لیسانس ریاضی دانشگاه ولنگونگ

لیسانس ریاضی دانشگاه ولنگونگمدرک لیسانس ریاضی دانشگاه ولنگونگ مهارت های بسیار قابل انتقال در حل مسئله ، تجزیه و تحلیل داده ها ، احتمال و تنوع، مدل سازی ریاضی ، تدارکات و منطق را آموزش می دهد . تقریباً هر صنعتی در مقطعی به مدیریت و تفسیر داده‌ها و پیش‌بینی و مدل‌سازی نتایج بستگی دارد .

این مدرک انعطاف پذیر است ، بنابراین دانش آموزان می توانند تا یک سوم موضوعات خود را از سایر رشته ها بگذرانند تا گزینه های شغلی خود را گسترش دهند . ریاضیات کاربردی پایه ای برای تصمیم گیری موفق و حل مسئله مستقل از بخش یا صنعت است . می تواند بینش جدیدی در مورد طبیعت ، فناوری و تجارت ارائه دهد و مسیری برای راه حل های نوآورانه ایجاد کند .

ریاضیات کاربردی زیربنای طیف گسترده ای از شرکت های علمی و تجاری است و گزینه های شغلی گسترده ای را ارائه می دهد . تمرکز بر ریاضیات محض برای دانش‌آموزانی ایده‌آل است که از ایجاد راه‌حل‌های خلاقانه برای مسائل ظریف لذت می‌برند و می‌خواهند جنبه‌های انتزاعی و منطقی این رشته را کشف کنند . ریاضیات محض به کشف الگوها و حل مسائل مربوط می شود. بر توسعه و تجزیه و تحلیل مفاهیم و اصول ریاضی یکپارچه از طریق استدلال قیاسی تمرکز دارد .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Mathematics

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00102E

ساختار دوره لیسانس ریاضی دانشگاه ولنگونگ

  • 3 سال تمام وقت یا پاره وقت معادل.

سابجکت های دوره

  • آمار کاربردی
  • ریاضیات
  • ریاضیات و آمار

الزامات ورودی استاندارد

دانشجویان داخلی – گزینه های پذیرش مبتنی بر ATAR رتبه های انتخاب ورودی تضمینی ورود به این دوره را می توان با موارد زیر به دست آورد : حداقل ATAR (رتبه پذیرش سوم استرالیا) مدرک بین المللی (IB) معادل بین ایالتی (مانند ویکتوریا ENTER یا Result در کوئینز لند) مدرکی که معادل سال 12 استرالیا در نظر گرفته می شود حداقل امتیاز برای ورود تضمینی (یا در نظر گرفتن اگر این دوره دارای مکان های محدودی است) رتبه انتخابی ATAR 75 یا IB از 26 است .

دوره لیسانس ریاضی دانشگاه ولنگونگ

این شامل تأثیر عوامل تعدیل می شود. عوامل تنظیمی، مانند موضوعاتی که در حال تحصیل هستید، منطقه ای که در آن زندگی می کنید یا طرح های حقوق صاحبان سهام و دسترسی، در نظر گرفته می شوند و این عوامل با ATAR شما ترکیب می شوند تا رتبه انتخاب شما را تنظیم کرده و آن را بالاتر از ATAR شما قرار دهند .

قبلاً به این تنظیمات امتیاز جایزه می گفتند. اطلاعات بیشتر در مورد عوامل تنظیم UOW را در اینجا بیابید: https://www.uow.edu.au/future/school/apply/index.html دانش فرضی و مطالعات توصیه شده دانشگاه فرض می کند که دانشجویان هر 2 واحد زبان انگلیسی را خوانده باشند .

دانش آموزان بین المللی متقاضیان باید امتیاز لازم را در مدرکی معادل تکمیل 13 سال تحصیل در استرالیا کسب کرده باشند. برای موفقیت در دوره انتخابی خود ، فرض بر این است که شما موضوعات مرتبط را در تحصیلات دبیرستان یا سایر مدارک مرتبط تکمیل کرده اید . این امر به ویژه برای مدارک تحصیلی که پایه قوی در ریاضیات یا علوم دارند مهم است .

مسیرهای مطالعه

اگر متقاضیان بتوانند نشان دهند که نتایج یادگیری برای موضوعات UOW را از طریق یادگیری قبلی ، مانند مدارک تحصیلی عالی یا TAFE قبلی ، کسب کرده‌اند ، ممکن است واجد شرایط دریافت اعتبار برای مدرک خود باشند . در صورت مربوط به مدرک UOW ، اعتبار مشخصی ممکن است برای موضوع ( های ) خاص داده شود . در صورت عدم ارتباط با مدرک ، ممکن است اعتبار نامشخصی اعطا شود .

اطلاعات ضروری در مورد دوره لیسانس ریاضی دانشگاه ولنگونگ

  • پردیس اراده دهنده دوره : Wollongong
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 101520 دلار استرالیا
  • Mid year intake : دارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 3 سال به صورت تمام وقت یا 6 سال به صورت پاره وقت

اطلاعات بیشتر

مدرک ریاضی پیشرفته برای دانش آموزان با پیشرفت بالا در دسترس است . فرصت های دیگر عبارتند از بورس تحصیلی از شرکای شرکت ، بورسیه های تابستانی و پروژه های تحقیقاتی کارشناسی با کارکنان دانشگاهی ، دسترسی به برنامه های ارائه شده توسط موسسه علوم ریاضی استرالیا (AMSI) و دوره های بین دانشگاهی از طریق اتاق شبکه دسترسی ما .

منبع : www.uow.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]