لیسانس آموزش ریاضی دانشگاه ولنگونگ

لیسانس آموزش ریاضی دانشگاه ولنگونگلیسانس UOW در آموزش ریاضی دانش آموزان را واجد شرایط می کند تا معلم ریاضی دبیرستان شوند و بر توسعه دانش ریاضی و مهارت های تدریس حرفه ای تمرکز دارد . در طول دوره چهار ساله لیسانس آموزش ریاضی دانشگاه ولنگونگ ، دانش‌آموزان ترکیبی از موضوعات ریاضی و آموزشی را مطالعه خواهند کرد که به آنها امکان می‌دهد عملاً هر دو رشته را در طول دوره اعمال کنند .

دروس ریاضی شامل حساب دیفرانسیل و انتگرال ، جبر ، آمار و مدل سازی ریاضی با موضوعات آموزشی در مورد راهبردهای آموزش و یادگیری از جمله یادگیری و توسعه ، آموزش ( روش و تمرین تدریس ) ، مهارت های تدریس حرفه ای ، مطالعات برنامه درسی و رفع نیازهای فراگیران تکمیل می شود .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Mathematics Education

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00102E

ساختار دوره

4 سال تمام وقت یا پاره وقت معادل . دانش‌آموزان تجربه حرفه‌ای گسترده‌ای را در طول دوره ساله لیسانس آموزش ریاضی دانشگاه ولنگونگ تکمیل می‌کنند ، که به آنها امکان می‌ دهد با مشاهده بیاموزند و مهارت‌های خود را در کلاس به کار ببرند . دانشجویان همچنین ممکن است فرصت هایی برای تجربیات حرفه ای روستایی و بین المللی ، تحصیل در خارج از کشور با شرکای تبادل بین المللی UOW و تحصیل در خارج از کشور و پیوستن به برنامه های غوطه وری فرهنگی بین المللی داشته باشند .

سابجکت های دوره

  • آموزش ریاضی

الزامات ورودی استاندارد دوره ساله لیسانس آموزش ریاضی دانشگاه ولنگونگ

دانشجویان داخلی – گزینه های پذیرش مبتنی بر ATAR رتبه های انتخاب ورودی تضمینی ورود به این دوره را می توان با : حداقل ATAR (رتبه پذیرش دوره سوم استرالیا) مدرک بین المللی (IB) معادل بین ایالتی (مانند ویکتوریا ENTER یا Result در کوئینز لند) به دست آورد .

مدرکی که معادل سال 12 استرالیا تلقی می شود حداقل امتیاز برای ورود تضمینی ( یا در نظر گرفتن اگر این دوره دارای مکان های محدودی است ) رتبه انتخابی ATAR 75 یا IB از 26 است . این شامل تأثیر عوامل تنظیم است . عوامل تنظیمی ، مانند موضوعاتی که در حال تحصیل هستید ، منطقه ای که در آن زندگی می کنید یا طرح های حقوق صاحبان سهام و دسترسی ، در نظر گرفته می شوند و اینها با ATAR شما ترکیب می شوند تا رتبه انتخاب شما را تنظیم کرده و آن را بالاتر از ATAR شما قرار دهند .

قبلاً به این تنظیمات امتیاز جایزه می گفتند. اطلاعات بیشتر در مورد عوامل تنظیم UOW را در اینجا بیابید: https://www.uow.edu.au/future/school/apply/index.html دانش فرضی و مطالعات توصیه شده دانشگاه فرض می کند که دانشجویان هر 2 واحد زبان انگلیسی را خوانده باشند .

دانش آموزان بین المللی متقاضیان باید امتیاز لازم را در مدرکی معادل تکمیل 13 سال تحصیل در استرالیا کسب کرده باشند . برای موفقیت در دوره انتخابی خود ، فرض بر این است که شما موضوعات مرتبط را در تحصیلات دبیرستان یا سایر مدارک مربوطه تکمیل کرده اید . این امر به ویژه برای مدارک تحصیلی که پایه قوی در ریاضیات یا علوم دارند مهم است .

به رسمیت شناختن

این مدرک به عنوان یک مدرک ملی تدریس حرفه ای معتبر و شناخته شده است . به دانش‌آموزانی که به دنبال کار در خارج از NSW یا استرالیا هستند ، توصیه می ‌شود برای هرگونه نیاز اضافی با کارفرمایان بالقوه و سایر مقامات ثبت نام معلمان مشورت کنند . همه دانش‌آموزانی که دوره آموزش معلمان NSW را گذرانده‌اند، باید یک آزمون تایید شده سواد و اعداد را بگذرانند .

مسیرهای مطالعه دوره ساله لیسانس آموزش ریاضی دانشگاه ولنگونگ

اگر متقاضیان بتوانند نشان دهند که از طریق یادگیری قبلی به نتایج یادگیری برای موضوعات UOW رسیده اند ، مانند مدارک تحصیلی قبلی یا TAFE ، ممکن است واجد شرایط دریافت اعتبار برای مدرک خود باشند. در صورت مربوط به مدرک UOW ، اعتبار مشخصی ممکن است برای موضوع های خاص داده شود . در صورت عدم ارتباط با مدرک ، ممکن است اعتبار نامشخصی اعطا شود .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس اراده دهنده دوره : Wollongong
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 110592 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 4 سال به صورت تمام وقت یا 8 سال به صورت پاره وقت

اطلاعات بیشتر در مورد دوره

هر سال ، UOW حداکثر پنج بورسیه تحصیلی ریاضی را به دانش آموزانی که این مدرک را با ATAR بالای 80 و باند 5 در ریاضیات پیشرفته یا معادل آن شروع می کنند، ارائه می دهد . برنامه Scholars نیز در دسترس است .

اگر دانش آموزی با پیشرفت و انگیزه بالا هستید ، این برنامه یک تجربه آموزشی غنی به شما می دهد . در UOW ما متعهد هستیم که با تعیین معیارهای ورود مناسب و حفظ یک برنامه توسعه ای قوی که از دانش آموزان آموزش معلم با پیشینه های مختلف با تجربیات، توانایی ها و دیدگاه های مختلف برای تبدیل شدن به معلمان آینده حمایت می کند، اطمینان حاصل کنیم که فارغ التحصیلان از بالاترین استاندارد برخوردار هستند .

منبع : uow.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]