دوره های آمادگی زبان انگلیسی ارزش دارد ؟

دوره های آمادگی زبان انگلیسییادگیری و درک زبان انگلیسی می تواند بسیار دشوار باشد ، به خصوص هنگامی که شما با شاخه ای از زبان استرالیایی مواجه می شوید . از واژه های محاوره ای تا الگوهای غلط انفصال ، انگلیسی استرالیا پر از ویژگی های عجیب و غریب و فوق العاده است که رمزگشایی آن را بدون صرف زمان غیر ممکن می سازد ! به همین دلیل ممکن است قبل از شروع رسمی تحصیل در استرالیا خود ، دوره های آمادگی زبان انگلیسی را در نظر بگیرید .

دوره های تحصیل در استرالیا تمایل دارند تمرکز بر تفکر انتقادی داشته باشند که به این معنی است که در آن ها بحث های گروهی و همکاری لازم است . این به این معنی است که شما باید به خوبی در مورد چگونگی استفاده از زبان انگلیسی ، به جای صرفا تفسیر کلمات و عبارات ، نیاز داشته باشید .

برنامه های زبان انگلیسی متنوعی وجود دارد که زبان انگلیسی شما را بهبود می بخشد یا به شما در بهبود مهارت های زبان عمومی کمک می کنند . این که آیا شما می خواهید درک خود را افزایش دهید یا فقط به افزایش روایی و اعتماد به نفس خود بپردازید ، ما بررسی می کنیم که چرا ثبت نام در یکی از دوره های آمادگی زبان انگلیسی قبل از شروع تحصیل در استرالیا شما ، ارزش دارد .

شما غالبا برای ورود به دوره ای معتبر در استرالیا ، به رعایت الزامات زبان انگلیسی نیاز دارید

اگر می خواهید در استرالیا تحصیل کنید اما زبان انگلیسی زبان اول شما نیست ، متوجه خواهید شد که دوره یا موسسه شما به ارائه مدارک زبان انگلیسی شما برای بررسی واجد شرایط بودن برای تحصیل در استرالیا شما ، نیاز دارد . مدرک زبان انگلیسی مورد درخواست معمولا نتایج آزمون IELTS است ، اما شما همچنین می توانید نتایج آزمون های TOEFL یا Pearson را نیز ارائه دهید . این آزمون ها توانایی زبان انگلیسی شما را به مؤسسات نشان می دهد .

در ویزای تحصیلی استرالیا هم می بایست الزامات زبان انگلیسی برآورده شود

مانند دوره های تحصیلی ، شما نیاز به شرایط خاص زبان دارید تا واجد شرایط درخواست ویزای دانشجویی استرالیا باشید . مهم نیست که قصد ویزای دانشجویی یا اجازه اقامت دائم دارید – شما باید مدرکی مبنی بر این که شرایط زبان انگلیسی مشخص شده در معیارهای واجد شرایط برای ویزای مورد نظر خود را دارید ، ارائه دهید .

نتایج تحصیلی شما می تواند با شرکت در دوره های آمادگی زبان انگلیسی بهبود یابد

هنگامی که شما یک سخنران انگلیسی زبان نیستید ( زبان مادری شما انگلیسی نباشد ) ، سخت است که تفاوت های ظریف زبان را درک کنید . کلماتی وجود دارند که باید قافیه شوند ، اما نمی شوند و قواعد گرامر عجیب و غریبی وجود دارند که فقط در برخی از زبان ها اعمال می شوند – به عنوان مثال در گفتار استرالیایی عباراتی وجود دارد که در خود انگلستان وجود ندارند ! هنگامی که زبان یک مانع می شود ، شما در معرض اشتباه در امور آموزشی قرار می گیرید و به طور بالقوه نمرات پایین تری را کسب می کنید . دوره های آمادگی زبان انگلیسی آکادمیک و جنرال با کمک به درک عمیق تری از زبان انگلیسی شما می تواند با این مشکل مبارزه کند ، به طوری که شما می توانید به بینش عمیق تری نسبت به معنی کلمات و چگونگی استفاده از آنها در کار علمی خود دست یابید .

دوره های آمادگی زبان انگلیسی به حل و فصل آن کمک خواهد کرد

وارد کشوری شدن و به طور کامل زبان گفتاری آن ها را درک کردن نمی تواند صد در صدی باشد . ثبت نام در یکی از دوره های آمادگی برای زبان انگلیسی می تواند به حذف موانع زبان که در طول ارتباط با همسالان ، مربیان و افراد روزمره ایجاد می شود کمک کند . این ممکن است به افزایش اعتماد به نفس شما نیز کمک کند . به یاد داشته باشید که دوره های زبان انگلیسی به احتمال زیاد ، پر از سایر دانشجویان بین المللی خواهد بود که به شما این امکان را می دهد که با افرادی که در موقعیت مشابهی با شما قرار دارند ، ارتباطی دوستانه برقرار کنید .

مترجم : امید کریمی

منبع : www.studiesinaustralia.com

آخرین مطالب

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]