کالج فلمینگ کانادا

درباره کالج

کالج فلمینگ کاناداکالج فلمینگ که در سال 1967 تأسیس شد، یک تجربه واقعاً کانادایی، چه در کلاس درس و چه خارج از آن، ارائه می دهد. پردیس ها در شهرهای تاریخی Peterborough، Lindsay و Haliburton قرار دارند که مقاصد گردشگری محبوب انتاریو هستند. دانش آموزان تمام مزایای زندگی شهری با طبیعت را دقیقاً در آستان خود خواهند داشت و می توانند از دریاچه های بزرگ و مناظر طبیعی وسیع جنگل ها و دشت هایی که استان ارائه می دهد لذت ببرند.

کالج فلمینگ ، یکی از اولین موسسات هنرهای کاربردی و فناوری انتاریو است که به افتخار سر سندفورد فلمینگ، مهندس و مخترع اسکاتلندی الاصل که اولین راه آهن بین قاره ای کانادا را طراحی کرد و زمان استاندارد جهانی را اختراع کرد، نامگذاری شده است، سیستمی که هنوز هم زمان را در سراسر جهان نشان می دهد.

این کالج مجموعه ای جامع از برنامه های آموزش حرفه ای، از دوره های کارآموزی گرفته تا برنامه های تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهد. دوره ها از حسابداری، آبزی پروری و شبکه های اطلاعاتی بی سیم تا جنگلداری شهری، هنرهای تجسمی و جوشکاری و غیره را شامل می شود.

در کالج فلمینگ اندازه کلاس ها کوچک است و برای شخصی سازی یادگیری طراحی شده است. دانشجویان این فرصت را دارند که پیوندهای محکمی با اساتید ایجاد کنند و از راهنمایی هایی که می تواند فراتر از دانشگاهیان باشد بهره مند شوند. دانش‌آموزان با مربیان و همکلاسی‌های خود آشنا می‌شوند و ارتباطاتی ایجاد می‌کنند که تا آخر عمر باقی خواهند ماند.

برنامه های کالج فلمینگ برای پاسخگویی به نیازهای کارفرمایان طراحی شده است. مولفه های یادگیری تئوری و عملی به طور مداوم برای رسیدگی به روندها و تغییرات در حال ظهور در صنعت به روز می شوند. دانش‌آموزان می‌توانند آنچه را که می‌آموزند به روش‌های مختلف، از جمله آزمایشگاه‌ها، کمپ‌های صحرایی، شبیه‌سازی‌ها، محل‌های کاری یا مشارکتی، یا پروژه‌های کاربردی یا اجتماعی، تمرین کنند.

در واقع، 95.7 درصد از کارفرمایان از آمادگی فارغ التحصیلان کالج برای محل کار راضی یا بسیار راضی بودند (بررسی شاخص عملکرد کلیدی)، که ثابت می کند فلمینگ یک انتخاب عالی برای آموزش بین المللی است.

چه خبر از تازه ها؟

کالج فلمینگ کانادا

برنامه های تحصیلی جدید ارائه شده در کالج فلمینگ عبارتند از:

بنیادهای آبزی پروری – گواهی کالج انتاریو

مددکار خدمات اجتماعی/کارگر سلامت روان و معتاد دارای مدرک دو دیپلم

امکانات جدید عبارتند از:

 • بال علوم بهداشتی در پردیس ساترلند در پیتربورو
 • آزمایشگاه علوم زمین در پردیس فراست در لیندزی، انتاریو

خدمات پشتیبانی دانشجویی اضافی نیز توسط کالج فلمینگ پیاده‌سازی شده است و شامل یک مرکز پشتیبانی سلامت شخصی است که منابع، ماژول‌ها و برنامه‌های متنوعی را برای کمک به ارتقای سلامت شخصی و روانی دانشجویان در طول مدت تحصیل ارائه می‌دهد.

پیشرفت های جدید بیشتر عبارتند از:

 • مرکز تولید نوآورانه آبزی پروری
 • مرکز پیشرفت در مکاترونیک و اینترنت اشیاء صنعتی.
 • یک اقامتگاه دانشجویی جدید برای پردیس هالیبرتون – در حال حاضر در حال ساخت است.

مالی

هزینه تحصیل در کالج فلمینگ چقدر است ؟

هزینه تحصیل در کالج فلمینگ چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 17560 دلار کانادا
 • مقطع Vocational کانادا : 16940 دلار کانادا
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 18600 دلار کانادا

متوسط سالانه هزینه زندگی

 • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 10475 دلار کانادا
 • هزینه زندگی درون دانشگاه : 7475 دلار کانادا

بورسیه و فاند

کالج فلمینگ طیف وسیعی از گزینه های حمایت مالی را ارائه می دهد. هر ساله مبلغی بالغ بر 2 میلیون دلار کانادا به بورسیه ها و بورسیه های دانشجویی اختصاص می یابد. بودجه از طریق منابع مختلف، از جمله هزینه های تحصیل، حامیان مالی حرفه ای و کمک های مالی فارغ التحصیلان، که از طریق دپارتمان پیشرفت و روابط فارغ التحصیلان کالج فلمینگ سازماندهی شده است، تامین می شود.

دانشجویان ثبت نام شده با جدول زمانی فعال می توانند یک درخواست آنلاین واحد را تکمیل کنند که آنها را برای همه بورسیه ها و بورسیه های تحصیلی اداره شده توسط کالج که واجد شرایط دریافت آن هستند ثبت می کند.

تیم خدمات مالی همچنین می تواند به دانشجویان کمک کند تا برای طرح های تامین مالی خارجی و کمک های مالی محلی و منطقه ای درخواست دهند. چندین برنامه مسیرهای تحصیلی را با هزینه کمتر نسبت به ورود مستقیم به دانشگاه ارائه می دهند.

بورسیه ورودی جدید آسیای شرقی با ارزش 1250 دلار کانادا به طور انحصاری برای دانشجویان چین، ویتنام، فیلیپین، ژاپن، کره، تایوان در دسترس است. برای واجد شرایط بودن، دانش آموزان باید:

 • پذیرش در یک برنامه فلمینگ پس از متوسطه یا فوق لیسانس؛
 • نمره کلی آیلتس 6.5 (بدون باند فردی زیر 6.0)؛
 • 80 درصد معدل فارغ التحصیلی از دبیرستان یا کالج/دانشگاه. و
 • ارسال نامه علاقه در مورد اینکه چرا می خواهند در کالج فلمینگ در رشته انتخابی خود تحصیل کنند

دانشجویان بین‌المللی اکنون می‌توانند از هیچ هزینه درخواستی برای شرایط پاییز 2021، زمستان 2022، و بهار 2022 و نامه پیشنهادی تضمین شده ظرف 10 روز پس از تأیید درخواست خود بهره مند شوند. این کالج همچنین یک بورس تحصیلی مبتنی بر شایستگی با ارزش بین 500 تا 2000 دلار کانادا برای دانشجویان بین المللی بازگشتی ارائه می دهد که بر اساس معدل ترم اول دانشجو (3.8-4.0) و طول تحصیل (برنامه های 2 یا 3 ساله) است.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

این کالج طیف گسترده ای از دوره های مختلف را ارائه می دهد که با هدف دانشجویان سطوح مختلف تحصیلی و آموزشی انجام می شود. شرایط ورود بر اساس انتظارات دوره خاص و نتایج یادگیری است و می توان آن را به صورت آنلاین در وب سایت کالج فلمینگ مشاهده کرد.

همچنین پیوندهایی به بخش پذیرش کالج وجود دارد که هر زمان که بخواهید می توانید در مورد روند درخواست با آنها تماس بگیرید. دانشجویان آینده نگر باید به صورت آنلاین برای هر گونه ضرب الاجل مهم و معیارهای ورود که ممکن است شامل مطالب تکمیلی مانند نمونه کار یا مدرکی دال بر مهارت زبان باشد، بررسی کنند.

الزامات انگلیسی برای دیپلم و گواهینامه

 • آیلتس 6.0 (بدون باند کمتر از 5.5. برای دانشجویانی که از طریق جریان SDS درخواست می دهند، باند کمتر از 6.0 نیست)
 • تافل اینترنتی (iBT) 80 بدون نمره کمتر از 20
 • TOEFL Paper-based (PBT) 550

شرایط زبان انگلیسی برای دیپلم تکنسین داروسازی کالج فلمینگ

 • آیلتس 6.5 (با باند کمتر از 6.0)
 • تافل اینترنتی (iBT) 91 (بدون نمره کمتر از 23 در صحبت کردن، 25 در نوشتن، 22 در خواندن، 21 در شنیدن)
 • تافل کاغذی (PBT) 580

الزامات زبان انگلیسی برای گواهینامه های تحصیلات تکمیلی

 • آیلتس 6.5 (با باند کمتر از 6.0)
 • تافل اینترنتی (iBT) 88 بدون نمره کمتر از 22
 • TOEFL Paper-based (PBT) 577

دانشجویانی که شرایط زبان انگلیسی را ندارند می توانند وارد برنامه ESL Bridge شوند. ارزیابی مشخص می‌کند که دانش‌آموزان باید کدام یک از هشت سطح مهارت را شروع کنند.

الزامات تحصیلی و غیر آکادمیک را می توان در صفحات جداگانه برنامه یافت.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

کیفیت تدریس

کالج فلمینگ به دنبال همنام برجسته خود، از فرهنگ نوآوری و دانشگاهیان کاربردی دفاع می کند که آن را از سایر موسسات فنی متمایز می کند.

این کالج تیمی عالی از کارکنان دانشگاهی را استخدام می‌کند که در زمینه‌های موضوعی خود بسیار ماهر و با تجربه هستند. بسیاری از آنها نقش‌های بلندپایه‌ای در بخش تجاری و صنعتی داشته‌اند و می‌توانند بینش دانشگاهی و حرفه‌ای را با استفاده از انواع روش‌های آموزشی و اصول ارتباطی ارائه دهند

همه برنامه های کالج فلمینگ برای پاسخگویی به نیازهای فعلی و آینده صنعت طراحی شده اند و برنامه درسی را تضمین می کنند که آمادگی عالی را برای انواع نقش های برتر در بسیاری از بخش های مختلف صنعتی فراهم می کند. دانش‌آموزان از کلاس‌های کوچک با توجه فردی بهره می‌برند تا پتانسیل یادگیری خود را به حداکثر برسانند در حالی که بسیاری از مربیان می‌توانند ارتباطات حیاتی صنعت را فراهم کنند.

این کالج همچنین متعهد به ارائه آموزش حرفه ای مداوم است تا اطمینان حاصل کند که فارغ التحصیلان آن به یادگیرندگان مادام العمر تبدیل می شوند و فرصت های زیادی برای افزودن ارزش به آینده شغلی طولانی مدت خود دارند. تمام مدارک تحصیلی از تمام دوره های کالج در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده است.

همه دانشجویان همچنین از ماژول های یادگیری عملی مانند سفرهای میدانی، آموزش آزمایشگاهی و بالینی و کار بر روی پروژه های کاربردی با انواع شرکای تجاری و غیر انتفاعی بهره مند می شوند. آنها همچنین می توانند مهارت های خود را از طریق دوره های کارآموزی و کارآموزی با ارزش افزایش رزومه به کار ببرند.

ساختار بخش

کالج فلمینگ بیش از 100 برنامه را ارائه می دهد، از گواهینامه ها، دیپلم ها، دیپلم های پیشرفته تا گواهی های پس از فارغ التحصیلی. برنامه ها در هفت مدرسه آکادمیک تخصصی در سه پردیس سازماندهی می شوند.

پردیس ساترلند، مدرسه تجارت و فناوری اطلاعات پیتربورو

برنامه ها بر تجربیات کاربردی، دنیای واقعی، تفکر کارآفرینی و مهارت های ارتباطی قوی تمرکز دارند.

دانشکده بهداشت و سلامت

دانش آموزان در آزمایشگاه ها، کلینیک ها و تمرین های عملی در تیم های بین رشته ای همکاری می کنند. ترکیبی بهینه از مهارت های تئوری و عملی باعث برجسته شدن فارغ التحصیلان می شود.

دانشکده عدالت و توسعه جامعه

دانش‌آموزان می‌توانند مشاغل حقوق، امنیت و حفاظت را که توسط یک دانشکده برنده جایزه تدریس می‌شود، با گزینه‌ای برای تغییر برنامه‌ها در ترم 2 بررسی کنند.

دانشکده صنایع و فناوری کالج فلمینگ

مرکز تجارت و فناوری Kawartha با شرکای صنعتی طراحی شده است و دارای امکانات فروشگاهی پیشرفته، کلاس‌های درس هوشمند، آزمایشگاه‌های با فناوری پیشرفته و فضاهای آموزشی مدولار و یکپارچه است.

دانشکده علوم و هنرهای عمومی

این مدرسه شامل برنامه انگلیسی به عنوان یک زبان دوم است و برنامه های مسیری را برای جریان هنر یا علوم ارائه می دهد.

پردیس فراست، لیندسی، مدرسه علوم محیطی و منابع طبیعی انتاریو کالج فلمینگ

با تمرکز بر محیط، دانش آموزان زمان زیادی را در سالن سخنرانی نمی گذرانند. سفرهای میدانی، مدارس صحرایی و پروژه های کاربردی دانش آموزان را به چالش می کشد تا مهارت های خود را عملی کنند.

پردیس هالیبرتون، پردیس هالیبرتون و ساترلند، دانشکده هنر و طراحی Peterborough Haliburton

هیئت علمی این مدرسه مطالعات هنر، طراحی، صنایع دستی و میراث را در سراسر کانادا شکل داده است. برنامه ها شامل دیپلم طراحی یکپارچه و دیپلم هنرهای تجسمی و خلاق است.

برنامه های فشرده میراث تحصیلات تکمیلی در پیتربورو، در پردیس ساترلند و در یک موزه تدریس می شود. آنها دانش‌آموزان را برای حرفه‌ای در زمینه حفظ مواد موزه یا سرپرستی و مدیریت نمایشگاه‌های موزه آماده می‌کنند.

امکانات

کالج فلمینگ دارای امکانات استثنایی مانند آزمایشگاه‌های تخصصی، استودیوها و مراکز آموزشی است که برای شبیه‌سازی محیط‌های کاری واقعی و آموزش دانش‌آموزان در مورد مهارت‌های مورد نظر کارفرمایان طراحی شده‌اند.

مرکز تجارت و فناوری کاوارتا (KTTC)

این مرکز در کلاس جهانی در پردیس ساترلند با کارفرمایان پیشرو در مشاغل طراحی شده است. مرکز اصلی Skills Arena است که دانش‌آموزان حرفه‌های مختلف می‌توانند با هم یاد بگیرند.

مرکز پیشرفت در مکاترونیک و اینترنت اشیاء صنعتی (CAMIIT)

این مرکز تحقیقاتی چندمنظوره مجهز و مجهز توسط یک گروه اصلی از دانشمندان، محققان دانشکده، مهندسان و فناوران پشتیبانی می شود. دانش آموزان از طریق تجربه عملی، تحقیقات کاربردی و فعالیت های نوآوری آموزش های استثنایی دریافت می کنند.

مرکز پیشرفت فناوری های آب و فاضلاب (CAWT) کالج فلمینگ

CAWT در پردیس فراست یک مرکز تحقیقاتی فناوری پاک برای فناوری‌های نوآورانه آب و فاضلاب است که به دانشجویان آموزش کاربردی ارائه می‌دهد.

مرکز تولید آبزی پروری نوآورانه (CIAP)

این مرکز آبزی پروری پیشرفته در پردیس فراست به دانشجویان این فرصت را می دهد که در کنار تیم تحقیقاتی و شرکای صنعتی در پروژه های تحقیقاتی کاربردی کار کنند.

اقامتگاه ها

هم پردیس فراست و هم پردیس ساترلند دارای اقامتگاه هایی به سبک سوئیت هستند. دانش آموزان اتاق خواب خود را با دستشویی های مشترک و فضای مشترک در غلاف های شش نفره دارند. از اقامتگاه اینجا بازدید کنید.

امکانات ورزشی

دانشجویان تمام وقت کالج فلمینگ در پردیس های فراست و ساترلند عضویت رایگان در امکانات تفریحی مجاور را دریافت می کنند که شامل مراکز آبزی و تناسب اندام است. پردیس ساترلند همچنین دارای زمین های چمن دارای گواهینامه 1 ستاره فیفا است. هر دو مکان دارای مسیرهای پیاده روی درختی در محوطه دانشگاه هستند.

منبع : flemingcollege.ca

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]