کالج لانگارا کانادا

درباره کالج

کالج لانگارا کاناداکالج لانگارا با ارائه طیف وسیعی از برنامه های آموزشی و شغلی به بیش از 23000 دانشجو در هر سال به دانش آموزان کمک می کند تا مسیر خود را پیدا کنند. در ونکوور، یکی از قابل سکونت ترین شهرهای جهان، دانش آموزان از رویدادها و جاذبه های یک شهر بزرگ با مناظر طبیعی خیره کننده کوه ها و ساحل غربی بهره می برند.

کالج لانگارا بیش از 1700 دوره در بیش از 130 برنامه ارائه می دهد. این شامل بیش از 70 برنامه شغلی است که به دانش آموزان مهارت های عملی برای کار و یادگیری برای آماده شدن برای یک حرفه جدید را می دهد. گستردگی پیشنهادات دانشگاهی به دانشجویان و فارغ التحصیلان این امکان را می دهد تا مسیر تحصیلی خود را طی کنند و به اهداف علمی و شخصی خود برسند.

کالج لانگارا به عنوان یک مؤسسه آموزشی تعیین شده عمومی پس از دوره متوسطه (DLI)، دانش آموزان واجد شرایط استفاده از فرصت های کاری خارج از دانشگاه و پس از فارغ التحصیلی از طریق برنامه مجوز کار پس از فارغ التحصیلی کانادا (PGWPP) هستند.

کالج یکی از موسسات برتر کانادا برای انتقال دانشگاه است که به دانشجویان اجازه می دهد از کالج لانگارا شروع کنند و مدرک لیسانس خود را در یکی دیگر از دانشگاه های کانادا در کلاس جهانی به پایان برسانند. این آموزش با شهریه های مقرون به صرفه ارائه می دهد که در مقایسه با دانشگاه ها کمتر است. دانش آموزان از کلاس های کوچکی که توسط مربیان برنده جایزه تدریس می شود، بهره مند می شوند.

برنامه Langara English for Academic Preparation (LEAP) یکی از بهترین برنامه های ESL در کانادا برای یادگیری و ارتقاء مهارت های زبان انگلیسی قبل از شروع برنامه های آکادمیک است که در آن زبان آموزش انگلیسی است.

دانشجویان بین المللی همچنین می توانند برای زندگی با یک خانواده کانادایی از طریق برنامه اقامت در خانه درخواست دهند.

نتایج فارغ التحصیلان

تحصیل در کالج لانگارا یک راه عالی برای شروع در مسیری به سمت یک شغل موفق است. چه جاه طلبی های دانش آموزان آکادمیک باشد و چه حرفه ای، آنها متوجه خواهند شد که چشم اندازهای آینده آنها، چه در طول دوره و چه پس از آن در لانگارا، عالی است.

دانشجوی تمام وقت در یک برنامه پس از دبیرستان مستلزم یک تعهد زمانی قابل توجه در داخل و خارج از کلاس است. برای بسیاری از دانشجویان، از طریق برنامه اجازه کار پس از فارغ‌التحصیلی کانادا (PGWPP) و برنامه‌های کاری خارج از دانشگاه، فرصت‌های مختلفی وجود دارد تا در طول تحصیل و پس از آن، کار با حقوق یا داوطلبانه انجام دهند. این یک راه فوق العاده برای ترکیب تجربیات دنیای واقعی و حرفه ای با برنامه های تحصیلی دانشگاهی با کیفیت بالا است. برای دانشجویان بین‌المللی، محدودیت‌هایی برای محل کار و تعداد ساعات کاری که می‌توانند در طول تحصیل خود داشته باشند، وجود دارد.

هنگامی که دانش آموزی زمان خود را در کالج لانگارا به پایان می رساند، به یک جامعه جهانی متشکل از بیش از 100000 لنگاران می پیوندد. برنامه فارغ التحصیلان، دانشجویان سابق را با فرصت های شبکه ای در ارتباط نگه می دارد تا گرد هم آیند و مهارت ها و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند. اعضای جامعه فارغ التحصیلان مزایایی مانند دسترسی به کتابخانه و خدمات شغلی، رویدادهای شبکه، تخفیف‌ها و موارد دیگر دریافت می‌کنند.

موقعیت کالج در ونکوور به این معنی است که دانشجویان به یکی از هیجان انگیزترین اقتصادهای شهری در آمریکای شمالی دسترسی خواهند داشت و می توانند ارتباطات شبکه ای مادام العمر با ارزشی را ایجاد کنند. مجوز کار پس از فارغ التحصیلی می تواند تا سه سال معتبر باشد و به طول دوره تحصیلی دانشجو مربوط می شود.

چه خبر از تازه ها ؟

کالج لانگارا کانادا

کالج لانگارا برنامه استراتژیک 2025 خود را با نام ایجاد آینده مشترک در سال 2021 راه اندازی کرد. طرح جدید که با مشورت سهامداران از سراسر جامعه کالج تهیه شده است، اولویت ها را در پنج حوزه ایجاد کرد: فرهنگ، برنامه ریزی، بومی سازی، مشارکت جامعه و پایداری. طرح آکادمیک 2025، یک رویکرد کالیدوسکوپی، همچنین در سال 2021 معرفی شد، جهت جسورانه ای را ارائه می دهد که به واقعیت پویای امروز پاسخ می دهد و چارچوبی را برای تقویت نوآوری و همکاری در پیگیری های آکادمیک کالج فراهم می کند.

لانگارا گلوبال که قبلاً به عنوان آموزش بین المللی شناخته می شد، از دانشجویان بین المللی از طریق استخدام، پذیرش و فعالیت های خدمات دانشجویی استقبال می کند و مشارکت های جهانی جدیدی را برای افزایش بیشتر تجربه دانشجویی دنبال خواهد کرد. هدف لانگارا گلوبال ایجاد دیدگاهی جهانی از طریق تجربه دانشجویان، اساتید و کارکنان خود و آماده سازی جامعه خود برای شهروندان جهانی است.

شورای اعتباربخشی مدارس و برنامه‌های بازرگانی (ACBSP) در مقطع کارشناسی/تحصیلات تکمیلی، اعتبار برنامه‌های تجاری خود را به کالج لانگارا اعطا کرد. این اعتبار بیانگر سطح بالای آموزش و کیفیت برنامه های تجاری لانگارا است.

به عنوان یک موسسه آموزشی، لانگارا مسئولیت رهبری ابتکارات پایداری را دارد که تغییرات مثبتی را در تمام جنبه های زندگی دانشگاهی ایجاد می کند. لانگارا از برگزاری رتبه نقره ای سیستم ردیابی، ارزیابی و رتبه بندی پایداری (STARS) به منظور قدردانی از دستاوردهای پایداری خود از انجمن پیشرفت پایداری در آموزش عالی (AASHE) خوشحال است.

لانگارا 3.7 میلیون دلار کمک مالی و مشارکت در صنعت برای کمک به تأمین مالی پروژه پنج ساله مطالعه انواع شاهدانه دریافت کرد. دانشجویان لانگارا این فرصت را دارند که در حین همکاری نزدیک با اساتید و شرکای صنعتی برای ایجاد رقابت جهانی در این زمینه نوظهور، تجربه تحقیقاتی عملی و آماده به دست آورند.

مالی

هزینه تحصیل در کالج لانگارا چقدر است ؟

هزینه تحصیل در کالج لانگارا چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

  • مقطع کارشناسی : 19310 دلار کانادا
  • مقطع تحصیلات تکمیلی : 14500 دلار کانادا

متوسط سالانه هزینه زندگی

  • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 12545 دلار کانادا

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

شرایط لازم برای ورود ممکن است بسته به برنامه ای که یک دانشجو برای آن درخواست می دهد متفاوت باشد، بنابراین همه متقاضیان باید قبل از شروع فرآیند درخواست از صفحه وب اختصاصی برنامه انتخابی خود بازدید کنند.

از دانشجویان بین‌المللی در کالج لانگارا در تمامی رشته‌های تحصیلی دانشگاهی و برنامه‌های ثبت‌نام آزاد، و همچنین اکثر برنامه‌های ثبت‌نام شغلی و محدود استقبال می‌شود.

علاوه بر الزامات آکادمیک عمومی برای یک برنامه، دپارتمان‌ها یا برنامه‌های مختلف دارای حداقل نیازهای زبان انگلیسی هستند. متقاضیان باید قبل از درخواست بررسی کنند که حداقل شرایط ذکر شده را برآورده کنند.

همه دانشجویانی که برای کالج لانگارا درخواست می دهند، باید مدارک زیر را علاوه بر برنامه برنامه خاص خود ارائه دهند تا در نظر گرفته شوند. این شامل:

  • فرم درخواست تکمیل شده برای لانگارا که شامل تاریخ شروع در نظر گرفته شده است.
  • ریز نمرات رسمی یا سایر سوابق تحصیلی که تمام دروس تکمیل شده توسط دانش آموز و نمرات دریافت شده در سه سال آخر تحصیلات دبیرستان را نشان می دهد.
  • اگر ریز نمرات دبیرستان در دسترس نباشد، ریز نمرات رسمی پس از دبیرستان ممکن است به جای آنها ارسال شود. رونوشت باید نشان دهنده تکمیل موفقیت آمیز حداقل یک سال تحصیلی کامل یا 24 واحد در سطح دانشگاهی از یک دانشگاه یا کالج معتبر آمریکای شمالی باشد.
  • اگر اصل مدارک ذکر شده در بالا به زبان انگلیسی نباشد، باید یک ترجمه انگلیسی تایید شده به همراه آنها باشد.
  • مدارک مستندی مبنی بر تسلط به زبان انگلیسی از یک مرجع یا مدرسه معتبر آزمون.
  • یک مجوز تحصیلی معتبر باید در بدو ورود به کالج به دفتر جهانی لانگارا ارائه شود.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

با بیش از پنج دهه یادگیری جمعی، همکاری و نوآوری، برنامه ها و خدمات آموزشی لانگارا با سرعتی خیره کننده به رشد خود ادامه می دهد تا نیازهای متغیر دانش آموزان و جوامع در دنیای مدرن را برآورده کند. این کالج به عنوان یک موسسه برتر برای یادگیری در مقطع کارشناسی با شهرت قوی برای فرصت های یادگیری منحصر به فرد شناخته شده است.

کالج لانگارا به دنبال موفقیت مداوم خود است و آینده درخشانی به عنوان یک موسسه معتبر دارد. تمرکز کالج بر حفظ مجموعه متنوعی از کارکنان حرفه‌ای و دانشگاهی، دانش‌آموزان خود را با تخصص فراوانی سود می‌رساند. در عین حال، اندازه کلاس های کوچک و محتوای درسی چالش برانگیز به دانش آموزان اجازه می دهد تا از توجه دقیق هیئت علمی و توسعه سریع آموزشی لذت ببرند.

آموزش مشترک برای کمک به افزایش یادگیری دانش آموزان در دسترس است. بسیاری از دپارتمان ها آموزش رایگان و کمک تحصیلی ارائه می دهند. این شامل کمک به حسابداری، زیست شناسی، شیمی، علوم کامپیوتر، اقتصاد، فیزیک و غیره است. کتابداران به صورت حضوری و آنلاین در دسترس هستند تا به دانش آموزان کمک کنند تا اطلاعات مورد نیاز خود را برای تکالیف خود و موارد دیگر پیدا کنند. همچنین فضاهای مطالعه آرام، کامپیوتر و چاپگر و یک خروجی قهوه در ساختمان کتابخانه وجود دارد.

ساختار بخش

کالج لانگارا طیف گسترده ای از انواع برنامه ها و دوره ها را ارائه می دهد که نیازهای یک بدنه دانشجویی جهانی را برآورده می کند.

تحصیلات انتقال دانشگاهی به دانشجویانی که تحصیلات خود را در لانگارا شروع می‌کنند، این امکان را می‌دهد که پس از آن واحدهای تحصیلی خود را انتقال دهند و تحصیلات خود را در دانشگاه‌های پیشرو در بریتیش کلمبیا و سراسر کانادا ادامه دهند.

تحصیلات پس از لیسانس شامل برنامه‌های دیپلم و گواهی است که برای دانشجویانی که قبلاً مدرک لیسانس گرفته‌اند و می‌خواهند تحصیلات خود را با مدارک تحصیلی حرفه‌ای کانادا تکمیل کنند عالی است.

مطالعات شغلی و برنامه‌های ثبت‌نام محدود طیفی از دوره‌های آموزشی عملی را ارائه می‌دهند که آموزش‌های لازم را برای ورود به بازار کار مدرن یا آموزش‌های بیشتر به دانشجویان ارائه می‌دهد.

برنامه های لیسانس در مدیریت بازرگانی، بیوانفورماتیک، مدیریت تفریح و سایر زمینه ها به دانشجویان اجازه می دهد تا یک مدرک چهار ساله را در لانگارا به پایان برسانند.

Langara English for Academic Preparation (LEAP)، یک برنامه بسیار محبوب در میان دانشجویان بین المللی است که به دنبال کسب مهارت های قوی زبان انگلیسی برای آماده شدن برای برنامه های آکادمیک در کالج لانگارا یا سایر موسسات پس از متوسطه کانادا هستند.

برنامه ها و مسیرهای مطالعات مستمر شامل طیف گسترده ای از دوره های فنی، حرفه ای یا آکادمیک برای حمایت از زبان آموزان در هر سنی است.

برنامه های یادگیری تلفیقی کار مانند آموزش مشارکتی و تجربه کار تجربی، مطالعات آکادمیک را با تجربه کاری ترکیب می کنند تا مهارت های لازم برای موفقیت در شغل آینده را توسعه دهند.

امکانات

پشتیبانی دانشجویی

پشتیبانی دانشجویی

کالج لانگارا یک انتخاب عالی برای دانشجویان بین المللی است که به دنبال تجربه همه چیز کانادا در محیطی گرم، صمیمی، امن و حمایتی هستند.

هسته اصلی رویکرد کالج برای حمایت از دانشجویان بین‌المللی، Langara Global است که فعالیت‌ها و خدماتی را برای کمک به دانش‌آموزان در ادغام شدن و سازگاری با زندگی در لانگارا هدایت می‌کند. هماهنگ‌کننده‌های بین‌المللی دانشجویان یک نقطه تماس مهم برای برنامه‌های جهت‌گیری دانشجویی جدید و پشتیبانی ثبت نام در طول ترم اول هستند.

همه دانشجویان بین المللی از مجموعه ای از کارگاه ها و رویدادهای فرهنگی برای ایجاد جامعه و حمایت از گذار آنها به زندگی و یادگیری در کانادا بهره می برند. مشاوران و مشاوران مهاجرت می توانند به سوالات مربوط به مجوز تحصیل و مجوز کار دانشجویی پاسخ دهند.

برنامه راهنمای راهنمای i-Guide یک ابتکار بسیار موفق است که دانشجویان بین المللی جدید را با دانشجویان فعلی در طول ترم اول تحصیلی خود در لانگارا جفت می کند. این دانشجویان با تجربه و دوستانه منابع فوق العاده ای از راهنمایی، حمایت و دوستی هستند و به تازه واردان اجازه می دهند تا به سرعت در زندگی دانشگاهی غوطه ور شوند.

دانشجویان بین المللی تشویق می شوند تا در جامعه کالج لانگارا شرکت کنند. دانش آموزان می توانند از طریق برنامه داوطلبانه جهانی Langara (LGVP) یا از طریق برنامه داوطلبانه عمومی کالج، VOLT، داوطلب شوند. بسیاری از باشگاه‌های فرهنگی و علاقه‌مندی ویژه دانشجویان در محوطه دانشگاه وجود دارد. اگر دانش‌آموزان نمی‌توانند باشگاهی را پیدا کنند که مورد علاقه‌شان باشد، تیم خدمات دانشجویی می‌تواند به آنها کمک کند تا شروع کنند.

بخش مشاوره راهنمایی های شغلی، آموزشی و شخصی محرمانه و همچنین کارگاه های رایگان موفقیت دانش آموزان و جلسات برنامه ریزی دوره را ارائه می دهد. مشاوران دانشجوی بین المللی اختصاصی از جامعه دانشجویی بین المللی لانگارا حمایت می کنند.

منبع : langara.ca

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]