لیسانس ارتوپتیک دانشگاه لاتروب

لیسانس ارتوپتیک دانشگاه لاتروبهرگز زمان بهتری برای ایجاد مهارت های جدید و دنبال کردن علاقه خود وجود نداشته است. اکنون برای ایمن کردن مکان خود در La Trobe اقدام کنید . به لیسانس ارتوپتیک دانشگاه لاتروب ، تنها برنامه ارتوپتیک استرالیا در مقطع کارشناسی بپیوندید و تشخیص و مدیریت بیماری های چشمی در طیف وسیعی از بیماران ، از جمله کودکان و بزرگسالان را بیاموزید .

با تمرکز قوی بر تجربه بالینی ، لیسانس ارتوپتیک (افتخارات) ما شما را برای راه اندازی یک حرفه موفق به عنوان ارتوپتیست آماده می کند . برای درک بینایی و عملکرد بینایی ، آناتومی و فیزیولوژی چشم را بررسی خواهید کرد . یاد بگیرید که چگونه به افراد مبتلا به اختلالات چشمی از جمله استرابیسم (چرخش چشم)، بیماری های چشمی و کم بینایی کمک کنید .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Orthoptics (Honours)

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00115M

ساختار دوره

برای واجد شرایط بودن برای دریافت مدرک لیسانس ارتوپتیک (افتخار) ، دانش آموزان باید در مجموع 480 امتیاز اعتبار را در طول 4 سال تکمیل کنند .

الزامات ورودی استاندارد دوره

تحصیلات متوسطه اخیر (در دو سال گذشته)

به رسمیت شناختن

دوره جدید ما ، لیسانس ارتوپتیک دانشگاه لاتروب به دنبال تأیید اعتبار در هیئت ارتوپتیک استرالیا (AOB) خواهد بود . در انتظار نتیجه فرآیندها ، فارغ التحصیلان لیسانس ارتوپتیک (افتخارات) ممکن است واجد شرایط درخواست ثبت نام در هیئت ارتوپتیک استرالیا باشند . لطفا برای جزئیات بیشتر با نهاد تخصصی مربوطه تماس بگیرید .

فارغ التحصیلان لیسانس ارتوپتیک (افتخارات) ممکن است واجد شرایط درخواست عضویت در ارتوپتیک استرالیا ، انجمن بین المللی ارتوپتیک و کالج رویال چشم پزشکان استرالیا و نیوزیلند باشند . ثبت نام حرفه ای ممکن است منوط به شرایط اضافی یا مستمر فراتر از تکمیل مدرک باشد . لطفا برای جزئیات بیشتر با نهاد تخصصی مربوطه تماس بگیرید .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس اراده دهنده دوره : Melbourne (Bundoora)
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 171200 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 4 سال به صورت تمام وقت

توضیحات در مورد هزینه های دوره لیسانس ارتوپتیک دانشگاه لاتروب

هزینه دوره شما به رشته هایی که برای مطالعه انتخاب می کنید بستگی دارد : هر موضوع هزینه های خاص خود را دارد . هزینه کل دوره ممکن است بسته به موضوعاتی که انتخاب می کنید ، بار مطالعه شما، مدت زمانی که برای تکمیل دوره شما طول می کشد و اعتبار مورد تایید شما برای آموزش قبلی متفاوت باشد . هزینه ها سه شنبه، 28 فوریه 2023 درست است .

منبع : www.latrobe.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]