لیسانس حقوق دانشگاه ACU

لیسانس حقوق دانشگاه ACUاگر قبلاً مدرک کارشناسی دارید و می خواهید وکیل شوید ، دوره لیسانس حقوق دانشگاه ACU برای شما مناسب است . تمرکز ما بر این است که کمکی قوی و مثبت به جوامع خود داشته باشیم ، و شما در حین تحصیل ، همه آن را با کار حرفه‌ای عملی خواهید کرد . دانشجویانی که 120 امتیاز واحد حقوق با معدل 5.75 و بالاتر را تکمیل کرده اند می توانند برای تکمیل مدرک ممتاز اقدام کنند .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Laws (Graduate Entry)

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00004G

ساختار

240 امتیاز واحد شما 80 ساعت تجربه رایگان (بعد از سال اول) خواهید داشت که به عنوان اعتبار برای یک واحد مشارکت اجباری در جامعه (10 cp) محسوب می شود .

سابجکت

  • قانون

الزامات ورودی استاندارد

برای واجد شرایط بودن برای پذیرش در دوره لیسانس حقوق دانشگاه ACU ، متقاضی باید یک مدرک لیسانس سه ساله شناخته شده را در هر زمینه تحصیلی با موفقیت گذرانده باشد .

Recognition

این دوره به طور خاص برای پاسخگویی به شرایط لازم برای پذیرش در وکالت ایجاد شده است . این دوره در ویکتوریا و نیو ساوت ولز تایید شده است و برای پذیرش به عنوان یک پزشک قانونی در سایر ایالات و مناطق استرالیا شناخته شده است .

مسیرهای مطالعه

این مدرک مسیری را برای تخصص در انواع رشته های حقوقی و تجاری مرتبط فراهم می کند .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس های ارائه دهنده دوره : Brisbane (McAuley at Banyo) ، Melbourne (St Patrick’s ، North Sydney (MacKillop)
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 93648 دلار استرالیا
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 3 سال به صورت تمام وقت یا 6 سال به صورت پاره وقت

اطلاعات بیشتر

لیسانس حقوق دانشگاه ACU (ورودی فارغ التحصیلان) برای ایجاد فارغ التحصیلان مجرب و آماده برای فعالیت های حقوقی و طیف وسیعی از مشاغل حرفه ای در یک محیط فزاینده جهانی طراحی شده است . فارغ التحصیلان می توانند طیف وسیعی از مشاغل حقوقی را دنبال کنند ، از جمله : فعالیت های حقوقی خصوصی به عنوان وکیل یا وکیل دادگستری .

افسر حقوقی در بخش عمومی (به عنوان مثال در ادارات دولتی فدرال یا ایالتی و سازمان‌های دارای بودجه عمومی با تنوع نهادهای نظارتی ملی، دانشگاه‌ها و پخش‌کنندگان عمومی)؛ مشاوره داخلی برای طیف گسترده ای از سازمان ها از شرکت ها گرفته تا اتحادیه های کارگری ؛ منافع عمومی و کار قانونی در مراکز حقوقی جامعه ؛ تحقیق قانونی ؛ و انواع مشاغل که در آنها دانش حقوقی یا مورد نیاز یا مطلوب است .

منبع : www.acu.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]