کالج کونستوگا کانادا

درباره این کالج

کالج کونستوگا کاناداکالج کونستوگا یکی از کالج های پلی تکنیک برتر در کانادا است که طیف کاملی از برنامه های آموزشی، آموزشی و تحقیقات کاربردی متمرکز بر شغل را برای آماده سازی دانش آموزان برای موفقیت ارائه می دهد. Conestoga در سال 1967 تاسیس شد. این کالج میزبان بیش از 31000 دانشجوی ثبت نام شده است که در هشت پردیس و مرکز آموزشی مختلف پیشرفت می کنند. علاوه بر این، 30000 زبان آموز پاره وقت برای ادامه تحصیل در بیش از 230 برنامه ثبت نام می کنند. کالج کونستوگا شهرت خود را بر اساس یک رویکرد منحصر به فرد برای یادگیری تعالی ایجاد کرده است که با اندازه کلاس های کوچک و یادگیری کاربردی و متمرکز بر پروژه تجسم یافته است.

کالج کونستوگا یک جامعه بین المللی فوق العاده است که دانشجویان بین المللی از 80 کشور در آن حضور دارند. این دانش‌آموزان می‌توانند برنامه‌ها، دوره‌ها و گواهی‌های متنوعی را برای برآورده کردن آرزوهای خود دنبال کنند، از جمله برنامه‌های پل‌سازی، موافقت‌نامه‌های دانشگاهی که فرصت‌هایی را برای تضمین مدارک متعدد باز می‌کند.

شهر واترلو و منطقه اطراف آن یک مرکز شلوغ از نوآوری و فرصت است، فقط یک سفر کوتاه از پایتخت، تورنتو. منطقه واترلو به طور گسترده به عنوان پایتخت فناوری کانادا در نظر گرفته می شود و خانه مناسبی برای دانش آموزانی است که به دنبال غوطه ور شدن در آموزش پیشرفته، روش های جدید تفکر و کسب و کار در حال ظهور هستند.

چه خبر از تازه ها ؟

گسترش مدرسه صنایع خلاق

کالج کونستوگا کاناداابتکار جدیدی برای گسترش یکی از مدارس برجسته کالج کونستوگا از طریق ایجاد یک سایت جدید پردیس در مرکز شهر Kitchener اعلام شده است. این مرکز دارای امکانات پیشرفته و فضاهای آموزشی تخصصی خواهد بود که کمبود مهارت های کلیدی را برطرف می کند و حتی استعدادهای خلاق بیشتری را به منطقه جذب می کند.

در مجموع، برنامه صنایع خلاق در Conestoga با این سرمایه گذاری جدید دو برابر می شود و پیشنهادات آموزشی گسترده ای را در زمینه هایی مانند تصویرسازی، گرافیک حرکتی، طراحی محصول دیجیتال و موارد دیگر ارائه می دهد.

پردیس جدید در کمبریج

کالج کونستوگا اخیرا سرمایه گذاری هیجان انگیزی را برای خرید تسهیلات 250,000 فوت مربعی و 41 هکتار زمین همراه در شهر کمبریج به مبلغ بیش از 33 میلیون دلار کانادا انجام داده است. کالج قصد دارد از این تسهیلات چشمگیر برای تجمیع انواع مدارس حرفه ای حرفه ای خود در یک مرکز آموزشی و آموزشی جامع و پیشرفته استفاده کند.

این یک جاه طلبی کالج برای مدتی بوده است، اما اکنون ظهور این سایت به عنوان مکان عالی به کالج اجازه داده است تا برنامه های تجاری خود را متحد کند و ارزش افزوده قابل توجهی را از طریق بهبود امکانات و خدمات ارائه دهد.

برنامه ریزی برای سایت جدید پردیس آغاز شده و اکنون باز است. فراگیران دوره های تجارت و کارآموزی در پردیس های واترلو، کیچنر، کمبریج و گوئلف می توانند در این ساختمان کاملاً جدید گرد هم آیند. این رویکرد جدید باعث کاهش تکرار در یادگیری برنامه می شود، امکانات جدید عالی را ارائه می دهد و پتانسیل حرفه ای دانشجویان تجارت Conestoga را بیشتر می کند.

دانشجویان می توانند از طریق وب سایت دانشگاه در محوطه دانشگاه کاوش کنند.

مالی

هزینه تحصیل در کالج کونستوگا چقدر است ؟

هزینه تحصیل در کالج کونستوگا چقدر است ؟متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 15192 دلار کانادا
 • مقطع Vocational : 13750 دلار کانادا
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 14935 دلار کانادا

متوسط سالانه هزینه زندگی

 • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 11100 دلار کانادا
 • هزینه زندگی درون دانشگاه : 8400 دلار کانادا

بورسیه و فاند

کالج کونستوگا تعدادی بورسیه تحصیلی، بورسیه یا سایر فرصت های مالی را به دانشجویان خود ارائه می دهد. دانشجویان به طور خودکار برای بورسیه های ورودی و منطقه ای بسته به تعدادی از معیارها در نظر گرفته می شوند که ممکن است شامل برنامه تحصیلی، کشور مبدا یا شرایط مالی باشد، اما محدود به آنها نیست.

جوایز ورودی و منطقه ای فقط برای دانشجویان جدید قابل دسترسی است. متقاضیان این بورسیه ها با توجه به عملکرد تحصیلی قبلی خود رتبه بندی و انتخاب می شوند و بالاترین امتیازها موفق خواهند بود. همه متقاضیان باید دانشجوی تمام وقت در کالج کونستوگا باشند. علاوه بر این، برای واجد شرایط بودن، دانشجویان باید به پرداخت سپرده ها و هزینه های خود در موعد مقرر در نامه های پذیرش خود ادامه دهند. همه دانشجویان بین المللی واجد شرایط برای تعدادی بورسیه ورودی هستند:

 • Entrance Excellence Scholarship
 • English for Academic Studies to Post-Secondary Studies Scholarship
 • Continuing Canadian Education Scholarship
 • 2nd Program Scholarship

دانشجویان بین المللی نیز واجد شرایط بورسیه های منطقه ای هستند:

 • Degree entrance scholarship
 • Diploma entrance scholarship
 • Graduate program entrance scholarship

هر جایزه معیارهای درخواست خود را دارد که باید قبل از درخواست برای جایزه یا بورس تحصیلی درک شود. کالج متعهد است اطمینان حاصل کند که جوایز و بورس های تحصیلی آن به طور عادلانه اعطا می شود و پتانسیل یادگیری دانش آموزان را بدون توجه به پیشینه یا منشاء آنها افزایش می دهد.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

ورود به یک برنامه در کالج کونستوگا مستلزم رعایت تعدادی از معیارهای ورود است. اینها شامل برآوردن شرایط پذیرش برنامه خاصی است که برای آن درخواست می شود. متقاضیان باید صفحه الزامات پذیرش دوره یا برنامه ای را که برای آن درخواست می کنند بررسی کنند تا هرگونه شرایط اضافی برای درخواست موفقیت آمیز را یادداشت کنند.

همه متقاضیان باید مدرکی دال بر مهارت زبان انگلیسی به یکی از روش های زیر ارائه دهند:

 • برای مدرک یا مدرک: 6.0 آیلتس (بدون باند کمتر از 5.5)، 80 تافل (به استثنای پرستاری عملی، درمان تنفسی، روابط عمومی، تکنسین فرآوری مواد غذایی و برنامه های دیپلم روزنامه نگاری)
 • برای یک برنامه تحصیلی: 6.5 آیلتس (بدون باند کمتر از 6.0)، 88 تافل (شامل پرستاری عملی، درمان تنفسی، روابط عمومی، تکنسین پردازش مواد غذایی و برنامه های دیپلم روزنامه نگاری)
 • برای مدرک تحصیلات تکمیلی: 6.5 آیلتس (بدون باند کمتر از 6.0)، 88 تافل (برخی برنامه های IT و مهندسی ممکن است به نمرات دیگری نیاز داشته باشند)

برای دانش آموزانی که شرایط زبان انگلیسی را برای ورود مستقیم به برنامه تمام وقت آموزش پس از دبیرستان ندارند، می توانند برای دوره انگلیسی کالج برای مطالعات آکادمیک (EAS) درخواست دهند.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

کالج کونستوگا یک کالج پلی تکنیک برتر است. این یک کالج در انتاریو است که به سرعت در حال رشد است، به دلیل طیف وسیعی از برنامه ها و دوره های متمرکز بر آینده، و همچنین تاکید بر آموزش حرفه ای و تحقیقات کاربردی. دانش‌آموزان در Conestoga می‌توانند با اطمینان زندگی و تحصیل کنند که در حال کسب آمادگی عالی برای موفقیت در یک اقتصاد دانش رقابتی و در حال تغییر هستند.

اعضای هیئت علمی کالج Conestoga متخصصان بسیار آموزش دیده در زمینه های انتخابی خود هستند که سال ها تجربه عملی و موفقیت تجاری در کمربند خود دارند. دانش‌آموزان در کالج می‌توانند با کارکنان در کلاس‌های کوچک با یادگیری چهره به چهره، شخصی و همکاری زیاد کار کنند. کالج همچنین به ادغام خود با جامعه تجاری اطراف افتخار می کند. در پایتخت فناوری شناخته شده انتاریو، هیچ کمبودی برای شرکت‌های هیجان‌انگیز و کسب‌وکارهای مستقر که در تبادل دانش با کالج مشارکت می‌کنند، وجود ندارد.

این کالج همچنین دارای تعدادی امکانات و برنامه های منحصر به فرد از جمله تعدادی مراکز مراقبت از کودکان توسط Conestoga در سراسر منطقه واترلو است که به عنوان مدارس آزمایشگاهی برای برنامه های دوره های مربوط به مراقبت از کودکان عمل می کنند. دانش‌آموزانی که در این مکان‌ها کار می‌کنند نه تنها فرصتی برای ایجاد تفاوت واقعی در زندگی کودکان، بلکه دسترسی به آزمایشگاه‌های مجهز، دوره‌های پروژه محور، تجربه بالینی کاربردی و فرصت‌های تحقیقات کاربردی دارند. دانش‌آموزان در کالج کونستوگا سر و شانه بالاتر از بقیه قرار می‌گیرند و فرصتی برای پیوند تئوری، تحقیق و عمل و ایجاد پایه‌های آموزشی عالی دارند.

ساختار بخش

ساختار بخشاین کالج بیش از 230 برنامه تحصیلی را با تمرکز شغلی روشن ارائه می دهد و از هر کالج دیگری در خارج از منطقه تورنتو بیشتر از ارائه مدرک پشتیبانی می کند. این شامل تنها مدارک مهندسی کاملاً معتبر و معتبر در ایالت انتاریو می شود. در بین 230 گواهینامه ارائه شده، طیف گسترده ای از دیپلم، مدرک، و برنامه های تحصیلات تکمیلی، از جمله بسیاری با گزینه های همکاری وجود دارد.

طیف گسترده ای از برنامه های کالج برای اطمینان از اینکه هر نوع دانش آموزی می تواند دانش و مهارت های مورد نیاز برای موفقیت را به دست آورد، با چندین نقطه ورود و مسیرهای یادگیری طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که هیچ کس در جامعه کنار گذاشته نمی شود. این کالج همچنین تعدادی توافق نامه مفصلی با دانشگاه ها و کالج ها در سرتاسر جهان منعقد کرده است که اطمینان حاصل می کند که دانشجویان کالج کونستوگا دسترسی مستقیم به فرصت های بعدی دوره متوسطه دارند. این کالج برنامه نویسی گسترده ای را در زمینه های زیر ارائه می دهد:

 • دانشکده علوم کاربردی کامپیوتر و فناوری اطلاعات
 • دانشکده بازرگانی
 • مدرسه خدمات اجتماعی
 • دانشکده صنایع خلاق
 • دانشکده فنی و مهندسی
 • دانشکده بهداشت و علوم زیستی
 • دانشکده هنرهای مهمان نوازی و آشپزی
 • دانشکده مطالعات بین رشته ای
 • دانشکده صنایع و کارآموزی
 • دانشکده توسعه نیروی کار

امکانات

کالج کونستوگا مجموعه‌ای فوق‌العاده از امکانات را برای استفاده دانشجویان خود و همچنین عموم مردم دارد. کالج مکانی عالی برای زندگی و معاشرت است، با رستورانی که توسط دانشجویان اداره می شود، مراکز نگهداری از کودکان، مرکز تفریحی، و یک کتابفروشی در محوطه دانشگاه.

این کالج یک سرویس اقامتی دارد که ترتیبات زندگی راحت را در نزدیکی پردیس‌های خود فراهم می‌کند، به این معنی که دانشجویان می‌توانند از تمام امکانات رفاهی خانه و زمان‌های کوتاه سفر، از جمله سرویس شاتل اختصاصی به پردیس‌های دون و کمبریج لذت ببرند. امکانات ارائه شده توسط تمامی اقامتگاه ها عبارتند از:

 • آشپزخانه با مایکروویو
 • یخچال و فریزر
 • تلویزیون با کابل اصلی
 • دسترسی به تلفن و وای فای
 • دسترسی ایمن و امنیت 24 ساعته
 • مناطق مشترک از جمله سالن های مطالعه
 • امکانات خشکشویی

کالج کونستوگا همچنین به دپارتمان دو و میدانی و تفریحی خود افتخار می کند که انواع ورزش ها، فعالیت ها و امکانات را برای کمک به دانش آموزان برای ملاقات با مردم، مشارکت در جامعه و بهبود سلامت و رفاه آنها ارائه می دهد.

منبع : www.conestogac.on.ca

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]