دانشگاه کوینیپیاک آمریکا

در مورد این دانشگاه

دانشگاه کوینیپیاک آمریکادانشگاه کوینیپیاک از سال 1929 به شکلی وجود داشته است، اگرچه به طور رسمی در سال 2000 نام فعلی خود را برای نشان دادن وسعت رو به رشد برنامه های آکادمیک ارائه شده توسط این موسسه به آن داده اند. یک دانشگاه خصوصی مستقر در همدن، کانکتیکات، یکی از مؤسسات پیشرو در ایالات متحده برای کیفیت علمی و قابلیت استخدام است.

این دانشگاه دارای سه پردیس است – پردیس‌های Mount Carmel و York Hill مستقر در Hamden و پردیس North Haven که درست در شمال نیوهیون واقع شده است. 8 مدرسه حرفه ای و یک کالج وجود دارد که در سراسر این پردیس ها فعالیت می کنند، با انتخاب بسیار متنوعی از مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد.

دانشگاه کوینیپیاک یک دانشگاه معتبر است – از تقریباً 20000 متقاضی برای کلاس سال 2024، کمتر از 2000 دانشجو بین سال اول تا انتقال ثبت نام کردند. علیرغم رقابت زیاد، دانشجویان بین المللی نه تنها مورد استقبال قرار می گیرند، بلکه تشویق می شوند که درخواست دهند، به طوری که 2.2 درصد از بدنه دانشجویان خارج از کشور هستند.

این دانشگاه امکانات آموزشی استثنایی را در آزمایشگاه ها و استودیوهای پیشرفته ارائه می دهد و همچنین سرمایه گذاری زیادی در سایر جنبه های زندگی دانشجویی انجام می دهد. دانش‌آموزان می‌توانند ورزش جدیدی را انتخاب کنند (و به طور بالقوه تیم‌های دانشگاه را نمایندگی کنند)، از مسکن راحت و امروزی لذت ببرند، و با دوستان خود در مکان‌های مختلف از جمله بیش از 30 سالن غذاخوری معاشرت کنند.

حمایت و ایمنی دانشجو برای دانشگاه مهم است. علاوه بر مشاوره و خدمات پزشکی رایگان، سرویس Learning Commons به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا از طریق پشتیبانی مناسب و راهنمایی همسالان به موفقیت تحصیلی دست یابند. دانش‌آموزان در دانشگاه کوینیپیاک از امکانات باورنکردنی، شهریه تخصصی، و همچنین رویکردی مدرن و شخصی برای حمایت تحصیلی بهره می‌برند.

با 97.4 درصد فوق‌العاده فارغ‌التحصیلان در زمینه اشتغال یا آموزش پیشرفته ظرف 6 ماه پس از فارغ‌التحصیلی، و بیش از 96 درصد در اشتغال 10 سال پس از اتمام تحصیلات، دانشجویانی که Quinnipiac را انتخاب می‌کنند، خود را برای موفقیت در کوتاه‌مدت و بلندمدت آماده می‌کنند.

چه خبر از تازه ها ؟

دانشگاه کوینیپیاک موسسه ای است که از یکنواختی خودداری می کند. این به طور مداوم در حال ارتقا و تکامل است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان همیشه بهترین آموزش ممکن را با استفاده از روش های آموزشی، امکانات و تحقیقات پیشرفته دریافت می کنند.

به این ترتیب، همیشه یک اتفاق هیجان انگیز رخ می دهد. یکی از جدیدترین پیشرفت‌ها در این دانشگاه، شناسایی ارائه شده توسط انجمن پیشرفت پایداری در آموزش عالی است که به دلیل دستاوردهای پایداری خود، رتبه برنز STARS را به دانشگاه اعطا می‌کند. اینها شامل ارتقاء مرکز متحد مردم است – یکی از امکانات دو و میدانی دانشگاه که اکنون بسیار کارآمدتر از نظر انرژی است.

مدارس و کالج‌های انفرادی اغلب تسهیلات نوسازی شده یا کاملاً جدید نیز دریافت می‌کنند. در آوریل 2022، دانشکده ارتباطات یک استودیوی کاملاً جدید و پیشرفته در فضای باز با فناوری پیشرفته افتتاح کرد. اینها نمونه های کوچکی از تعهد مستمر دانشگاه به ارائه بهترین تجهیزات و فضاهای آموزشی برای دانشجویان خود در حال حاضر و آینده است.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه کوینیپیاک آمریکا چقدر است ؟

متوسطه سالانه تحصیل

  • مقطع کارشناسی : 50400 دلار
  • مقطع تحصیلات تکمیلی : 30100 دلار

زندگی متوسط سالانه

  • زندگی بیرون از دانشگاه : 18750 دلار
  • زندگی درون دانشگاهی : 9804 دلار

بورسیه ها و فاند

به‌عنوان یک دانشگاه خصوصی پیشرو، هزینه‌ها در کوینیپیاک بالاتر از آن چیزی است که دانشجویان در صورت انتخاب دانشگاه دولتی با آن مواجه می‌شوند، اگرچه سیاست پذیرش سخت‌گیرانه‌تر و استانداردهای استثنایی تدریس تضمین می‌کند که این هزینه‌ها همچنان ارزش فوق‌العاده‌ای برای کیفیت آموزش و اساتید ارائه می‌کنند. -نسبت دانشجویی ارائه شده است.

هزینه های تحصیل در مقطع کارشناسی برای سال های 2022-23 برای دانشجویان سال اول 49170 دلار است، با هزینه های اضافی برای هزینه های دانشجویی و هزینه های فناوری. اتاق و غذا 15950 دلار دیگر است، در حالی که هزینه های تخمینی برای کتاب، هزینه شخصی و حمل و نقل نیز وجود دارد – در مجموع، هزینه تخمینی حضور 70،540 دلار برای سال است.

با این حال، 93 درصد از دانشجویان واجد شرایط دانشگاه کوینیپیاک دریافت کمک های مالی برای کمک به کاهش این هزینه ها هستند، در قالب بورسیه، کمک هزینه و وام، و برای هزینه های باقیمانده، دانشجویان می توانند برنامه های پرداخت را با دانشگاه ترتیب دهند. میانگین مبلغی که به دانشجویان برای بورسیه تحصیلی و کمک هزینه اعطا می شود بیش از 25000 دلار است.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

شرایط ورود به تحصیل در دانشگاه کوئینیپیاک با فاکتورهای زیادی متفاوت است. دانش‌آموزان بین‌المللی باید یک درخواست آنلاین ارسال کنند و شامل تمام ریز نمرات دبیرستان، کالج و دانشگاه، به همراه یک بیانیه شخصی که جزئیات کارهای آکادمیک اخیر و اهداف آینده را به همراه دو توصیه نامه ارائه می‌دهد.

علاوه بر این، دانش‌آموزان می‌توانند دروسی را که در یک دانشگاه خارجی انجام می‌شوند برای اعتبار علمی ارسال کنند، و همچنین در صورت تمایل می‌توانند هر گونه نمرات امتحانی SAT یا ACT را ارسال کنند، اگرچه بسیاری از برنامه‌ها در دانشگاه “آزمون اختیاری” در نظر گرفته می‌شوند.

دانشجویان بین‌المللی علاوه بر ارائه شواهدی مبنی بر موفقیت‌های تحصیلی، باید اطمینان حاصل کنند که گواهی‌های مالی خود را برای اثبات توانایی خود در تأمین بودجه دوره خود ارائه می‌کنند، و همچنین مدارک خود را مبنی بر تکمیل آزمون‌های مهارت انگلیسی به اشتراک می‌گذارند، زیرا همه دوره‌ها به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند.

دانش‌آموزان می‌توانند جزئیات کامل شرایط پذیرش، از جمله اینکه کدام آزمون‌های مهارت انگلیسی پذیرفته شده‌اند و حداقل نمرات، را در وب‌سایت دانشگاه بیابند.

گروه و دانشکده های دانشگاه کوینیپیاک

کیفیت تدریس

دانشگاه های خصوصی به دانشجویان این فرصت را می دهند که از برخی از بهترین متخصصان در یک زمینه یاد بگیرند، در محیطی که برای به حداکثر رساندن پتانسیل طراحی شده است. اندازه کلاس‌ها کوچک نگه داشته می‌شود، به طوری که دانش‌آموزان از آموزش متناسب با حمایت بیشتر دانشکده بهره می‌برند و به دانشجویان بهترین شانس را برای یادگیری مهارت‌ها و اطلاعات مورد نیاز برای موفقیت می‌دهد.

دانش‌آموزان فقط در کلاس درس نمی‌آموزند – فرصت‌های فراوانی برای تحصیل در جهت‌های جدید با یادگیری تجربی وجود دارد، چه از طریق دوره‌های کارآموزی، تحصیل در خارج از کشور یا با کار در کنار محققان و متخصصان برجسته در مراکز و مؤسسات دانشگاه.

کیفیت آموزش ارائه شده به دانشگاه کوینیپیاک کمک کرده است تا در سطح ملی و جهانی به رسمیت شناخته شود. به طور مرتب در بین کالج های برتر ایالات متحده توسط سازمان هایی از جمله US News & World Report، وال استریت ژورنال، فوربس و پرینستون ریویو فهرست می شود.

ساختار بخش

دانشگاه کوئینیپیاک از یک کالج و هشت مدرسه حرفه ای تشکیل شده است:

دانشکده هنر و علوم

با 56 برنامه کارشناسی در رشته هایی مانند روانشناسی، طراحی بازی، اقتصاد، زیست شناسی و شیمی.

دانشکده بازرگانی

دانشجویان می توانند از بین 27 برنامه کارشناسی از جمله تجارت بین المللی، حسابداری، مدیریت منابع انسانی و غیره انتخاب کنند.

دانشکده ارتباطات دانشگاه کوینیپیاک

این مدرسه متمرکز 11 برنامه کارشناسی از جمله گرایش های تبلیغات، ارتباطات، روزنامه نگاری، طراحی گرافیک و روابط عمومی را ارائه می دهد.

دانشکده محاسبات و مهندسی

8 رشته در مقطع کارشناسی توسط این دانشکده شامل علوم کامپیوتر و شاخه های مختلف مهندسی عمران، صنعتی، مکانیک و نرم افزار ارائه می شود.

مدرسه آموزش

این مدرسه برنامه های دو درجه در آموزش ابتدایی یا متوسطه را همراه با برنامه های مختلف تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد.

دانشکده علوم بهداشت

دانشجویان می توانند از 10 برنامه کارشناسی شامل تخصص های مختلف پزشکی و همچنین آموزش ورزشی و تغذیه انتخاب کنند.

دانشکده حقوق دانشگاه کوینیپیاک

این مدرسه برنامه های خاص JD را به صورت تمام وقت یا پاره وقت با تمرکز اختیاری از جمله قانون خانواده، قانون بهداشت، حقوق بین الملل و موارد دیگر ارائه می دهد.

دانشکده پزشکی فرانک اچ. نتر

این مدرسه در یک برنامه MD تخصص دارد که به آموزش نسل بعدی پزشکان کمک می کند.

دانشکده پرستاری

برنامه های اصلی و فرعی در رشته پرستاری توسط این دانشکده ارائه می شود.

امکانات

دانشجویانی که در دانشگاه کوینیپیاک شرکت می کنند از استاندارد امکانات ارائه شده در سه پردیس فوق العاده خوشحال خواهند شد. آنها مناسب یک دانشگاه خصوصی هستند و به دانشجویان کمک می کنند تا نه تنها به موفقیت های برجسته دست یابند بلکه از کل تجربه زندگی دانشجویی خود نیز لذت ببرند.

این تجربه با مسکن برای هر دانشجویی که برای زندگی در محوطه دانشگاه انتخاب می کند آغاز می شود. این دانشگاه اقامتگاه های مسکونی عالی ارائه می دهد که به طور مرتب ارتقاء و بازسازی می شود و تضمین می کند که همچنان همان استانداردهای بالای زندگی را در سال به سال ارائه می دهد.

دانش آموزان همچنین به مکانی برای غذا خوردن نیاز دارند – و 31 ایستگاه غذایی منحصر به فرد در سراسر سه دانشگاه وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان نه تنها از آنها تغذیه می کنند بلکه تنوع زیادی نیز دارند، صرف نظر از نیازهای غذایی آنها.

هر پردیس دارای امکانات تفریحی و تناسب اندام خاص خود است که دانش آموزان می توانند از آن استفاده کنند، همچنین کلاس های تناسب اندام برای دانش آموزانی که مایل به حفظ تناسب اندام با حمایت دیگران هستند در دسترس است. دانشجویانی که مایلند استعدادهای ورزشی خود را به سطح بالاتری ببرند می توانند برای تیم های ورزشی دانشگاه امتحان کنند.

در میان امکانات متنوع و استثنایی ویژه هر برنامه درسی دانشگاه کوینیپیاک ، کمک به دانش‌آموزان برای یادگیری در محیط‌هایی که آنها را برای دنیای کار آماده می‌کند، همچنین به کتابخانه‌هایی دسترسی دارند که نه تنها منابع مورد نیاز را فراهم می‌کنند، بلکه به کتابداران متخصص دوستانه نیز دسترسی دارند که می‌توانند از هر تحقیقی پشتیبانی کنند.

منبع : www.qu.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]