سه رشته برای تحصیل در آلمان

سه رشته برای تحصیل در آلماندر آلمان باید چه رشته هایی را مطالعه کنید ؟ یاد بگیرید که چرا این کشور محلی ایده آل برای دانشجویان مهندسی ، علوم و فناوری اطلاعات آینده است .

آلمان محل تولد BMW ، فولکس واگن ، آئودی ، آدیداس و مرسدس است . آلمان یکی از پیشرفته ترین کشورهای جهان است و همچنین ، بدون شک ، یکی از بهترین مقاصد تحصیلی جهان برای تحصیل در رشته های مهندسی و علوم . بر اساس رتبه بندی های جهانی چون Times و QS ، پس ازانگلستان ، آلمان بالاترین رتبه را در بین کشورهای اروپایی در رنکینگ را در اختیار دارد . در ادامه برخی از بهترین رشته ها را برای تحصیل در آلمان به شما معرفی می کنیم .

1 – مهندسی عمران

مدرک تحصیلی مهندسی عمران از یک دانشگاه برتر آلمان در هنگام پیشرفت تحصیلی یا وارد شدن به بازار کار، شما را در موقعیتی بسیارعالی قرار می دهد . برای تحصیل در این رشته کجا بهتر از دانشگاه TUM ( Technische Universität München ) ؟ این دانشگاه بالاترین رتبه را در بین دانشگاه آلمان در زمینه مهندسی در اختیار دارد . دانشگاه TUM در رده بندی برترین دانشگاه های جهان در رتبه 61 قرار دارد . TUM دارای موافقت نامه های درجه دو با بیش از 20 دانشگاه و مشارکت با حدود 170 دانشگاه در سراسر جهان است . بنابراین دارای ارتباطاتی فوق العاده است .

2 – فیزیک و نجوم

یکی دیگر از رشته های فوق العاده جهت تحصیل در آلمان ، فیزیک و نجوم است که از بودجه تحقیقاتی دولت آلمان سود می برد . این که شما خواهان حرفه هایی چون فیزیکدان محقق باشید و یا بخواهید به متخصص بعدی در سیاه چاله ها و جهان تبدیل شوید ، چشم انداز تحصیل در زمینه فیزیک در آلمان بسیار هیجان انگیز است ! Ludwig-Maximilians-Universität München در رتبه بندی موضوعی QS برای این رشته تحصیلی ، برترین دانشگاه می باشد . به دنبال آن TUM ، Ruprecht-Karls-Universitat Heidelberg و KIT قرار دارند .

3 – فناوری اطلاعات IT

تحصیل در رشته فناوری اطلاعات باید به عنوان سرمایه گذاری برای آینده شما تلقی شود . با پیشرفت های تکنولوژیکی در هر صنعت ، همیشه یک مجموعه بزرگ از مشاغل IT وجود دارد که از آن زمانی که شما فارغ التحصیل می شوید می توانید آن ها را انتخاب کنید و آلمان جای خوبی برای کسب این مدرک است . به طرز شگفت انگیزی ، TUM در این زمینه به شدت تلاش می کند و در زمینه computer science & information systems در رتبه 32 قرار دارد . Humboldt-Universität zu Berlin ، KIT ، Karlsruhe Institute of Technology و Ludwig-Maximilians-Universität München نیز به شدت رتبه دارند . همچنین باید مطمئن شوید که دانشگاه RWTH Aachen ، بزرگترین دانشگاه تکنولوژی در آلمان را بررسی کرده اید .

در حال حاضر ما به شما ایده هایی درباره برخی از بهترین رشته ها را برای تحصیل در آلمان ارائهه کردیم . چرا که دوره های خاصی را که در دسترس نیست را بررسی کنید. اگر مهندسی ، فیزیک و فناوری اطلاعات چیزی نیست که شما به آن علاقه مندید ، چرا برای مشاوره انتخاب رشته با مشاوران ما تماس نمی گیرید ؟

جهت تماس با ما بر روی این لینک کلیک کنید .

مترجم : امید کریمی

منبع : www.hotcoursesabroad.com

آخرین مطالب

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]