غرب میانه آمریکا

غرب میانه آمریکاراهنمای ما در غرب میانه آمریکا شما را به ایالت ها، شهرها و دانشگاه های آن می برد. درباره تاریخ و فرهنگ آن بیاموزید و کشف کنید که آیا این مقصد دانشجویی بین المللی برای شما مناسب است یا خیر.

غرب میانه به دلیل تولیدات قوی، صنایع کشاورزی و شهرهای تجاری بزرگ به عنوان “قلب آمریکا” نیز شناخته می شود. با دوازده ایالت برای کشف، این منطقه عالی برای دانشجویان بین المللی برای سفر و اکتشاف بسیار مناسب است.

غرب میانه بین مناطق شمال شرقی و غربی ایالات متحده با کانادا در شمال و مناطق جنوب شرقی و جنوب غربی در جنوب قرار دارد.

غرب میانه شامل ایالات زیر است:

 • داکوتای شمالی و جنوبی
 • مینه سوتا
 • آیووا
 • نبراسکا
 • کانزاس
 • میسوری
 • ویسکانسین
 • ایلینوی
 • ایندیانا
 • اوهایو
 • میشیگان

غرب میانه آمریکا چگونه است؟

موقعیت و جمعیت

این منطقه بیش از 1.33 میلیون کیلومتر مربع وسعت دارد و جمعیت آن تقریباً 70 میلیون نفر است . جمعیت آن از کل کشورهایی مانند انگلستان یا تایلند بیشتر است. جمعیتی به این اندازه طبیعتاً بسیار چند فرهنگی خواهند بود.

مانند سایر مناطق کشور، بومیان درغرب میانه صدها سال قبل از ورود اروپایی ها سکونت داشته اند. مردم قبایل سیوکس و اوجیوه در داکوتای شمالی و جنوبی، مینه ‌سوتا، نبراسکا، ویسکانسین و میشیگان سکنی گزیده‌اند، اما توجه به این نکته مهم است که مردم بومی در آمریکا از طریق سلب مالکیت زمین در دو قرن گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته ‌اند.

چه شهرهایی در غرب میانه آمریکا قرار دارند؟

ما نمی توانیم همه شهرهای این منطقه را پوشش دهیم زیرا این منطقه بسیار بزرگ است. اینجا تنها تعداد کمی از آنها آورده شده است :

 • شیکاگو، ایلینوی سومین شهر بزرگ آمریکا پس از نیویورک و لس آنجلس است. شهر بادی به خاطر موسیقی و غذای خود معروف است.
 • دیترویت بزرگترین شهر میشیگان است و بیشتر برای موسیقی موتاون و زادگاه صنعت موتور فورد شناخته شده است.
 • ایندیاناپولیس، ایندیانا با مسابقه Indy 500 پایتخت مسابقات اتومبیل رانی جهان است.
 • کلمبوس مرکز ایالت اوهایو است. این شهر جوان و پر جنب و جوش با صنعت فناوری رو به رشد است.
 • سنت لوئیس در میسوری دارای طاق دروازه، بلندترین بنای تاریخی (با ارتفاع 192 متر) در ایالات متحده، قایق های بخار و موسیقی Blues است.

فرهنگ و تاریخ در غرب میانه

اروپایی های فرانسوی در قرن هفدهم وارد این منطقه شدند. فرانسوی ها و مردم بومی تجارت خز، اسلحه، پتو، تنباکو و الکل انجام می دادند. این رابطه با ورود انگلیسی ها به منطقه از بین رفت. فرانسوی ها بعداً در معاهده پاریس در سال 1763 کنترل این منطقه را به انگلیسی ها واگذار کردند. این تسلط بریتانیا در سال 1783 با شکست آنها در جنگ استقلال آمریکا که در سال 1783 به پایان رسید پایان یافت.

قرن هفدهم همچنین شاهد بود که بردگان اروپایی از طریق اقیانوس اطلس به ایالات متحده آمریکا برده شده بودند. تخمین زده می شود که بین شش تا هفت میلیون نفر برده شده در قرن هجدهم به آمریکا منتقل شدند. برده داری تا پایان جنگ داخلی در سال 1865 و تصویب سیزدهمین متمم که برده داری را در کل کشور لغو کرد ادامه یافت.

این تاریخ بدیهی است که یک جامعه چندفرهنگی غنی را در سراسر ایالات از غذا گرفته تا هنر و فرهنگ ایجاد کرده است. دانشجویان بین المللی می توانند هر چیزی را از پیتزاهای سرخ شده در شیکاگو و سوسیس آلمانی در ویسکانسین تا پای ژوئن بری در داکوتای شمالی تجربه کنند.

هزینه زندگی در غرب میانه آمریکا چقدر است؟

بسته به محل زندگی شما، هزینه زندگی در این بخش از آمریکا می تواند کمی متفاوت باشد. دانشجویان بین المللی باید بین 18600 تا 21000 دلار در سال (1550 تا 1750 دلار در ماه) بودجه داشته باشند.

چه خدماتی در غرب میانه آمریکا وجود دارد؟

مانند هزینه زندگی، خدمات موجود به محل زندگی شما بستگی دارد. در مناطق پرجمعیت تر، اتوبوس و خدمات حمل و نقل عمومی عالی خواهید یافت، اما می توانید در سراسر ایالت ها نیز سفر کنید.

سفر در سراسر ایالات متحده آمریکا با ماشین ساده ترین گزینه است، اما هنوز هم می توانید این منطقه را با قطار و اتوبوس کاوش کنید. Amtrak دارای مسیرهای قطار مختلف با اتصال به سراسر منطقه است. برای مثال می توانید تقریباً شش ساعت از شیکاگو تا کانزاس سیتی در میسوری را با خط قطار رودخانه میسوری رانر طی کنید.

برای یک گزینه ارزان تر، می توانید اتوبوس های بین شهری را امتحان کنید. به عنوان مثال، شرکت اتوبوس Greyhound می تواند شما را از بیسمارک، داکوتای شمالی در سراسر منطقه به کلمبوس، اوهایو در کمتر از 25 ساعت برساند. اگر کارت مزیت دانشجویی دارید، می توانید از تخفیف 20 درصدی بلیط اتوبوس و همچنین سایر مزایا در فروشگاه ها و شرکت های مسافرتی بهره مند شوید.

گزینه های بعد از تحصیل چیست؟

برای ماندن در ایالات متحده پس از فارغ التحصیلی، پیروی از قوانین سختگیرانه ویزا مهم است. استثنائاتی وجود دارد، اما معمولاً، دانشجویان بین المللی فقط بیش از یک سال فرصت دارند تا نقش مرتبط را پیدا کنند یا به تحصیل خود ادامه دهند.

بیمارستان ها و دانشگاه ها بزرگترین کارفرمایان در غرب میانه هستند. همچنین شرکت‌های چندملیتی مهمی مانند بوئینگ، کرافت فودز، ایندیان اویل، کوچ اند کو، فناوری جهانی وجود دارند که تنها چند مورد را نام می ‌برند که تضمین می‌کنند که فارغ ‌التحصیلان مشکل کمی در یافتن شغل خواهند داشت.

چه دانشگاه هایی در Midwest آمریکا هستند؟

هزینه‌های زندگی و شهریه در برخی شهرها و دانشگاه‌های این منطقه نسبت به سایر مناطق این کشور پایین ‌تر است. در اینجا فقط چند مورد از آن ها در غرب میانه آورده شده است:

 • دانشگاه مینه سوتا دارای بیش از 6500 دانشجوی بین المللی از 130 کشور جهان است.
 • دانشگاه نوتردام در رتبه‌ بندی بهترین دانشگاه‌های ملی ۲۰۲۲-۲۰۲۳ در US News & World Report رتبه هجدهم را کسب کرد. این یک دانشگاه خصوصی کاتولیک در نوتردام ایندیانا است.
 • دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس، میسوری در رتبه‌ بندی دانشگاه‌های جهانی آموزش عالی تایمز در سال 2023 رتبه 57 را کسب کرد. 80 درصد از دانشجویان کارشناسی در بیش از یک موضوع تحصیل می‌کنند .
 • دانشگاه ویسکانسین مدیسون در سال 2023 در رتبه 81 قرار گرفت و 20 برنده جایزه نوبل را تولید کرد.
 • دانشگاه شیکاگو یک دانشگاه تحقیقاتی است که در سال 2023 در رتبه چهاردهم قرار دارد. 13 درصد از دانشجویان آن بین المللی هستند و از 100 کشور جهان می آیند.
 • دانشگاه Case Western Reserve، اوهایو مأموریت ترویج “فرهنگ فراگیر شهروندی جهانی” را در پیش گرفته است. 20 درصد دانشجویان آن را دانشجویان بین المللی از سراسر جهان تشکیل می دهند.
 • دانشگاه میشیگان – آن آربور در سال 2023 در رتبه 23 قرار گرفت. بیش از یک سوم دانشجویان بین المللی این دانشگاه در مقطع کارشناسی هستند. شما به حداقل نمره آیلتس میانگین 7 برای پذیرش در این دانشگاه نیاز دارید.

جاذبه های اصلی کدامند؟

شما نمی توانید بدون گوش دادن به موسیقی جاز، بلوز و موتاون از غرب میانه دیدن کنید. از این منطقه به عنوان زادگاه موسیقی مدرن یاد شده است. همچنین می توانید از خانه و استودیوی ضبط پرینس در Paisley Park در مینه سوتا دیدن کنید. برای موزه ‌ها، موزه هنری فورد در میشیگان را امتحان کنید یا در مورد برده ‌داری و مبارزه برای آزادی در مرکز ملی آزادی راه‌آهن زیرزمینی در سینسیناتی اطلاعات کسب کنید. اگر همیشه می ‌خواستید شفق شمالی را ببینید، می‌توانید آن‌ها را در سواحل دریاچه سوپریور یا کوه اوبرگ در جنگل ملی سوپریور ببینید.

چه چیزی را باید در غرب میانه آمریکا ببینید؟

وقتی در مورد چنین منطقه بزرگی صحبت می کنید، فهرست کردن همه چیزهایی که باید ببینید و انجام دهید غیرممکن است، بنابراین در اینجا فقط چند مورد از نکات برجسته آورده شده است:

 • یادبود ملی کوه راشمور، داکوتای جنوبی. چهره های روسای جمهور جورج واشنگتن، توماس جفرسون، تئودور روزولت و آبراهام لینکلن را ببینید که در تپه های سیاه در داکوتای جنوبی حک شده اند.
 • پارک ملی Sleeping Bear Dunes، دریاچه میشیگان همه چیز دارد، از پیاده روی، شنا، کایاک سواری و اسنوبورد در زمستان. واضح است که چرا آن را “زیباترین مکان در آمریکا” نامیده اند.
 • Paddleboat در رودخانه اوهایو در سینسیناتی. بسیاری از تورهای مختلف پیشنهادی را با Paddleboat انتخاب کنید.
 • Skydeck، برج ویلیس. شیکاگو را از 412 متر به بالا ببینید.

منبع : www.hotcoursesabroad.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]