کالج لمبتون کانادا

در مورد این دانشگاه

کالج لمبتون کاناداکالج لمبتون یک ارائه دهنده آموزش عالی در سطح جهانی است که بیش از 50 سال است از دانشجویان کانادایی و خارج از کشور حمایت می کند. این کالج که در ابتدا در سال 1966 تأسیس شد، دومین کالج دولتی قدیمی در انتاریو است، اما همیشه معاصر و مرتبط با خواسته های بازار کار مدرن و جهانی شده باقی مانده است.

ما مجموعه ای استثنایی از مدرک، دیپلم و برنامه های تحصیلات تکمیلی را با ادغام کاری (کارآموزی) ارائه می دهیم. این رویکرد عملی و عملی برای یادگیری به فارغ التحصیلان کالج لمبتون در هنگام ورود به نیروی کار کانادا مزیت رقابتی می دهد. دانشجویان واجد شرایط می توانند پس از اتمام برنامه تحصیلی خود برای مجوز کار پس از فارغ التحصیلی حداکثر سه ساله اقدام کنند.

هر ساله، هزاران دانشجوی بین المللی لمبتون را برای آموزش عملی، مقرون به صرفه و در سطح جهانی انتخاب می کنند. برنامه های کالج لمبتون در سه شهر منحصر به فرد کانادا ارائه می شود: سارنیا، تورنتو، و میسیساگا، انتاریو.

پردیس اصلی کالج لمبتون در سارنیا، یکی از امن ترین و مقرون به صرفه ترین جوامع در انتاریو واقع شده است. شاید به همین دلیل است که 96٪ از فارغ التحصیلان بین المللی تحصیل در اینجا را توصیه می کنند! این شهر به راحتی با پای پیاده، دوچرخه، حمل و نقل عمومی یا ماشین قابل دسترسی است. سارنیا با 115 کیلومتر اسکله و 600 کیلومتر مسیرهای طبیعت گردی، تجربه ای اساساً کانادایی را برای دانشجویان بین المللی فراهم می کند.

بزرگترین شهر کانادا – تورنتو – در میان امن ترین و متنوع ترین شهرهای جهان است. لمبتون در تورنتو در فاصله چند قدمی رستوران ها، فروشگاه ها و ایستگاه متروی دان میلز قرار دارد. برنامه های لمبتون مجوز و توسط کالج سستار برای دانشجویان بین المللی ارائه می شود.

میسیساگا خانه بیش از 1400 شرکت چند ملیتی است که آن را به شهری عالی برای زندگی، تحصیل و کار تبدیل کرده است. لمبتون در میسیساگا در نزدیکی برامپتون و فرودگاه بین المللی پیرسون تورنتو واقع شده است. برنامه های کالج لمبتون مجوز و توسط کالج کوئینز برای دانشجویان بین المللی ارائه می شود.

چه خبر تازه ها ؟

کالج لمبتونمهارت ها و دانشی که فارغ التحصیلان لمبتون به هنگام ورود به نیروی کار به نمایش گذاشته اند، بهترین در استان است. بر اساس آخرین گزارش شاخص عملکرد کلیدی (KPI)، کالج لمبتون به بالاترین میزان رضایت کارفرمایان در انتاریو دست یافته است و 100 درصد از کارفرمایان مورد بررسی گزارش داده اند که از عملکرد استخدام های جدید خود بسیار راضی هستند.

لمبتون نه تنها در رتبه بندی رضایت کارفرما مقام اول را به خود اختصاص داد، بلکه با 88 درصد نرخ اشتغال فارغ التحصیلان، بالاتر از میانگین استانی قرار گرفت. این موضوع با این واقعیت که در جدیدترین نظرسنجی فارغ التحصیلی ما تأکید می کند، 96٪ از فارغ التحصیلان لمبتون از انتخاب لمبتون به عنوان مقصد تحصیلی خود راضی بودند.

مالی

هزینه تحصیل در کالج لمبتون چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع Vocational : 15500 دلار کانادا
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 13030 دلار کانادا

متوسط سالانه هزینه زندگی

 • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 4800 دلار کانادا
 • هزینه زندگی درون دانشگاه : 5250 دلار کانادا

بورسیه و فاند

هزینه تحصیل در کالج لمبتون چقدر است ؟به عنوان یک رهبر جهانی در آموزش و تحقیقات کاربردی، کالج لمبتون از بهترین و باهوش ترین متقاضیان بین المللی با صدها هزار دلار کمک هزینه تحصیلی پشتیبانی می کند. هر سپتامبر، دانشجویان بین‌المللی می‌توانند واجد شرایط دریافت بورسیه‌های مختلف ورودی تا سقف 3000 دلار کانادا بر اساس روش درخواست، برنامه، مشخصات دانشگاهی، کشور مبدا یا نمره مهارت زبان خود شوند.

برنامه‌های آموزشی فشرده و کارآمد ارائه شده در پردیس‌های لمبتون در تورنتو و میسیساگا همچنین به دانشجویان اجازه می‌دهد تا پتانسیل درآمد خود را در حین تحصیل به حداکثر برسانند. در برخی از برنامه‌ها، دانش‌آموزان می‌توانند دوره‌های تحصیلی خود را در پردیس طی سه روز پس از تحصیل در هر هفته به پایان برسانند و به انعطاف‌پذیری بیشتری برای جستجو و تضمین شغل پاره وقت معنادار و در عین حال یادگیری مهارت‌های جدید در برنامه تحصیلی خود اجازه می‌دهند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

کالج لمبتون یک موسسه آموزشی پس از متوسطه بسیار مورد توجه است و برنامه ها اغلب بیش از حد مجاز هستند. در نتیجه، پذیرش در کالج رقابتی است. متقاضیان باید حداقل شرایط ورود به برنامه مورد نظر خود را برآورده کنند، اما این لزوما ورود به برنامه انتخابی آنها را تضمین نمی کند.

متقاضیان یک برنامه در لمبتون باید کپی های الکترونیکی شواهد یا اسناد زیر را ارائه دهند:

 • کپی تایید شده از دبیرستان یا سایر ریز نمرات، دیپلم یا مدارک تحصیلی آنها
 • مدارک مهارت زبان انگلیسی – این می تواند به شکل اثبات نمره آیلتس یا تافل بسته به شرایط پذیرش برنامه انتخابی آنها باشد.
 • ارسال 150 دلار کانادا هزینه درخواست غیر قابل استرداد و غیر قابل انتقال. این پرداخت را می توان با VISA یا MasterCard انجام داد. پرداخت هزینه درخواست در زمان ارسال درخواست انجام می شود.

دانشجویان بین المللی ملزم به پرداخت هزینه تخمینی ترم اول شهریه خود در لمبتون هستند، زیرا این امر به افسر ویزای کانادا نشان می دهد که آنها بودجه لازم برای پرداخت هزینه تحصیل در کالج لمبتون را دارند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

دانش‌آموزانی که در لمبتون شرکت می‌کنند از دهه‌ها تخصص در تحقیق و تدریس بهره خواهند برد و خود را به مجموعه وسیعی از مراکز مهیج و نوآورانه تعالی تحقیقاتی نزدیک خواهند یافت.

لمبتون به‌ویژه به‌خاطر فعالیت‌های تحقیقاتی تجاری‌سازی کاربردی‌اش معروف است، که از طریق آن شبکه‌ای قوی از شرکای تحقیقاتی جهانی ایجاد کرده و تعدادی از آزمایشگاه‌ها و امکانات پیشرفته را تأمین مالی کرده است. در واقع، لمبتون در سال 2018 در بین 50 کالج تحقیقاتی برتر در کانادا رتبه 1 را کسب کرد. تیم های تحقیقاتی لمبتون در لمبتون به دانش آموزان اجازه می دهد تا به لبه پیشرفت رشته های دانشگاهی که به سرعت در حال حرکت هستند نزدیک شوند و در پروژه های تحقیقاتی دنیای واقعی مشارکت کنند. .

تمرکز کالج لمبتون بر همکاری و مشارکت به این معنی است که اغلب در مرکز تحولات جدید قرار دارد و منابع مورد نیاز برای توسعه موسسات تحقیقاتی برجسته را در اختیار دارد. نمونه‌هایی از این موارد عبارتند از مرکز برتری کالج در انرژی و فناوری‌های صنعتی زیستی، که یکی از رهبران کشور در مشارکت‌های حرفه‌ای، آموزش و نوآوری است.

دانش‌آموزان در لمبتون توسط محققان و متخصصان برجسته در رشته تحصیلی انتخابی خود آموزش می‌بینند و همچنین می‌توانند به طیف فوق‌العاده‌ای از موقعیت‌های مشارکتی یا فرصت‌های تحقیقات کاربردی برای افزایش پتانسیل یادگیری خود دسترسی داشته باشند.

ساختار بخش

ساختار بخشکالج لمبتون طیف قابل توجهی از برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای دانشجویان آینده نگر ایجاد کرده است. برنامه های تحصیلی در دسترس دانش آموزان در لمبتون شامل، اما محدود به موارد زیر نیست:

 • بازرگانی، مالی و حسابداری
 • مهندسی و علوم
 • فناوری اطلاعات
 • کشاورزی
 • سلامت و امنیت
 • مهمان نوازی و آشپزی
 • عکاسی
 • توسعه آموزش الکترونیکی

دانش‌آموزان در لمبتون علاوه بر تحصیلات منظم خود، می‌توانند برنامه‌های تعاونی را نیز انجام دهند، که از طریق آن می‌توانند تحقیقات حرفه‌ای با حقوق و یا کار را در پایان برنامه خود تکمیل کنند.

دانشجویان این کالج همچنین از قراردادهای انتقال دانشگاهی که لمبتون با موسسات در سراسر کانادا، ایالات متحده و استرالیا دارد، بهره مند خواهند شد. در نتیجه، دانش‌آموزان می‌توانند واحدهایی را که در لمبتون به دست آورده‌اند بگیرند و از آن‌ها به عنوان مبنایی برای دریافت مدرک یا دیپلم در کالج یا دانشگاه دیگری استفاده کنند.

امکانات

کالج لمبتون برای دانش آموزانی ایده آل است که به دنبال یک آموزش رقابتی در سطح جهانی هستند که در میان یک جامعه گرم و پذیرا با قیمتی موثر تنظیم شده است. این کالج میزبان سه پردیس جداگانه در سراسر کانادا، از جمله Sarnia، تورنتو، و Mississauga است. پردیس اصلی کالج در سارنیا، انتاریو است و دارای طیف وسیعی از امکانات و زیرساخت‌های آکادمیک تخصصی است.

پردیس Sarnia به تنهایی خانه تعدادی از ساختمان های کلیدی است، از جمله ساختمان جنوبی، که به عنوان مرکز جامعه کالج عمل می کند. مرکز پایداری Suncor; محل اقامت و مرکز رویدادهای کالج لمبتون، مرکز آموزش مهارت‌های حرفه‌ای، مجتمع دو و میدانی و تناسب اندام، مرکز عالی انرژی و فناوری‌های صنعتی زیستی و مرکز تحقیقات و سلامت شیمی نوا. این کالج همچنین میزبان Teaching and Learning Commons است، یک کتابخانه مجهز و جامع که برای کمک به دانشجویان به روش‌های مختلف در زمینه تحقیق و سایر منابع یادگیری در دسترس است.

پردیس لمبتون در تورنتو در کالج سستار همچنین شامل مناطق ویژه ای برای خدمات دانشجویی، کتابخانه، تناسب اندام و سلامت، خودآموزی، تحقیقات کاربردی، تدریس خصوصی، سالن رویدادهای ویژه و امتیاز تیم هورتون برای خدمات غذا و نوشیدنی در محوطه دانشگاه است.

لمبتون در پردیس میسیساگا در کالج کوئینز در دو ساختمان با بیش از 25000 فوت مربع کلاس درس، آزمایشگاه، کتابخانه و مناطق مطالعه واقع شده است.

منبع : www.lambtoncollege.ca

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]