دانشگاه JWU – دانشگاه جانسون و ولز

دانشگاه JWUدرباره این دانشگاه

دانشگاه جانسون و ولز ( دانشگاه JWU ) یک دانشگاه خصوصی با پردیس اصلی در پراویدنس، رود آیلند، و پردیس دوم در شارلوت، کارولینای شمالی با بیش از 80 مسیر تحصیلی اصلی برای انتخاب و میراث آموزشی است که بیش از یک قرن طول می کشد.

دانشگاه JWU که در ابتدا در سال 1914 به عنوان یک مدرسه بازرگانی تأسیس شد، از آن زمان به اندازه و شهرت آن افزایش یافته و به یک موسسه متنوع و آینده نگر تبدیل شده است. این دانشگاه طیف گسترده‌ای از دوره‌های تحصیلی را ارائه می‌کند که در شش کالج دانشگاهی توزیع شده است و در زمینه‌های موضوعی دانشگاهی و حرفه‌ای متنوع است.

این دانشگاه به خاطر برنامه‌های هنرهای مهمان‌نوازی و آشپزی شهرت دارد و مفتخر است که به‌عنوان بزرگترین مربی خدمات غذایی در جهان شناخته می‌شود. مدارک تحصیلی توسط کمیسیون آموزش عالی نیوانگلند معتبر هستند و در سطح بین المللی مورد توجه قرار می گیرند و فارغ التحصیلان دانشگاه جانسون و ولز را به کارکنان بسیار مطلوب در ایالات متحده و در سراسر جهان تبدیل می کند.

دانشگاه JWU دارای یک جمعیت دانشجویی بسیار متنوع است، با حدود 7500 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد در دو پردیس خود، و 1200 دانشجوی آموزش از راه دور دیگر، که قادر به دسترسی به برنامه درسی با کیفیت بالا دانشگاه از هر نقطه در جهان هستند.

شهر پراویدنس یکی از قدیمی ترین شهر های ایالات متحده است که در سال 1636 تاسیس شد و دارای تاریخی غنی و رنگارنگ است. این یک تجربه دانشجویی فوق‌العاده با ترکیبی از معماری تاریخی و مدرن، صحنه‌های هنری پر رونق و بارها، کافه‌ها و رستوران‌های فراوان برای حمایت از جمعیت دانشجویی پرجنب‌وجوش خود که حدود 30000 نفر است، ارائه می‌کند. این شهر امن و دلپذیر است که تنها 45 دقیقه با کیپ کاد و بوستون و حدود 3 ساعت تا شهر نیویورک فاصله دارد.

چه خبر از تازه ها ؟

برنامه هنرهای آشپزی دانشگاه JWU بزرگترین برنامه در جهان است و به دلیل رویکرد نوآورانه ای که نسبت به آموزش دارد از تحسین بین المللی برخوردار است. این دوره به صورت تجربی الهام گرفته و پژوهش محور است، در حالی که رهبران برنامه به طور مداوم به دنبال راه هایی برای افزایش محتوای دوره و بهبود امکانات و فناوری های موجود دانش آموزان خود هستند.

امسال، دانشگاه JWU و دانشگاه رود آیلند (URI) به طور مشترک بیش از 270000 دلار بودجه را از طریق برنامه کمک هزینه تحصیلی چالش آموزش عالی وزارت کشاورزی ایالات متحده (HEC) برای حمایت از تحقیقات خود در مورد سیستم های غذایی تامین کردند. این بودجه برای ایجاد یک برنامه مشترک پژوهشی بین دو دانشگاه، تشویق تجربیات همکاری بین رشته ای برای دانشجویان و کارکنان در مقطع کارشناسی، و ترویج تبادل ایده ها و تخصص استفاده خواهد شد.

این برنامه دارای طول عمر سه ساله است و شامل 8 بورسیه تحقیقاتی هیئت علمی، برای مدت زمان پروژه از یک تا دو سال، و توسعه 40 تجربه پژوهشی حل مسئله برای دانشجویان مقطع کارشناسی است. تیم های تحقیقاتی حداقل 30 درصد از دانش آموزان اقلیت را تشکیل می دهند.

مالی

هزینه تحصیل در دانشگاه JWU چقدر است ؟

متوسطه سالانه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 39792 دلار
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 27786 دلار

زندگی متوسط سالانه

 • زندگی بیرون از دانشگاه : 18760 دلار
 • زندگی درون دانشگاهی : 9804 دلار

بورسیه ها و فاند

هزینه تحصیل در دانشگاه JWU چقدر است ؟دانشگاه JWU می‌داند که هزینه تحصیل در سطح آموزش عالی می‌تواند گزاف باشد و سخت تلاش می‌کند تا طرح‌های کمک مالی مناسب را فراهم کند تا اطمینان حاصل شود که دانشجویان می‌توانند به منابع مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.

نرخ شهریه دوره کارشناسی 37,896 دلار در سال تعیین شده است و هزینه اضافی سالانه دانشجویان بین المللی 1,322 دلار است. شهریه ESL در هر ترم 5000 دلار تعیین شده است.

نرخ شهریه تحصیلات تکمیلی 2526 دلار برای هر کلاس اعتباری ترم 3.0 تعیین شده است، که اکثر برنامه ها 10-12 کلاس دارند، که هزینه کل شهریه تحصیلات تکمیلی 25260 تا 30312 دلار آمریکا را به همراه شهریه دانشجوی بین المللی 1322 دلار در سال می کند.

این دانشگاه مفتخر است که بورسیه بین المللی ریاست جمهوری را به دانشجویان بین المللی واجد شرایط ارائه می دهد تا مطمئن شود دانشجویان می توانند با امنیت و اطمینان به اهداف دانشگاهی خود دست یابند.

این بورسیه فقط برای دانشجویان دوره کارشناسی تمام وقت در دسترس است و تا چهار سال قابل تمدید است.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

فرآیند درخواست دانشگاه JWU برای دانشجویان از همه زمینه ها و هر جای دنیا باز است. تیم پذیرش آن با دقت تمام اجزای درخواست دانشجو را بررسی می‌کند و کسانی را انتخاب می‌کند که بهترین شانس موفقیت در دانشگاه را دارند. درخواست ها به صورت فردی ارزیابی می شوند و راه های جایگزین زیادی برای ثبت نام وجود دارد. برای ارسال درخواست کارشناسی، دانشجویان آینده نگر ایالات متحده باید موارد زیر را ارائه دهند:

 • اپلیکیشن فرم JWU تکمیل شده
 • ریز نمرات تحصیلی دبیرستان / برگه علامت
 • ریز نمرات کالج (برای تحصیلات تکمیلی یا در صورت درخواست برای اعتبارات انتقالی به عنوان دانشجوی لیسانس)

علاوه بر این شرایط اجباری پذیرش در مقطع کارشناسی دانشگاه جانسون و ولز ، شهروندان غیر آمریکایی نیز باید موارد زیر را ارائه دهند:

 • مدارک تسلط به زبان انگلیسی، در صورت وجود
 • فرم اظهارنامه مالی دانشجویی بین المللی تکمیل و امضا شده است
 • صورت‌حساب بانکی یا نامه حمایتی دولتی که حمایت مالی را برای یک سال تحصیلی تأیید می‌کند
 • کپی پاسپورت معتبر

گروه و دانشکده های دانشگاه JWU

کیفیت تدریس

ماموریت دانشگاه جانسون و ولز ارائه آموزش استثنایی به دانشجویان خود است که الهام بخش موفقیت حرفه ای و رشد شخصی و فکری مادام العمر باشد.

با بیش از یک قرن تجربه، دانشگاه به طور پیوسته هیأت آموزشی خود را در راستای این مأموریت رشد داده است. کارکنان آموزشی گروه متنوعی از متخصصان بسیار ماهر را نمایندگی می‌کنند که عاشق کاری هستند که انجام می‌دهند و می‌توانند اشتیاق خود را برای کار خود به دانش‌آموزان از همه پیشینه‌های بین‌المللی منتقل کنند.

دانش‌آموزان از راهنمایی کارشناسان برجسته صنعت بهره می‌برند و پایه علمی محکمی بر اساس ارتباطات شفاهی و کتبی، سواد اطلاعاتی، تفکر انتقادی و خلاق و استدلال علمی به دست می‌آورند. ماهیت کاربردی دوره‌های دانشگاه جانسون و ولز فرصت‌هایی را برای اعمال این یادگیری و ادغام مهارت‌های تفکر پیشرفته، در کنار مهارت‌های کار گروهی و رهبری به ارمغان می‌آورد که فارغ‌التحصیلان را برای کارفرمایان آینده بسیار مطلوب می‌کند.

US News & World Report به طور مداوم دانشگاه JWU را در بهترین کالج های منطقه شمال به طور کلی، بهترین تدریس در مقطع کارشناسی و بهترین عملکردها در زمینه تحرک اجتماعی رتبه بندی می کند. این تا حد زیادی به دلیل کادر آموزشی متخصص و با تجربه آنها است.

ساختار بخش

دانشگاه جانسون و ولز از شش کالج آکادمیک تشکیل شده است که از طریق آنها برنامه بیش از 80 دوره جداگانه را ارائه می دهد.

دانشگاه جانسون و ولزدانشکده هنر و علوم

یک کالج بین رشته‌ای، که در آن دانش‌آموزان روش‌های بیان و تحلیل خود را توسعه می‌دهند، به راحتی بین رشته‌ها حرکت می‌کنند و سبک شخصی و بدنه کار خود را توسعه می‌دهند.

کالج بازرگانی

در اینجا، دانش آموزان یک برنامه آموزشی همه کاره را مطالعه می کنند، به متفکرانی متعادل با ذهن های تحلیلی، تصمیم گیرندگان با تجربه و رهبران اخلاقی، از طریق یک برنامه درسی نوآورانه با رویکرد کارآفرینی تبدیل می شوند.

دانشکده نوآوری و فناوری مواد غذایی

این کالج واقعاً در خط مقدم آموزش آشپزی قرن 21 قرار دارد. یک دانشکده بزرگ و با بودجه خوب، با تجهیزات استاندارد صنعتی، کادر آموزشی متخصص و برنامه درسی پژوهش محور.

دانشکده مهندسی و طراحی دانشگاه JWU

دانشجویان این کالج در تعدادی از زمینه های فنی که به سرعت در حال گسترش هستند، با پتانسیل رشد شغلی عالی، فرصت های پیشرفته ای دارند.

کالج سلامت و تندرستی

در سال های اخیر، بخش مراقبت های بهداشتی ایالات متحده تقریبا دو برابر سریع تر از اقتصاد ایالات متحده رشد کرده است. این کالج یک رویکرد چند رشته ای را ترویج می کند تا فارغ التحصیلان را به طور موثر در این بخش اشتغال بزرگ قرار دهد.

دانشکده مدیریت هتلداری

دانشگاه جانسون و ولز یک رهبر جهانی در آموزش مهمان‌نوازی است، با طیف وسیعی از برنامه‌های مدرک که می‌تواند فارغ‌التحصیلان را سریعاً در نقش‌های کلیدی در این صنعت جهانی چند میلیارد دلاری ردیابی کند.

امکانات

پردیس Providence Downcity JWU شبکه ای فشرده از ساختمان ها در قلب شهر است که فقط یک سنگ از ساحل زیبا و تاریخی آن فاصله دارد. این مکان عالی برای مطالعه است که در نزدیکی بسیاری از بهترین جاذبه‌های پراویدنس و امکانات محلی قرار گرفته است.

پردیس خود بیش از 170 هکتار و نزدیک به 2.5 میلیون فوت مربع را پوشش می دهد، با 52 ساختمان دانشگاهی که عملکردهای زیادی از فضاهای دانشگاهی، تئاترهای سخنرانی، کلاس های درس، کتابخانه ها، آزمایشگاه ها و دفاتر تا فضاهای تفریحی، سالن های غذاخوری، سالن های اقامت، مغازه ها، و کافه ها این پردیس خانه پنج کالج از شش کالج دانشگاهی است و توسط رستوران‌ها، مغازه‌ها، بارها، مکان‌های موسیقی و اسکله زیبای پراویدنس احاطه شده است.

پردیس Harborside دانشگاه JWU در نزدیکی محل دانشکده پیشگام دانشگاه، کالج فناوری و نوآوری مواد غذایی و همچنین محل اکثر کلاس های تحصیلات تکمیلی است. این در 105 هکتار زمین در منطقه خلیج ناراگانست قرار دارد و یک محیط آموزشی مستقل برای دانشجویان هنرهای آشپزی است. تالارهای اقامتی در سراسر منطقه واقع شده اند و یک سرویس اتوبوس رایگان بین پردیس ها وجود دارد.

برآورد هزینه های زندگی سالانه برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد به ترتیب 18760 دلار در سال و 14822 دلار در سال است.

منبع : www.jwu.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]