کالج سنت لارنس کانادا

درباره این کالج

کالج سنت لارنس کانادادانش‌آموزانی که تحصیلات عالی خود را در کالج سنت لارنس تکمیل می‌کنند، دری را به سوی موفقیت تحصیلی و شغلی پرارزش در هر نقطه از جهان باز خواهند کرد.

کالج سنت لارنس دارای سه پردیس در سراسر منطقه است که شامل کینگستون، بروکویل، و کورنوال – واقع در استان انتاریو است. این پردیس‌ها با هم یک جامعه آکادمیک گرم و خوش‌آمد را تشکیل می‌دهند که در منطقه هزار جزیره در امتداد رودخانه منحصر به فرد سنت لارنس قرار دارد. پردیس‌های کالج در فاصله کوتاهی از شهرهای بزرگ کانادا از جمله تورنتو، مونترال و اتاوا قرار دارند – و مکان مناسبی برای دانش‌آموزان برای کشف جوامع و فرهنگ‌های کانادا و ایالت انتاریو است.

این کالج تاکید زیادی بر ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت برجسته و متناسب با همه دانشجویان خود دارد تا اطمینان حاصل شود که آنها قادر به دستیابی به پتانسیل خود هستند و اهداف علمی و حرفه ای شخصی خود را برآورده می کنند.

چه خبر از تازه ها ؟

کالج سنت لارنس به طور خستگی ناپذیری برای محافظت از دانشجویان و کارکنان خود در طول همه گیری کووید-19 تلاش کرده است و در این مدت اقداماتی را انجام داده است تا اطمینان حاصل شود که یادگیری و رفاه دانش آموزان تا حد امکان تحت تأثیر قرار نگرفته است. به دنبال این تلاش‌ها، کالج خوشحال است که قصد خود را برای بازگشت به یک مدل تحویل حضوری برای برنامه‌های تحصیلی خود تأیید می‌کند و هدف آن بازگرداندن خدمات در محوطه دانشگاه از پاییز 2021 است. این تغییرات طول می‌کشد. در هر سه پردیس کالج تأثیر می گذارد و مطابق با الزامات ایالتی و سراسری برای فاصله گذاری فیزیکی و سایر مقررات بهداشتی پیشرفت خواهد کرد. پس از بازگشایی پردیس‌ها، تعدادی از سیاست‌ها و رویه‌های حفاظتی اعمال می‌شود تا به دانشجویان کمک کند در ادامه تحصیل احساس امنیت و آرامش کنند.

کالج سنت لارنس جفت های برنامه گواهی فارغ التحصیلی جدید ارائه می دهد. به ویژه برای ایجاد مهارت‌های مبتنی بر صنعت که یک دانش‌آموز به آن نیاز دارد، آنها را هنگام پیوستن به نیروی کار از رقابت جدا می‌کند. با انتخاب دو برنامه متوالی گواهی فارغ التحصیلی، دانشجویان ممکن است بتوانند مدت مجوز تحصیلی و مجوز کار پس از فارغ التحصیلی (PGWP) خود را افزایش دهند. دانشجویان می توانند مستقیماً یا با کمک یکی از اعضای تیم بین المللی کالج برای این برنامه ها درخواست دهند. این تجربه یادگیری تکمیلی به دانش آموزان در هنگام ورود به محل کار مزیت قابل توجهی را ارائه می دهد.

این کالج یک تور مجازی 360 درجه طراحی کرده است تا به دانش آموزان اجازه دهد هر یک از محوطه های دانشگاهی خود را در راحتی در خانه خود، همراه با خانواده و دوستان کاوش کنند. با کلیک یک دکمه، دانش آموزان می توانند در محوطه زیبای پردیس پرسه بزنند یا از اتاق های اقامتگاه و فضاهای مشترک بازدید کنند. همچنین در این تور کلاس های درس و آزمایشگاه های تخصصی، کتابخانه ها و امکانات تناسب اندام وجود دارد. هر پردیس در دو سال گذشته تحت بازسازی های اساسی قرار گرفته است و کالج به فضاهای جدید دانشجویی برای مطالعه و معاشرت افتخار می کند.

مالی

هزینه تحصیل در کالج سنت لارنس چقدر است ؟

هزینه تحصیل در کالج سنت لارنس چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 21440 دلار کانادا
 • مقطع Vocational کانادا : 16670 دلار کانادا
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 18030 دلار کانادا

متوسط سالانه هزینه زندگی

 • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 11000 دلار کانادا
 • هزینه زندگی درون دانشگاه : 5250 دلار کانادا

بورسیه و فاند در کالج سنت لارنس

با توجه به کمک های سخاوتمندانه شبکه گسترده فارغ التحصیلان و شرکای کالج، سنت لارنس مفتخر است که به دانشجویان خود دسترسی به طیف گسترده ای از بورسیه ها و بورسیه ها را برای کمک به آنها در پرداخت هزینه های کالج و به حداکثر رساندن تجربه خود در آنجا ارائه می دهد. تامین بورسیه یا فاند تحصیلی می تواند تفاوت قابل توجهی برای دانشجویان ایجاد کند و به آنها کمک می کند تا برای تجربه کالج خود پرداخت کنند. ارزش جوایز می تواند بین 500 تا 3000 دلار کانادا باشد. دانشجویانی که برای بورسیه تحصیلی یا بورسیه درخواست می کنند باید برای هر بورسیه ای که مایل به درخواست آن هستند، درخواست ارسال کنند. اطلاعات ارائه شده در فرم درخواست تنها عامل تعیین کننده ای است که بر اساس آن متقاضیان برای جوایز قضاوت می شوند، بنابراین دانشجویان تشویق می شوند آنها را با دقت تکمیل کنند.

بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی عبارتند از:

 • بورسیه ورودی تعالی دانشگاهی منطقه ای
 • بورسیه زبان IEOP
 • بورسیه وفاداری SLC
 • بورسیه تحصیلی تجربه کانادا

متقاضیان با توجه به عوامل مختلف، از جمله شرایط مالی و نیازها، پیشرفت تحصیلی، فعالیت های مشارکت داوطلبانه و اجتماعی، مهارت های رهبری و توسعه شخصی، برای جوایز در نظر گرفته می شوند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

شرایط ورود

کالج سنت لارنس متعهد به استقبال از طیف متنوعی از دانشجویان از سراسر جهان است و از طریق مجموعه ای عالی از برنامه های زبان انگلیسی در کنار برنامه های آکادمیک معمولی خود از این امر پشتیبانی می کند. دوره‌های آموزشی در کالج به زبان انگلیسی ارائه می‌شوند و بنابراین متقاضیان دوره‌های آموزشی در کالج باید حداقل مهارت زبان انگلیسی را نشان دهند تا بتوانند در برنامه انتخابی خود جای خود را ارائه دهند.

برای ورود به کالج، متقاضیان باید سطح خاصی از درک زبان انگلیسی را داشته باشند که به آنها امکان می دهد مربیان کالج را درک کنند و بتوانند زبان فنی مورد استفاده در کلاس های حوزه موضوعی انتخابی خود را درک کنند. الزامات مهارت برای متقاضیان ممکن است با توجه به برنامه انتخاب شده و سطحی که در آن مطالعه می شود متفاوت باشد. تعدادی از مراجع صدور گواهینامه وجود دارد که کالج نتایج آزمون را از آنها می پذیرد. هر گونه نتایج ارائه شده باید از دو سال گذشته باشد.

برای دانش‌آموزانی که صلاحیت کافی برای دوره تحصیلی انتخابی خود را ندارند، کالج دوره‌های مختلف زبان انگلیسی تخصصی و دوره‌های آمادگی را ارائه می‌دهد.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

کالج سنت لارنس در ارائه طیف وسیعی از برنامه‌های دانشگاهی با کیفیت که سال‌ها توسعه و کارمندان حرفه‌ای و متعهد تدریس می‌کنند، تخصص دارد.

این کالج برای ارائه طیف وسیعی از دوره ها در سطح مدرک کارشناسی معتبر است از جمله:

لیسانس مدیریت بازرگانی (با مشارکت دانشگاه Laurentian)

کالج به طور مداوم در کیفیت خدمات ارائه شده و رضایت دانشجویان و فارغ التحصیلان عملکرد خوبی دارد. در شاخص‌های KPI در سال 2017، نشان داده شد که 100 درصد کارفرمایان فارغ‌التحصیل از آمادگی آموزشی و مهارت‌های فارغ‌التحصیلان سنت لارنس راضی بودند. همچنین نشان داد که بیش از 85 درصد از فارغ التحصیلان این کالج ظرف شش ماه پس از ترک کالج شغلی پیدا کردند.

در کالج سنت لارنس، کارکنان حرفه‌ای صنعت هستند و تخصص زیادی در زمینه‌های خود به ارمغان آورده‌اند تا از دانشجویان کالج بهره ببرند. کالج سخت کار می کند تا اطمینان حاصل کند که اندازه کلاس ها به اندازه کافی کوچک است که اشتیاق و دانش اساتید به راحتی بر اساس شخصی و نام خانوادگی قابل دسترسی باشد. از این طریق، دانش‌آموزان در کالج می‌توانند از آموزش با کیفیت عالی که درهای آینده آنها را باز خواهد کرد، اطمینان حاصل کنند.

ساختار بخش

کالج سنت لارنس یک مؤسسه معتبر و بین المللی است که هر ساله میزبان تقریباً 6700 دانشجوی تمام وقت و تقریباً 20000 دانش آموز پاره وقت است. این کالج به طور منظم 89 برنامه تحصیلی مجزا ارائه می دهد و مفتخر است که بیش از 800 کارمند پرشور تمام وقت و پاره وقت را استخدام می کند. بیش از نیمی از این اعضای هیئت علمی هستند که نشان دهنده تعهد کالج به کیفیت علمی است.

کالج سنت لارنس در چندین بخش ساختار یافته است که از طریق آنها برنامه های آن ارائه می شود. این بخش ها عبارتند از:

 • هنرهای کاربردی
 • خدمات اجتماعی
 • کسب و کار
 • کامپیوتر و فناوری مهندسی
 • مطالعات عدالت
 • علوم بهداشتی
 • مشاغل ماهر
 • هنرهای مهمان نوازی و آشپزی
 • ESL
 • گواهی های تحصیلات تکمیلی

این کالج همچنین دارای یک برنامه قوی آموزش زبان انگلیسی است و مجموعه ای از دوره ها و برنامه ها را متناسب با نیازهای هر دانش آموز ارائه می دهد. زبان آموزان می توانند از راه دور از کشور خود تحصیل کنند یا شخصاً در پردیس های کالج بیاموزند تا تجربه ای فراگیر از زبان انگلیسی در کانادا به دست آورند. این کالج همچنین تجربیات اردوی تابستانی و آموزش های سفارشی برای ESL را برای کمک به دانش آموزان از طریق یادگیری تجربی ارائه می دهد. این برنامه های تحصیلی توسط سازمان Languages Canada تایید شده است.

امکانات

امکانات کالج سنت لارنس

در کالج سنت لارنس، مهم است که همه دانشجویانی که از خارج از کشور برای تحصیل می آیند بتوانند در خانه های جدید خود احساس راحتی، امنیت و شادی داشته باشند. در نتیجه این، کالج روی ایجاد طیف چشمگیر از گزینه های اقامتی کار کرده است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان می توانند مکان و سبک زندگی مناسب خود را پیدا کنند.

اقامتگاه

دانشجویانی که در اقامتگاه زندگی می کنند می توانند از راحتی بی نظیر زندگی در محوطه دانشگاه و قرار گرفتن در مرکز یک محیط اجتماعی پر رونق لذت ببرند. این یک راه فوق العاده برای شروع یک سفر تحصیلات عالی در خارج از کشور است و برای کسانی که از یک سفر کوتاه به کلاس و نزدیک بودن به تمام امکانات و خدماتی که پردیس ارائه می دهد قدردانی می کنند بسیار عالی است.

هر گزینه اقامتی در سه پردیس سوئیت های کاملاً مبله ارائه می دهد که یک نفر یا دو نفره را فراهم می کند. همچنین مناطق مشترکی برای معاشرت و مطالعه در همه اقامتگاه ها، در کنار دسترسی آسان به خدمات خشکشویی، آزمایشگاه های کامپیوتر، پذیرایی و غذاخوری، و کتابخانه وجود دارد.

اقامت در خانه

کالج سنت لارنس در برنامه اقامت در خانه کانادا شرکت می کند و از این طریق به دانشجویان بین المللی فرصتی برای زندگی و یادگیری در یک خانه خانوادگی در کانادا ارائه می دهد. دانش آموزانی که تجربه اقامت در خانه را انتخاب می کنند بخشی از خانواده میزبان خود خواهند شد و فرصتی فوق العاده برای توسعه مهارت های زبان انگلیسی خود و همچنین غوطه ور شدن در فرهنگ کانادا پیدا خواهند کرد.

پردیس‌های سنت لارنس همچنین دارای مجموعه‌ای عالی از امکانات دانشگاهی است که در کلاس‌های بزرگ و مشترک، آزمایشگاه‌های کامپیوتری مجهز و فضاهای مطالعه اجتماعی قرار دارند. همچنین مجموعه‌ای از امکانات و خدمات برای رفع نیازهای دانش‌آموزان، از تهیه غذا تا مشاوره وجود دارد.

منبع : www.stlawrencecollege.ca

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]