جنوب شرقی آمریکا

جنوب شرقی آمریکاجنوب شرقی آمریکا پر از تاریخ باورنکردنی، جوامع چند فرهنگی و دانشگاه های برتر است. این یک منطقه عالی برای دانشجویان بین المللی برای کاوش است. راهنمای ما شما را با این منطقه بیشتر آشنا می کند.

جنوب شرقی آمریکا یک منطقه وسیع با سیزده ایالت است. همچنین به عنوان American Southeast یا the Southeast شناخته می شود، برای دانشجویان بین المللی برای سفر و اکتشاف عالی است.

بیایید ابتدا به ایالت های جنوب شرقی کشور نگاه کنیم:

 • مریلند
 • منطقه کلمبیا
 • ویرجینیای غربی و ویرجینیا
 • کارولینای شمالی و جنوبی
 • کنتاکی
 • تنسی
 • می سی سی پی
 • آلاباما
 • گرجستان
 • فلوریدا
 • Delaware

اگرچه واشنگتن دی سی در ناحیه کلمبیا یک ایالت نیست بلکه یک منطقه فدرال است، اما در منطقه جنوب شرقی آمریکا واقع شده است.

جنوب شرقی آمریکا چگونه است؟

موقعیت و جمعیت

این منطقه عظیم بیش از 1.5 میلیون کیلومتر مربع را پوشش می دهد و مانند سایر مناطق کشور، این منطقه نیز صدها سال قبل از ورود اروپایی ها توسط بومیان آمریکا سکونت داشته است. مهم است که توجه داشته باشیم که تعداد بومیان آمریکا به طور قابل توجهی از طریق سلب مالکیت زمین در دو قرن گذشته کاهش یافته است.

این منطقه از آمریکا با جمعیتی بیش از 80 میلیون نفر، جمعیت بیشتری نسبت به کشورهایی مانند بریتانیا یا آلمان دارد. جمعیتی به این اندازه طبیعتاً بسیار چند فرهنگی خواهند بود.

فرهنگ و تاریخ

در اوایل دهه 1800، قبیله چروکی (مردم بومی) مجبور شدند سرزمین های خود را در جایی که امروزه به نام ایالت جورجیا شناخته می شود، ترک کنند. حدود 4000 نفر در راهپیمایی اجباری از زمین که شش ماه طول کشید، جان باختند. به عنوان Nunna daul Isunyi شناخته می شود – مسیری که ما گریه می کردیم.

قرن هفدهم همچنین شاهد بود که برده داران اروپایی مردم برده شده از آفریقا را بر فراز اقیانوس اطلس به منطقه منتقل کردند. تخمین زده می شود که بین شش تا هفت میلیون نفر برده شده در قرن هجدهم به ایالات متحده آمریکا مجبور شدند. ایالت‌هایی مانند می‌سی‌سی‌پی، آلاباما، جورجیا، کارولینای جنوبی، فلوریدا و تنسی بخشی از آن‌چه به نام «جنوب عمیق» شناخته می ‌شدند، که تجارت پنبه ثروتمند شد و به شدت به کار اجباری و بردگی متکی بود. برده داری تا پایان جنگ داخلی در سال 1865 و اصلاحیه سیزدهم که برده داری را در کل کشور لغو کرد ادامه یافت.

تاریخی مانند این به شدت بر فرهنگ، هنر و غذای امروز منطقه تأثیر می گذارد. از موسیقی کانتری و جاز گرفته تا الویس، و سوپ خرچنگ و کی لیم پای تا باربیکیو به سبک ممفیس، در اینجا چیزی برای همه دانشجویان بین‌المللی وجود دارد.

چه شهرهایی در جنوب شرقی آمریکا قرار دارند؟

منطقه بسیار بزرگتر از آن است که تمام شهرهای بزرگ را ذکر کنیم. اینجا تنها تعداد کمی از آنها هستند:

 • لوئیزویل، کنتاکی، مسابقه اسب ‌سواری دربی کنتاکی را هر ساله برگزار می ‌کند و در 10 شهر برتر غذایی نشنال جئوگرافیک حضور دارد.
 • نشویل، تنسی پایتخت ایالت و خانه موسیقی کانتری است.
 • آتلانتا، جورجیا زادگاه رهبر حقوق مدنی مارتین لوتر کینگ جونیور است و مرکز حقوق مدنی و بشر را در خود جای داده است.
 • اورلاندو، فلوریدا مکانی است که اگر عاشق آفتاب، دریا و پارک های موضوعی هستید، باید از آن دیدن کنید.
 • آشویل، کارولینای شمالی در کوه‌های بلو ریج قرار دارد و به‌خاطر سبک زندگی هیپستر شهرت دارد.
 • چارلستون، کارولینای جنوبی یک مقصد تعطیلات رمانتیک محبوب است و به خاطر غذاهایش مشهور است.

هزینه زندگی در جنوب شرقی آمریکا چقدر است؟

بسته به محل زندگی شما، هزینه زندگی در این بخش از آمریکا می تواند کمی متفاوت باشد. دانشجویان بین المللی باید بین 13000 تا 22000 دلار در سال (1000 تا 1800 دلار در ماه) بودجه داشته باشند.

چه خدماتی در جنوب شرقی آمریکا وجود دارد؟

مانند هزینه زندگی، خدمات موجود به محل زندگی شما بستگی دارد. در مناطق پرجمعیت تر، اتوبوس و خدمات حمل و نقل عمومی عالی خواهید یافت.

سفر در سراسر آمریکا با ماشین ساده ترین گزینه است، اما هنوز هم می توانید این منطقه را با قطار و اتوبوس کاوش کنید. Amtrak دارای مسیرهای قطار مختلف با اتصال به سراسر منطقه است. برای مثال می‌توانید از نیویورک به واشنگتن دی سی و سپس از طریق بسیاری از ایالت‌های منطقه به فلوریدا در سرویس نقره‌ای Amtrak / Palmetto سفر کنید.

برای یک گزینه ارزان تر، می توانید اتوبوس های بین شهری را امتحان کنید. به عنوان مثال، شرکت اتوبوس Greyhound می تواند شما را از واشنگتن دی سی به آتلانتا در 14.5 ساعت با 88 دلار آمریکا ببرد. اگر کارت مزیت دانشجویی دارید، می توانید از تخفیف 20 درصدی در بلیط اتوبوس و همچنین سایر مزایا در فروشگاه ها و شرکت های مسافرتی استفاده کنید .

گزینه های بعد از تحصیل کدامند؟

برای ماندن در ایالات متحده پس از فارغ التحصیلی، پیروی از قوانین سختگیرانه ویزا مهم است. استثنائاتی وجود دارد، اما معمولاً، دانشجویان بین المللی فقط بیش از یک سال فرصت دارند تا نقش مرتبط را پیدا کنند یا به تحصیل خود ادامه دهند.

فارغ التحصیلان دانشگاه های منطقه فرصت های شغلی بسیار خوبی برای آنها باز است. جنوب شرقی آمریکا همچنین خانه شرکت های چند ملیتی بزرگ مانند آمازون، اپل، فیس بوک، فدرال اکسپرس، اکسون موبیل و تسلا است.

در جنوب شرقی ایالات متحده چه دانشگاه هایی وجود دارند؟

هر ایالت، شهرها، شهرک ها در بسیاری از ایالت های منطقه محل بسیاری از دانشگاه ها و کالج ها هستند. در اینجا فقط چند مورد آورده شده است:

 • دانشگاه Delaware در Delaware در زمینه فناوری پیشرفته است و دوره های جدیدی را در زمینه علوم کوانتومی و مهندسی امنیت سایبری ارائه می دهد.
 • دانشگاه دوک، کارولینای شمالی در رتبه بندی دانشگاه های جهانی آموزش عالی تایمز در سال 2023 در رتبه 25 و در فهرست کالج های برتر فوربس آمریکا در سال 2022 رتبه نهم را کسب کرد.
 • دانشگاه جان هاپکینز، بالتیمور در سال 2023 در رتبه 15 و رتبه 3 پرستاری توسط رتبه بندی دانشگاه های جهانی QS بر اساس موضوع 2022 قرار دارد.
 • دانشگاه واندربیلت، نشویل در سال 2023 در رتبه 98 و در فوربس 2022 رتبه سیزدهم را به خود اختصاص داد. تقریباً نه درصد از جمعیت آن از دانشجویان بین المللی هستند.
 • موسسه فناوری جورجیا در سال 2023 رتبه 38 را به خود اختصاص داد و یکی از دانشگاه‌های این کشور به‌ حساب می‌آید.
 • دانشگاه اموری، آتلانتا در سال 2023 در رتبه 82 قرار گرفت. این دانشگاه بیش از چهار هزار دانشجو از بیش از 100 کشور در سراسر جهان دارد.

جاذبه های اصلی جنوب شرقی آمریکا کدامند؟

شما نمی توانید بدون دیدن کوه های بلو ریج از این منطقه دیدن کنید. این رشته کوه در ایالت های مریلند، ویرجینیای غربی، ویرجینیا، کارولینای شمالی و جنوبی، تنسی و جورجیا امتداد دارد. شما همچنین می توانید به استفنز گپ، غار پر عکس در ایالات متحده ، صعود کنید.

اگر دوست دارید کمی تاریخ را تجربه کنید، می‌توانید از ساوانا، جورجیا، قدیمی‌ترین شهر ایالات متحده دیدن کنید یا می ‌توانید از یکی از موزه‌های مزرعه‌ای در این منطقه دیدن کنید. با این حال، مهم است که به یاد داشته باشید که این موزه ها ممکن است داستان واقعی زندگی افراد برده شده در آن مزارع را روایت نکنند.

همچنین می توانید از تالار مشاهیر جاز آلاباما یا بزرگترین آکواریوم جهان در آتلانتا دیدن کنید. آکواریوم جورجیا هزاران حیوان را در خود جای داده و در تحقیقات آبزیان پیشرو است.

چه چیزی را باید در جنوب شرقی آمریکا ببینید؟

در این منطقه واقعاً «جاهای دیدنی» بسیار زیادی وجود دارد، بنابراین در اینجا فقط چند مورد از نقاط برجسته آورده شده است:

 • گریسلند – از خانه «پادشاه راک اند رول»، الویس پریسلی دیدن کنید. حتی اگر موسیقی او را نمی دانید یا هرگز فیلم زندگی او را تماشا نکرده اید، سفر به گریسلند، ممفیس تنسی ضروری است.
 • مرکز فضایی و موشکی ایالات متحده در هانتسویل، آلاباما، جایی که می‌توانید شبیه‌ ساز شاتل دیسکاوری و یک تجربه واقعیت مجازی از فرود روی ماه را تجربه کنید.
 • اورلاندو، فلوریدا – دیزنی و یونیورسال اگر پارک‌های موضوعی و خرید مورد علاقه شما هستند، اورلاندو همه آنها را دارد.
 • میامی یک مقصد تعطیلات محبوب برای آمریکایی ها و گردشگران و دانشجویان بین المللی است. ساحل میامی، مراکز خرید، زندگی شبانه پر جنب و جوش و غذاهای عالی با نفوذ قوی کوبایی وجود دارد – بیش از 25 درصد از جمعیت میامی متولد کوبا هستند.

در این منطقه از ایالات متحده چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد که دشوار است بدانید از کجا شروع کنید.

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]