زندگی در دانشگاه و خارج از دانشگاه در لندن

زندگی در دانشگاه و خارج از دانشگاه در لندنجایی که شما زندگی می کنید بخش زیادی از تجربه دانشگاه شما را تشکیل می دهد. اگر دانشجوی بین‌المللی هستید که به لندن می ‌روید، ممکن است از خود بپرسید زندگی در دانشگاه و خارج از دانشگاه چگونه است ؟ ما در این مقاله به مزایای هر دو نگاهی می اندازیم.

لندن دانشجویان را از سراسر جهان جذب می کند، و واضح است که چرا. این شهر مرکز فرهنگ های مختلف است و برخی از بهترین دانشگاه های جهان را در خود جای داده است. چه کاری باید انجام دهید؟ دانشگاهی با پردیس انتخاب کنید یا تصمیم بگیرید در شهر زندگی کنید؟

مطمئناً مزایایی برای هر دو وجود دارد و بسته به آنچه که به دنبال آن هستید ممکن است یکی برای شما بهتر باشد.

زندگی در دانشگاه و خارج از دانشگاه – مزایای زندگی در پردیس دانشگاه در لندن

زندگی در پردیس در هر دانشگاه و در هر شهری مزایای زیادی دارد، اما افرادی که در لندن تحصیل می‌ کنند احتمالاً متوجه خواهند شد که زندگی در محوطه دانشگاه در مقایسه با دانشگاه‌هایی که پردیس ندارند، چیزهای زیادی برای ارائه دارد.

تجربیات دانشجویان

پردیس ها با در نظر گرفتن دانش آموزان طراحی شده اند، از مکان آنها گرفته تا آنچه در آنجا موجود است، دانشجویان اغلب احساس راحتی می کنند که در این مکان ها زندگی کنند. این می تواند هر جا که در حال تحصیل هستید یک امتیاز باشد، اما می تواند به ویژه در لندن آرامش بخش باشد.

اگر برای اولین بار باشد که در لندن هستید ، مانند هر شهر بزرگ دیگری، می تواند بسیار دلهره آور باشد. این می تواند باعث شود دانشجویان بین المللی احساس استرس زیادی داشته باشند. این احتمالاً حتی بیشتر از این هم خواهد بود اگر اولین بار است که در این کشور هستید. کاملاً طبیعی است که از همه چیز کمی ترسیده و عصبی شوید.

لندن شهری بسیار امن است و طبق گزارش اکونومیست، در رده 15 شهر برتر جهان قرار دارد. با این حال، برای دانش‌آموزان داشتن منطقه‌ای که خوب می ‌دانند و پر از دانش‌آموزان دیگر است، می‌تواند خوب باشد. زندگی در پردیس آن منطقه امن را به شما می دهد و به شما امکان می دهد لندن را در زمان خود کاوش کنید.

با دانش آموزان بیشتری آشنا شدن

وقتی خارج از محوطه دانشگاه زندگی می کنید، ممکن است با یک یا دو دانشجو دیگر زندگی کنید و با دانشجویان در دوره آموزشی خود تعامل داشته باشید، اما احساس محاصره شدن توسط سایر دانشجویان خود را از دست می دهید.

پردیس ها به معنای واقعی کلمه مملو از دانشجویان دانشگاه شما هستند که همگی در دوره های مختلف تحصیلی هستند. این می تواند محیط مناسبی برای لذت بردن از تجربه کلی دانشگاه، دوست یابی و ملاقات با طیف وسیعی از افراد از سراسر جهان باشد.

زندگی در دانشگاه و خارج از دانشگاه – این همه چیز شما نیاز دارید

وقتی به مکان جدیدی نقل مکان می کنید، ممکن است کمی طول بکشد تا به محیط جدید خود عادت کنید. یافتن آنچه نیاز دارید و به داشتن آن عادت دارید یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. این باعث می شود در خانه جدیدتان احساس راحتی بیشتری کنید.

داشتن چیزهایی مانند یک فروشگاه غذا، ایستگاه اتوبوس، کافه و یک یا دو رستوران که واقعاً دوست دارید، زندگی در شهر جدیدتان را بسیار آسان‌تر می‌کند. هنگامی که در یک پردیس زندگی می کنید، به این موضوع کاملا رسیدگی می شود، زیرا همه چیزهایی که نیاز دارید در آنجا وجود خواهد داشت و حتی موارد بیشتر.

انتقاد عمده از دانشگاه ها در سراسر جهان این است که حباب ایجاد می کنند تا دانشجویان بتوانند زندگی کنند. این مکانی است که در آن دانش‌آموزان از دنیای بیرون محافظت می‌شوند و آنها را تشویق نمی‌کند تا در جاهای دیگر کاوش کنند. با این حال، این می تواند برای دانشجویان بین المللی که هنوز به همه چیز عادت می کنند بسیار راحت باشد.

هنگامی که هر چیزی که ممکن است نیاز داشته باشید درست در آستانه خانه شما باشد، حرکت دور از خانه می تواند بسیار راحت تر شود.

مزایای زندگی خارج از محوطه دانشگاه در لندن

اگرچه زندگی در دانشگاه ممکن است بسیار جذاب به نظر برسد، زندگی خارج از دانشگاه نیز چیزهای زیادی برای ارائه دارد و مهم است که گزینه های خود را قبل از تصمیم گیری در نظر بگیرید.

شهر را بشناسید

دانشجویان به دلایلی به خارج از کشور مهاجرت می کنند و یکی از دلایل مهم برای بسیاری از دانشجویان، تمایل به زندگی در مکانی جدید و تجربه یک فرهنگ متفاوت است.

اگر دانشجویی هستید که به لندن می ‌روید، به احتمال زیاد می‌خواهید بدانید که زندگی در آنجا چگونه است و تجربه‌ای معتبر از زندگی در پایتخت انگلیس را به دست آورید. زندگی در خارج از محوطه دانشگاه و در شهر، خود واقعاً می تواند آنچه را که به دنبالش هستید به شما بدهد.

یادگیری نحوه استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی، یافتن مناطقی که دوست دارید و آشنایی با نقاط مختلف شهر، همگی در خارج از محوطه دانشگاه امکان پذیرتر می شوند.

زندگی در دانشگاه و خارج از دانشگاه – انتخاب بیشتر

اقامت در محوطه های دانشگاهی برای بسیاری از دانشجویان ایده آل است، اما زندگی در خارج از دانشگاه می تواند گزینه های شما را در مورد محل زندگی شما باز کند. شاید به فضای بیشتری نیاز دارید و می خواهید به دنبال چیزی بزرگتر باشید؟ هزینه زندگی در پایتخت انگلیس بسیار بالا است و شاید بخواهید در هزینه خود پس انداز کنید و جایی ارزان تر برای زندگی پیدا کنید؟

مهم نیست نیازهای شما چیست، زندگی خارج از دانشگاه مطمئناً گزینه های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. به ارقام منتشر شده توسط یک وب سایت اجاره ای محبوب در بریتانیا، SpareRoom نگاهی بیندازید.

هزینه اقامت در لندن

هنگامی که این هزینه را با میانگین هزینه خوابگاه پردیس در شهر مقایسه می کنیم، دانشجویان میانگین هزینه کمی بالاتر را در 790 پوند (966 دلار آمریکا) خواهند یافت.

در حالی که این ممکن است هنگام مقایسه این دو قیمت جزئی به نظر برسد، پس از در نظر گرفتن اینکه چقدر قیمت‌ها می‌تواند با محل اقامت خارج از دانشگاه متفاوت باشد، واضح است که دانشجویان واقعاً می‌توانند در صورت تمایل هزینه کمتری بپردازند.

زندگی در دانشگاه و خارج از دانشگاه – ماندن و کار کردن آسان تر است

اقامت در کشوری که در آن تحصیل می کنید اغلب یک گزینه برای دانشجویان است، گزینه ای که بسیاری با خوشحالی از آن استفاده می کنند. چه به این دلیل که آنها عاشق جایی هستند که هستند یا به دلیل وجود فرصت های شغلی بهتر، ماندن طولانی تر یک گزینه محبوب برای بسیاری از فارغ التحصیلان تحصیل در خارج از کشور است.

در انگلستان، فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی می توانند برای اقامت 2 سال اضافی برای ویزای graduate اقدام کنند که به فارغ التحصیلان اخیر اجازه می دهد برای ویزای کار پس از تحصیل اقدام کنند. دانشجویانی که خارج از محوطه دانشگاه زندگی کرده اند ممکن است ادامه زندگی در شهر را بسیار آسان تر کنند

اولاً، ممکن است این گزینه را داشته باشید که در جایی که هستید بمانید. اگر در زمانی که دانشجو هستید مستاجر خصوصی هستید، ممکن است این گزینه را داشته باشید که قرارداد اجاره خود را ادامه دهید. صاحبخانه ها اغلب مدت زمان قرارداد را بیان می کنند، اما معمولاً گزینه ای برای تمدید آن در صورت تمایل وجود دارد.

میانگین مدت قرارداد در بریتانیا برای یک ملک اجاره ای 1 تا 2 سال است، پس از این دوره اغلب به مستاجران این امکان داده می شود تا برای یک یا دو سال دیگر ثبت نام کنند.

اگر می‌خواهید مکان فعلی خود را ترک کنید، داشتن سال‌ها سابقه اجاره در پشت شما واقعاً می‌تواند هنگام درخواست برای زندگی در مکانی جدید کمک کند. صاحبخانه ها دوست دارند بدانند مستاجران بالقوه آنها سابقه پرداخت به موقع اجاره را دارند و می توان به آنها اعتماد کرد.

اگر قبلاً فقط در محل اقامت پردیس زندگی می کردید، سابقه اجاره نخواهید داشت و بنابراین ممکن است پس از فارغ التحصیلی اجاره آن کمی دشوارتر باشد.

لندن شهری هیجان انگیز است و می تواند مکانی عالی برای ادامه تحصیل باشد. با اقامت در آنجا، شما واقعاً دو انتخاب عالی برای انتخاب دارید زیرا زندگی در دانشگاه و خارج از دانشگاه هر دو مزایای خود را دارند.

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]