دانشگاه یشیوا کاتز ( دانشکده علوم و بهداشت )

در مورد این دانشگاه

دانشگاه یشیوا کاتز ( دانشکده علوم و بهداشت )دانشکده علوم و بهداشت کاتز دانشگاه یشیوا یک نیروگاه آکادمیک در قلب شهر نیویورک است که جامعه ای از دانشمندان پژوهشی مشهور جهان، سازندگان فناوری و پزشکان بیمار محوری است که روی مشکلات مهم کار می کنند. تمرکز آن بر صنایعی است که در اقتصاد مدرن نقش اساسی دارند: هوش مصنوعی، بیوتکنولوژی، امنیت سایبری، تجزیه و تحلیل داده ها، بازاریابی دیجیتال و رسانه، ریاضیات، فیزیک و علوم بهداشتی. در آزمایشگاه، کلاس درس و کلینیک، دانش‌آموزان و اساتید مدرسه کاتز با مهربانی، صداقت، سخاوت و تعهد به ساختن جهان هوشمندتر، ایمن‌تر و سالم‌تر پیشروی می‌کنند.

مدرسه کاتز در دانشگاه یشیوا رویکردی بین رشته‌ای به تحقیق و آموزش دارد و همکاری بین بخش‌ها را برای هدایت نوآوری و یافتن راه‌حل‌هایی برای سخت‌ترین چالش‌های پیش روی جامعه امروز تشویق می‌کند. دانش‌آموزان از آموزش عملی بهره می‌برند، در کنار اساتید برای ساخت فناوری‌ها، انجام تحقیقات و آزمایش در آزمایشگاه کار می‌کنند.

مدرسه کاتز یک جامعه جهانی و متنوع است که عمیقاً با محیط حرفه ای و اجتماعی غنی شهر نیویورک مرتبط است. اعضای هیئت علمی مدرسه کاتز، مربیان، محققان و متخصصان صنعت بسیار ماهر از سراسر جهان هستند و مهارت ها و دانش خود را به دانش آموزان با هر زمینه ای انتقال می دهند. فارغ التحصیلان کاتز به خوبی برای مشاغل رقابتی و مشاغل معنی دار آماده هستند.

مدرسه کاتز دانشگاه Yeshiva مکانی است که در آن افراد جسور و هدفمند برای ایجاد، ارتباط و کاوش می آیند. دانشگاه Yeshiva در رتبه 68 توسط US News & World Report 2022 و 100 دانشگاه برتر ایالات متحده توسط Forbes 2019 قرار دارد.

رتبه بندی دانشگاه یشیوا کاتز

رتبه بندی QS

 • 2024 : 369
 • 2023 : 246
 • 2022 : 252

نتایج فارغ التحصیلان

دانشگاه یشیوا کاتز ( دانشکده علوم و بهداشت )اعضای هیئت علمی، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه یشیوا کاتز، تغییر دهندگان و کارآفرینانی هستند که نوآوری های علم، فناوری و سلامت را به بازار می آورند. آنها در حال پیشرفت دانش علمی و تغییر زندگی از طریق تحقیقات پیشگام، ابتکارات در سطح شهر، فن آوری های جدید، تشخیص های بالینی و پروتکل های نوآورانه و غیره هستند.

95 درصد از فارغ التحصیلان کاتز ظرف 6 ماه پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار می شوند. دانشجویان کاتز تحقیقات انجام داده‌اند، دوره‌های کارآموزی را به پایان رسانده‌اند و در شرکت‌های بزرگی از جمله IBM، بلک راک، بانک نیویورک ملون، استاندارد اند پورز، مرک، American Eagle Outfitters، نیویورک سیتی MTA، بنیاد سلول‌های بنیادی نیویورک، دیجیاتاس آمریکای شمالی، رادور کار کرده‌اند. , Kantar Health، Lucerna و موارد دیگر.

دستاوردهای فارغ التحصیلان اخیر و کمک های مستمر آنها به جامعه گواه روشنی بر این موفقیت است. طبق گزارش US News & World Report 2022، این دانشگاه در مجموع در رتبه 68 بهترین مدرسه و سی و سومین مدرسه با ارزش در کشور قرار گرفته است.

چه خبر از تازه ها ؟

 • دانشکده علوم و بهداشت کاتز دانشگاه یشیوا برنامه های فارغ التحصیل پیشگامی را در زمینه هوش مصنوعی، بازاریابی دیجیتال و رسانه، مدیریت بیوتکنولوژی و کارآفرینی و غیره ارائه می دهد.
 • در جدیدترین گزارش اخبار و جهان ایالات متحده، دانشگاه یشیوا در رتبه 68 در میان بهترین دانشگاه های ملی در سال 2022 قرار دارد.
 • 95 درصد از فارغ التحصیلان کاتز ظرف 6 ماه پس از فارغ التحصیلی مشغول به کار می شوند. دانشجویان کاتز تحقیقات انجام داده‌اند، دوره‌های کارآموزی را به پایان رسانده‌اند و در شرکت‌های بزرگی از جمله IBM، بلک راک، بانک نیویورک ملون، استاندارد اند پورز، مرک، American Eagle Outfitters، نیویورک سیتی MTA، بنیاد سلول‌های بنیادی نیویورک، دیجیاتاس آمریکای شمالی، رادور کار کرده‌اند. , Kantar Health، Lucerna و موارد دیگر.
 • مدرسه کاتز اخیراً برنامه STEM Fellows را راه اندازی کرده است. یاران STEM از طریق مطالعات خود راهنمایی صنعت دریافت می کنند، تحقیقات خود را در سمپوزیوم سالانه مدرسه کاتز به نمایش می گذارند و منتشر می کنند و بورسیه ای دریافت می کنند که کل شهریه تحصیلات تکمیلی خود را به 25 هزار دلار کاهش می دهد.
 • مدرسه کاتز سمپوزیوم تحقیقاتی سالانه خود را در مورد علم، فناوری و سلامت در 12 می 2022 برگزار کرد. یازده پروژه که در طول سمپوزیوم 2022 به نمایش گذاشته شد، نگاهی اجمالی به کار هیجان انگیزی که دانشجویان فارغ التحصیل مدرسه کاتز برای پیشبرد دانش علمی انجام می دهند، چالش های صنعت را تحت تاثیر قرار می دهد، ارائه می دهد. زندگی ها را متحول کند
 • برای دومین سال متوالی S. دانشجویان در زمینه امنیت سایبری رتبه اول را در چالش مطالعه موردی سالانه امنیت سایبری ISACA کسب کردند. ISACA یک سازمان حرفه ای پیشرو در زمینه امنیت سایبری و فناوری اطلاعات است.
 • پروفسور ماریان گیدیا در مدرسه ریاضیات مدرسه کاتز به عنوان مدیر برنامه در بخش علوم ریاضی به بنیاد ملی علوم (NSF) منصوب شد.

مالی

هزینه تحصیل  در دانشگاه یشیوا کاتز چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل در مقطع Postgraduate : 20430 دلار

بورسیه ها و فاند

مدرسه کاتز در حال حاضر برنامه STEM Fellows را ارائه می دهد که شامل یک بورسیه تحصیلی 9 تا 15 هزار دلاری است (مبلغ بر اساس برنامه متفاوت است)، که شهریه کل را به 25 هزار دلار برای مدرک تحصیلات تکمیلی کاهش می دهد. علاوه بر بورس تحصیلی، اعضای STEM از طریق مطالعات خود از راهنمایی صنعت بهره مند می شوند و این فرصت را دارند که تحقیقات خود را در سمپوزیوم سالانه علم، فناوری و سلامت دانشکده کاتز به نمایش بگذارند و منتشر کنند.

همکاران STEM تحقیقات انجام داده اند، دوره های کارآموزی را به پایان رسانده و در شرکت های بزرگی از جمله IBM، BlackRock، Bank of NY Mellon، Standard & Poor’s، Merck، American Eagle Outfitters، New York City MTA، New York Stem Cell Foundation، Digitas North America، Radware کار کرده اند. , Kantar Health، Lucerna و موارد دیگر.

برنامه STEM Fellows برای دانشجویان آمریکایی و بین‌المللی باز است. دانشجویان بین المللی می توانند تا 3 سال در ایالات متحده برای STEM OPT خود کار کنند. متقاضیان در زمان درخواست خود به طور خودکار برای برنامه STEM Fellows در نظر گرفته می شوند. هیچ برنامه اضافی مورد نیاز نیست. STEM Fellows ممکن است از بورسیه های خارجی (مانند فولبرایت، NSF، حمایت دولتی) برای شهریه خود استفاده کند، اما ممکن است بورس های تحصیلی دیگر از دانشگاه یشیوا یا مدرسه Katz را با بورس تحصیلی STEM Fellows ترکیب نکند.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

مدرسه کاتز از درخواست های دانشجویان بین المللی استقبال می کند. این مدرسه رویکردی کل نگر برای پذیرش دارد و دانش‌آموزانی را با کنجکاوی فکری، ظرفیت کار آکادمیک دقیق و تعهد به رشته تحصیلی خود می‌جوید.

همه متقاضیان باید شرایط آکادمیک را برای برنامه مدرک خاص خود، از جمله حداقل معدل معدل و هر گونه دانش یا کار درسی پیش نیاز داشته باشند. دانشجویان بین المللی باید معیارهای تحصیلی مشابه دانشجویان داخلی را داشته باشند و باید مهارت خود را در زبان انگلیسی نشان دهند. مدارک را می توان از طریق تکمیل آزمون تافل IBT، آیلتس یا آزمون انگلیسی Duolingo (DET) با حداقل شرایط زیر نشان داد: TOEFL: 85; آیلتس: 6.5; Duolingo: 110; PTE: 59. آزمون ها باید حداکثر دو سال قبل از تاریخ درخواست شما انجام شود.

درخواست ها برای دانشگاه یشیوا در سال 2023 به صورت آنلاین ارسال می شوند و به صورت دوره ای پذیرفته می شوند. الزامات درخواست شامل یک درخواست آنلاین تکمیل شده، هزینه درخواست 50 دلار آمریکا، ریز نمرات (به زبان انگلیسی) از همه دانشگاه ها و کالج های شرکت شده، بیانیه هدف، رزومه / CV، و اثبات تسلط به زبان انگلیسی است. برخی از برنامه ها دارای الزامات اضافی هستند. الزامات درخواست کامل و سایر اطلاعات مربوط به پذیرش را می توان در وب سایت دانشگاه یافت.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

مدرسه کاتز رویکردی بین‌رشته‌ای به تحقیق و آموزش دارد و خلاقیت، تفکر مشارکتی و ذهنیت سازنده را که برای مقابله با سخت‌ترین مشکلات امروزی لازم است، پرورش می‌دهد. دوره‌ها توسط محققان، پزشکان و پزشکان استثنایی، از جمله دانشمندان معتبر و کارشناسان برجسته صنعت، تدریس می‌شوند. دانش‌آموزان روابط پایداری با اساتید ایجاد می‌کنند و در طول تجربه فارغ‌التحصیلی خود از مربی نزدیک هیئت علمی برخوردار می‌شوند.

یادگیری در مدرسه کاتز دانشگاه یشیوا فراتر از نشستن و گوش دادن است. دانش‌آموزان با انجام کار یاد می‌گیرند – شانه به شانه اساتید برای ساخت فناوری‌ها، انجام تحقیقات و آزمایش در آزمایشگاه. با انجام مطالعات موردی، شبیه‌سازی‌ها، تحقیقات و پروژه‌های فردی و تیمی، دانشجویان کاتز با چالش‌های دنیای واقعی مقابله می‌کنند و برای یک عمر موفقیت حرفه‌ای آماده می‌شوند.

ساختار بخش

دانشگاه Yeshiva (YU) که در سال 1886 تأسیس شد، یک صد دانشگاه تحقیقاتی برتر US News در شهر نیویورک است. YU به بیش از 5500 دانشجو در سه مدرسه کارشناسی و هفت مدرسه کارشناسی ارشد و حرفه ای، از جمله دانشکده حقوق کاردوزو، دانشکده علوم و بهداشت کاتز، دانشکده مددکاری اجتماعی Wurzweiler، دانشکده روانشناسی Ferkauf، و شرکت های وابسته مشهور مانند کالج پزشکی آلبرت اینشتین.

مدرسه علم و سلامت کاتز، مدرسه شاخص YU برای STEM است. مدرسه کاتز توسط پل روسو، معاون دانشگاه و رئیس دانشکده علوم و بهداشت کاتز رهبری می شود. همانطور که دین روسو اظهار داشت: «رشد اعتبار دانشگاه یشیوا به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی مستقیماً با ثروت رو به رشد دانشکده علوم و بهداشت کاتز مرتبط است. ما در حال پیشرفت دانش علمی و تغییر زندگی از طریق تحقیقات پیشگام، ابتکارات در سطح شهر، فناوری های جدید و تشخیص بالینی نوآورانه هستیم.

مدرسه کاتز هر ساله به بیش از 400 دانشجوی فارغ التحصیل خدمت می کند و فارغ التحصیلانی از بیش از 30 کشور دارد. این مدرسه برنامه های کارشناسی ارشد را در رشته های پیشرفته STEM ارائه می دهد، از جمله:

 • S. در هوش مصنوعی
 • S.. در مدیریت بیوتکنولوژی و کارآفرینی
 • S. در امنیت سایبری
 • S. در تجزیه و تحلیل داده ها و تجسم
 • S. در بازاریابی دیجیتال و رسانه
 • کارشناسی ارشد در ریاضیات
 • کارشناسی ارشد فیزیک

منبع : www.yu.edu/katz

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]