا بالاتر نیاز دارند. تعدادی از برنامه ها در کالج ممکن است به تجربه آکادمیک اضافی نیاز داشته باشند و دانشجویان آینده نگر باید قبل از ارسال درخواست خود با شرایط ورود آشنا شوند. همچنین دانشجویان باید تا پایان ترم اول تحصیل خود در کالج حداقل 18 سال سن داشته باشند.

برای انجام یک برنامه پس از دیپلم در کالج سالت ، متقاضیان باید مدرک دیپلم دبیرستان و مدرک کالج یا دانشگاه را نشان دهند.

برای دانش آموزانی که تحصیلات خود را به زبانی غیر از انگلیسی به پایان رسانده اند، درخواست آنها باید همراه با اصل مدارک گواهینامه و ترجمه رسمی و محضری باشد. اگر انگلیسی زبان اول متقاضی نیست، مدرکی مبنی بر صلاحیت زبان انگلیسی باید در برنامه ارائه شود. ارائه دهندگان ارزیابی پذیرفته شده زیادی برای این کار وجود دارد و حداقل نمرات مورد نیاز را می توان در وب سایت کالج یافت. سطح مهارت به نوع برنامه ای که برای آن اعمال می شود بستگی دارد.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

کالج سالت هر ساله تعداد فزاینده‌ای از دانشجویان پرشور را دارد که با موفقیت مستمر آن در تجهیز رهبران فردا به گواهی‌ها و دیپلم‌های ارزشمند جذب می‌شوند. علاوه بر این، سوابق اخیر کالج در رتبه‌بندی بالا در کیفیت تدریس تضمین می‌کند که دانش‌آموزان می‌دانند که بالاترین استانداردهای راهنمایی را از معلمانی دریافت می‌کنند که به موفقیت دانش‌آموزان خود اهمیت می‌دهند.

کالج تمرکز زیادی بر ایجاد یک محیط یادگیری فراگیر و عملی دارد که به دانش آموزان اجازه می دهد تا به طور کامل در حوزه تحصیلی یا آموزشی انتخابی خود غوطه ور شوند. از طریق تجربه عملی و با امکانات عالی و کارکنان پشتیبانی، دانش آموزان می توانند در خط مقدم رشته خود بیاموزند و از برنامه خود با انبوهی از تجربه در دنیای واقعی فارغ التحصیل شوند.

کالج سالت یک برنامه درسی از برنامه نویسی با کیفیت ارائه می دهد که بسیاری از صنایع ضروری و در حال رشد و زمینه های دانشگاهی را پوشش می دهد. به منظور ارائه کیفیت یادگیری برجسته، این برنامه ها توسط کارکنان متعهد و سخت کوشی که تجربه زیادی دارند و پیشرفت دانش آموزان خود را در اولویت قرار می دهند، ارائه می شود. در نتیجه، فارغ التحصیلان کالج Sault به خوبی آماده خواهند شد تا ادامه دهند و کمک های معناداری در جامعه و اقتصاد خود داشته باشند.

ساختار بخش

کالج Sault یک موسسه آموزشی مدرن است که نیازهای متنوع و همیشه در حال تغییر جمعیت دانشجویی معاصر خود را منعکس می کند. این طیف گسترده ای از ساختارهای دوره را ارائه می دهد، از جمله:

  • برنامه های Certificate
  • دوره های توسعه حرفه ای
  • دوره های با علاقه عمومی
  • تحصیلات تکمیلی

این دوره ها در طیفی از حوزه های موضوعی، از جمله هوانوردی، فناوری مهندسی، رسانه و طراحی، مطالعات بازرگانی و فناوری اطلاعات، و همچنین گزینه های حرفه ای بیشتری مانند مشاغل ماهر، مطالعات آشپزی و حمل و نقل ارائه می شوند.

کالج دوره های خود را با توجه به هر سبک زندگی، شرایط مالی یا شخصی سازماندهی می کند. چندین نقطه ورودی در طول سال تحصیلی وجود دارد که به دانشجویان برای برنامه های کاری و تحصیلی آینده انعطاف پذیری می دهد. در نتیجه، همه دانش‌آموزان کالج سالت می‌توانند از طریق طیف وسیعی از برنامه‌های یادگیری از راه دور، مستقل و آنلاین، در هر کجا که بخواهند، با سرعت خاص خود یاد بگیرند. دانش آموزان همچنین می توانند به صورت پاره وقت بیاموزند و به آنها اجازه می دهد تا دانش جدید را به دست آورند یا مهارت های موجود را تقویت کنند و در عین حال تعهدات دیگر را حفظ کنند.

امکانات

پردیس اصلی کالج Sault در شهر Sault Ste واقع شده است. ماری، در مرکز سه دریاچه بزرگ آمریکای شمالی. این کالج که بین آب‌های آزاد و جنگل‌های وسیع قرار دارد، بهشتی برای فعالیت‌های بیرونی، ورزش و اکتشاف است.

پردیس کالج مکانی دور از خانه برای هر دانشجویی است که به دنبال یافتن یک سبک زندگی آکادمیک کامل است، که به خوبی با فعالیت های فوق برنامه و یک جامعه محلی استقبال کننده تکمیل می شود. Sault Ste. ماری شهری گرم و پرجنب‌وجوش است و همه چیزهایی که یک دانش‌آموز به‌طور روزانه نیاز دارد را در خود جای داده است. برای سفر بیشتر، این شهر در فاصله کوتاهی از مرز ایالات متحده و شهر تورنتو پایتخت کانادا قرار دارد.

دانش‌آموزانی که در کالج سالت زندگی می‌کنند، وقتی صحبت از محل اقامت با کیفیت به میان می‌آید، با طیف وسیعی از اتاق‌های یک‌نفره، پریمیوم، و دو نفره در دسترس خواهند بود. این اتاق‌ها ارزش پولی بسیار خوبی دارند، در نزدیکی محل کار قرار گرفته‌اند و به دانش‌آموزان اجازه می‌دهند تا به سرعت دوستی‌های جدید و پایدار برقرار کنند. جامعه پردیس همیشه فعال است، با گروه‌ها و سازمان‌های دانشجویی، و برنامه‌ای غنی از رویدادها و فعالیت‌ها برای هر علاقه‌ای.

کالج سالت یکی از بازیگران اصلی در دو و میدانی و ورزش منطقه ای است و دانشجویان این کالج به مجموعه فوق العاده ای از امکانات حرفه ای و تفریحی دسترسی خواهند داشت. این کالج تیم‌های رقابتی را در طیفی از ورزش‌های تیمی و انفرادی تشکیل می‌دهد، اما حتی دانش‌آموزانی که فقط به دنبال سالم ماندن، تفریح و دوست‌یابی هستند، خود را در یک شرکت عالی خواهند یافت.

این کالج در طول سال ها با برتری یادگیری و رضایت دانشجویان به عنوان اولویت های اصلی آن ساخته شده است. این دانشگاه به خوبی مجهز است، دارای مناطق مطالعه تخصصی، کلاس های درس مدرن با تکنولوژی دیجیتال پیشرفته، وای فای پرسرعت رایگان در سراسر کالج، و یک کتابخانه جامع دانشجویی.

منبع : www.saultcollege.ca

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]