کالج سنت کلر کانادا

درباره این کالج

کالج سنت کلر کاناداکالج سنت کلر یک کالج عمومی در کانادا است که آموزش عالی و یادگیری کاربردی را در امکانات پیشرفته ارائه می دهد.

با ارائه یک تجربه شگفت انگیز در سه پردیس زیبا، دانش آموزان در محیطی عالی برای یادگیری مهارت های قابل استفاده و ایجاد ارتباطات معنادار هستند.

کالج سنت کلر با بیش از 50 سال تدریس، بیش از 100 دوره در سطوح مختلف از جمله مدارک تحصیلی، دیپلم و گواهی های فارغ التحصیلی ارائه می دهد. بیش از 14000 دانش آموز با تمرکز در زمینه های بهداشت، تجارت و فناوری اطلاعات، هنرهای رسانه ای، خدمات اجتماعی و همچنین فناوری و تجارت، بخشی از جامعه سنت کلر هستند.

کالج سنت کلر که به تحقیقات نوآورانه اختصاص دارد، دارای 13 عضو هیئت علمی است که در حال حاضر در پروژه های تحقیقاتی شرکت دارند و 81 دانشجوی حقوق بگیر در کنار آنها کار می کنند. سنت کلر اخیراً در بین 50 کالج تحقیقاتی برتر کانادا (Research Infosource Inc) رتبه بندی شده است.

دانش آموزان در سفر تحصیلی خود با امکانات مدرن و خدمات پشتیبانی متعدد پشتیبانی می شوند. این کالج به طور مستمر در زیرساخت های خود سرمایه گذاری می کند و از سال 2004 بیش از 1.24 میلیون دلار کانادا برای فناوری کلاس درس، مناطق مطالعه و آزمایشگاه های موضوعی هزینه کرده است. همچنین 3.7 میلیون دلار کانادا سرمایه گذاری اضافی در گسترش مرکز دانشجویی انجام شده است که فضاهای مطالعه و اجتماعی فراوانی را فراهم می کند.

فارغ التحصیلان کالج سنت کلر بسیار قابل اشتغال هستند و 87.5 درصد آنها ظرف شش ماه پس از فارغ التحصیلی شاغل هستند. دانشجویان همچنین از کارفرمایان متمایز هستند، به طوری که 84 درصد از کارفرمایان اظهار داشتند که از مهارت ها و سطح دانش فارغ التحصیلان راضی هستند.

کانادا به طور مداوم توسط سازمان ملل متحد به عنوان یکی از بهترین مکان ها برای زندگی در جهان معرفی شده است. پردیس‌های کالج در جنوب کانادا واقع شده‌اند، بنابراین دانشجویان می‌توانند در دریاچه‌های مجاور استراحت کنند یا برای خرید، تئاتر و ورزش‌های لیگ برتر به شهر شلوغ بروند. یک مکان متنوع برای زندگی، دانش آموزان همچنین از نزدیک با کالیفرنیای شمالی، مادرید، اسپانیا، رم و ایتالیا در ارتباط هستند.

چه خبر از تازه ها ؟

پارک ورزشی جدید

کالج سنت کلرکالج سنت کلر یک پارک ورزشی کاملاً جدید در محوطه دانشگاه ایجاد کرده است. یک پروژه چند ساله با سرمایه گذاری 26 میلیون دلار کانادا، امکانات پیشرفته ای را برای دانش آموزان و جامعه محلی فراهم می کند. این پارک دارای یک استادیوم فوتبال با 1500 صندلی، الماس سافت بال زنان، مراکز تنیس چهار زمینی و زمین‌های والیبال شنی است.

طرح های مرکز جدید رونمایی شد

این کالج طرح‌هایی را برای توسعه مرکز تجاری و فناوری اطلاعات Zekelman جدید رونمایی کرده است. این مرکز که در پردیس ویندزور قرار دارد، دارای کلاس‌های درس اضافی، مناطق مطالعه، یک سالن بزرگ و اولین ورزشگاه الکترونیکی کانادا خواهد بود.

رتبه بندی کالج ها

این کالج اخیراً توسط Research Infosource Inc در بین 50 کالج تحقیقاتی برتر کانادا قرار گرفته است. این کالج به دلیل کمک هزینه های تحقیقاتی که دریافت می کند و همچنین قراردادها و مشارکت های سازمان های خارجی شناخته شده است.

خدمات کالج بودجه دریافت می کنند

خدمات رفاهی کالج از دولت انتاریو بودجه دریافت کرده است. این حمایت اضافی با اعطای 729,389 CAD در کالج سنت کلر و دانشگاه ویندزور، به افزایش دسترسی دانشجویان به خدمات سلامت روان و اعتیاد کمک می کند.

دولت ایالتی همچنین 2.49 میلیون دلار کانادا برای کمک به کالج در ارتقای محیط آموزشی مدرن و ایمن خود ارائه خواهد کرد. کمک هزینه اضافی 772750 CAD به سنت کلیر امکان می دهد تا دانشجویان را در صنایع خودروسازی و تولید پیشرفته از طریق کاریابی آموزش دهد.

مالی

هزینه تحصیل در کالج سنت کلر چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 20860 دلار کانادا
 • مقطع Vocational : 16490 دلار کانادا
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 17000 دلار کانادا

متوسط سالانه هزینه زندگی

 • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 11000 دلار کانادا
 • هزینه زندگی درون دانشگاه : 5250 دلار کانادا

بورسیه و فاند

هزینه تحصیل در کالج سنت کلر چقدر است ؟دانشجویان بین المللی که نیاز به کمک مالی دارند می توانند برای بورسیه زبان انگلیسی آکادمیک کانادا (CAEL) درخواست دهند.

برای واجد شرایط بودن کالج سنت کلر ، متقاضیان باید قبلا در یک موسسه آموزش عالی کانادا پذیرفته شده یا ثبت نام کرده باشند. سپس دانش آموزان باید حداقل نمره 70 را در نسخه کامپیوتری CAEL کسب کنند (و آن را به کالج ارسال کنند) و یک مقاله ارسالی را تکمیل کنند. نتایج آزمایشات CAEL که توسط بیش از 180 موسسه کانادایی پذیرفته شده است، هشت روز کاری طول می کشد تا به صورت آنلاین در دسترس قرار گیرد.

اعطا شده توسط ارائه دهندگان برتر آزمون مهارت انگلیسی، دو بورسیه تحصیلی به ارزش هر کدام 4000 CAD وجود دارد. یک بورسیه به دانشجوی بین المللی که در کانادا تحصیل می کند و دیگری به دانشجوی بین المللی که در خارج از کشور تحصیل می کند تعلق می گیرد.

چهار نفر دوم نیز هر کدام 500 دلار کانادا دریافت خواهند کرد. دو دانشجوی بین المللی در کانادا و دو دانشجوی بین المللی در حال تحصیل در خارج از کشور این بودجه را دریافت خواهند کرد.

اپلیکیشن برای CAEL تا 1 ژوئیه 2021 باز است.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

شرایط ورود بسته به دوره و سطح درخواست شده متفاوت است، اما برای متقاضیان بین المللی شرایط مشخصی از جمله تسلط به زبان انگلیسی وجود دارد.

تسلط به زبان انگلیسی

حداقل الزامات مهارت انگلیسی (یا معادل آن) برای برنامه های کالج سنت کلر عبارتند از:

 • تافل (آنلاین): نمره کلی 61
 • آیلتس: نمره کلی 5.5
 • PTE: سطح 51

متقاضیان از جنوب آسیا و هند بسته به دوره ممکن است به نمرات بالاتری نیاز داشته باشند. آزمون های مهارت باید در دو سال گذشته از تاریخ ارسال درخواست انجام شود.

اگر متقاضیان این نمرات را نداشته باشند، پس از ورود به کالج سنت کلر در آزمون مهارت زبان انگلیسی (CanTEST) شرکت می کنند. اگر دانش‌آموزان CanTEST را نگذرانند، باید در زبان انگلیسی St. Clair’s English for Academic Purpose شرکت کنند. یک برنامه مسیر تحصیلی فشرده بر توسعه نوشتن، خواندن، گوش دادن و صحبت کردن به زبان انگلیسی متمرکز است. پس از تکمیل، دانش آموزان می توانند مستقیماً در برنامه انتخابی خود ثبت نام کنند.

شرایط عمومی ورود به دیپلم

شرایط ورود برای متقاضیان بین المللی برنامه های دیپلم عمومی بسته به کشور متقاضی متفاوت است. این الزامات عبارتند از:

 • متقاضیان از کانادا / ایالات متحده / کارائیب / آسیای جنوبی: دیپلم دبیرستان و ریز نمرات کلاس 12 (یا معادل آن).
 • انگلستان: گواهی تحصیلی عمومی با قبولی در شش موضوع آکادمیک (از جمله انگلیسی) در سطح معمولی.
 • غرب آفریقا: رونوشت WAEC (یا NECO) و تأیید آنلاین شماره کارت خراش و پین

پس از دریافت نامه پذیرش خود از کالج، متقاضیان بین المللی باید مجوز تحصیل کانادا را دریافت کنند.

گروه و دانشکده های کالج سنت کلر

کیفیت تدریس

سنت کلر تجربه تدریس جامعی را توسط یک هیئت علمی آکادمیک متخصص در اختیار دانشجویان قرار می دهد.

این کالج با متعهد به ارائه یک محیط یادگیری فراگیر و منصفانه، منابعی را به دانشجویان و اساتید ارائه می دهد تا پنج ارزش اصلی خود را حفظ کنند: صداقت، اعتماد، انصاف، مسئولیت پذیری و احترام.

از سال 2004، کالج 1.24 میلیون دلار کانادا در امکانات مدرن و ارتقاء دانشگاهی تجهیزات، کلاس های درس و آزمایشگاه ها سرمایه گذاری کرده است. مرکز علوم بهداشتی کاربردی کالج، بزرگترین مربی علوم بهداشتی پس از متوسطه در منطقه خود، دارای ماکت بیمارستانی به مساحت 100000 فوت مربع، آزمایشگاه های تخصصی، کلینیک دندانپزشکی و یک داروخانه است.

کالج همچنین در دانشکده خود با یک مرکز تعالی دانشگاهی سرمایه گذاری می کند، به این معنی که همه کارکنان می توانند به رشد دانش و مهارت های خود ادامه دهند. این تعهد به آموزش اساتید تضمین می کند که دانش آموزان آخرین پیشرفت ها در حوزه های انتخابی خود را آموزش می دهند.

ساختار بخش

کالج سنت کلر بیش از 100 برنامه را در هشت مدرسه ارائه می دهد. مدارس آن عبارتند از:

 • دانشکده مطالعات آکادمیک
 • دانشکده تجارت و فناوری اطلاعات زکلمن
 • دانشکده مطالعات جامعه
 • دانشکده فناوری های مهندسی
 • دانشکده علوم بهداشت
 • دانشکده رسانه، هنر و طراحی
 • دانشکده پرستاری
 • دانشکده صنایع ماهر

کیفیت تدریسبا ارائه دوره های تمام وقت و پاره وقت، دانشجویان می توانند مدارک، دیپلم یا گواهینامه ها را در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تحصیل کنند. این کالج در زمینه های هنری تخصص دارد. کسب و کار و فناوری اطلاعات؛ مطالعات جامعه؛ فن آوری های مهندسی؛ علوم بهداشتی؛ هنرها و علوم آزاد و رسانه و طراحی.

دپارتمان‌ها با ارائه برنامه‌ها هم در محوطه پردیس کالج سنت کلر و هم به صورت آنلاین، در سه پردیس، یعنی Windsor، Downton و Chatham تقسیم می‌شوند. در پردیس اصلی کالج در ویندزور، برنامه‌ها بر خدمات اجتماعی، فناوری مهندسی، تجارت مهارت‌ها و تجارت و فناوری اطلاعات متمرکز هستند.

پردیس داونتون مرکز هنرهای کالج سنت کلیر، برنامه فارغ التحصیلان کسب و کار، و MediaPlex است، که در آن دوره های روابط عمومی، مدیریت رویداد و روزنامه نگاری مستقر هستند. Chatham یک پردیس کوچکتر و صمیمی تر است که محل ورزش و مناطق اجتماعی است.

دانشجویان بین‌المللی نیز می‌توانند از طریق آکادمی Ace Acumen برنامه‌های متناسب را مطالعه کنند. مستقر در تورنتو و به طور خاص برای دانشجویان بین المللی طراحی شده است، تجربه یادگیری منحصر به فردی را در یک مکان پر جنب و جوش ارائه می دهد.

کالج سنت کلر همچنین فرصت های کارآموزی با حقوق را فراهم می کند. دوره های کارآموزی که بین دو تا پنج سال به طول می انجامد، به دانش آموزان کمک می کند تا از طریق ترکیبی از تحصیل در دانشگاه و یادگیری در حین کار در یک محل کار واقعی واجد شرایط شوند.

امکانات

این کالج انواع امکانات با کیفیت بالا و پیشرفته را برای استفاده دانشگاهی و تفریحی فراهم می کند.

امکانات دانشگاهی

امکانات موضوعی خاص، تعالی تدریس را در سراسر موسسه تضمین می کند. از سال 2004، 1.24 میلیون دلار کانادا توسعه یافته است، از جمله تجهیزات سمعی و بصری، آزمایشگاه های کامپیوتر، مبلمان جدید، ارتقاء شبکه، امکانات آزمایشگاه پرستاری و مناطق مطالعاتی اضافی.

مرکز علوم بهداشتی کاربردی کالج بزرگترین در منطقه است. دارای آزمایشگاه های یادگیری برای 12 برنامه علوم بهداشتی است و مانند یک محل کار واقعی مراقبت های بهداشتی طراحی شده است. این هتل دارای یک بیمارستان ساختگی گسترده، آزمایشگاه‌های تخصصی برای درمان قلب و عروق، اولتراسوند و تنفس، سوئیت‌های مراقبت از بیمار، کلینیک دندانپزشکی و داروخانه است.

سایر امکانات کالج سنت کلر عبارتند از:

 • استودیو بزرگ، مجموعه های ویرایش، ایستگاه خبری و سایر امکانات رسانه ای در MediaPlex
 • یک سالن تئاتر 12000 نفری و امکانات هنرهای نمایشی
 • آزمایشگاه های سخنرانی برای دانشجویان بازرگانی
 • دو کتابخانه مجهز با پایگاه‌های اطلاعاتی آنلاین بزرگ، دسترسی ویدئویی و چندرسانه‌ای، مجلات الکترونیکی، راهنمای تحقیق و کتاب‌های درسی.

دانش‌آموزان همچنین می‌توانند در مرکز موفقیت دانشجویان TD مطالعه و معاشرت کنند. در اینجا دانش‌آموزان می‌توانند به آزمایشگاه‌های باز، اتاق‌های مطالعه بی‌صدا، مناطق مشترک، پشتیبانی معلمان و بانک غذا دسترسی داشته باشند.

امکانات تفریحی

انجمن ها و باشگاه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد، از جمله 18 تیم دانشگاهی در طیف وسیعی از ورزش ها. انجمن ورزش دانشجویان فعالیت های ورزشی را برای افراد و تیم ها از جمله مسابقات، مسابقات و سفرهای یک روزه فراهم می کند.

SportsPlex مکانی را فراهم می کند که دانش آموزان می توانند به صورت رایگان ورزش کنند. دارای یک سالن ورزشی سه گانه، مسیر پیاده روی مرتفع، مرکز تناسب اندام 10000 مربعی و موارد دیگر است. HealthPlex دارای یک سالن ورزشی دو نفره، مرکز تناسب اندام 5000 مربعی و مسیر پیاده روی مرتفع است.

دانشجویان چندین گزینه غذاخوری برای انتخاب در محوطه پردیس کالج سنت کلر دارند. این شامل فست فودهای زنجیره ای، یک میخانه با 150 صندلی و Eatery 101، یک رستوران سطح بالا است که توسط دانشجویان مدیریت آشپزی و مهمانداری اداره می شود.

منبع : www.stclaircollege.ca

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]