لیسانس رسانه و ارتباطات دانشگاه تاسمانیا

لیسانس رسانه و ارتباطات دانشگاه تاسمانیارسانه‌ها همه جنبه ‌های زندگی شخصی و حرفه‌ای ما را ، از چرخه اخبار 24 ساعته تا روندهای رسانه‌ های اجتماعی و خدمات پخش بی ‌پایان ، به هم متصل می‌کنند . توانایی ایجاد محتوا ، و درک نقش ارتباطات در فرهنگ و جامعه ، درها را به روی فرصت های شغلی پویا و با ارزش می گشاید . لیسانس رسانه و ارتباطات دانشگاه تاسمانیا شما را با شیوه های ارتباطی در اخبار و روزنامه نگاری ، تولید محتوای دیجیتال ، بازاریابی و روابط عمومی و فیلم سازی آشنا می کند .

شما بینش حرفه ای در مورد صنایع رسانه ای جهانی ، از جمله روندهای در حال تحول در تولید رسانه و شیوه های ارتباطی ، به دست خواهید آورد و درک خود را از نحوه اطلاع رسانی و بازتاب فرهنگ و جامعه رسانه ها عمیق تر خواهید کرد .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Media and Communication

مقطع : کارشناسی

CRICOS: 00586B (TAS)؛ 03058B (NSW)

ساختار دوره

لیسانس رسانه و ارتباطات نیاز به تکمیل 300 امتیاز واحد دارد .

الزامات ورودی استاندارد دوره لیسانس رسانه و ارتباطات دانشگاه تاسمانیا

متقاضیان توسط ATAR رتبه بندی می شوند و بر اساس تعداد مکان های موجود پیشنهاداتی ارائه می شود . در سال  2021، کمترین ATAR برای دریافت پیشنهاد در این دوره 51.8 بود . کمترین ATAR برای دریافت پیشنهاد ممکن است سال به سال بر اساس تعداد درخواست‌هایی که دریافت می ‌کنیم تغییر کند متقاضیانی که اخیراً تحصیلات متوسطه را تکمیل کرده‌اند اما ATAR دریافت نکرده‌اند ممکن است همچنان واجد شرایط پذیرش باشند . زمانی که درخواست شما را ارزیابی می کنیم ، نتایج موضوعی فردی شما را مورد به مورد در نظر خواهیم گرفت .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس ارائه دهنده دوره : Hobart
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 103903 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 3 سال به صورت تمام وقت

منبع : www.utas.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 2 Average: 5]