لیسانس طراحی محصول دانشگاه UTS

لیسانس طراحی محصول دانشگاه UTSلیسانس طراحی محصول دانشگاه UTS ، دانشجویان را برای حرفه ای در صنعت طراحی محصول جهانی آماده می کند . دانش‌آموزان یاد می‌گیرند که چگونه با حل مشکلات پیچیده مقابله کنند ، راه‌حل‌های خلاقانه را کشف کنند، و نتایج واقع‌بینانه‌ای ایجاد کنند که می‌تواند اثری بر جهان بگذارد .

UTS معتقد است که یک رویکرد عملی برای هر طراح مشتاق اساسی است . به این ترتیب ، نقطه شروع دانش آموز طراحی فردی و ساخت یک شی است . در طول تحصیل ، دانشجویان یاد می‌گیرند که چگونه طراح ی، نمونه‌ سازی اولیه و آزمایش راه‌ حل‌های طراحی ، استفاده از فناوری‌ها و رویکردهای پیشرفته ، مانند UX (تجربه کاربر) ، پوشیدنی‌ها و الکترونیک و کسب تجربه عملی در کارگاه‌های دیجیتال و ساخت دانشکده .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Design in Product Design

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00099F

ساختار دوره لیسانس طراحی محصول دانشگاه UTS

144 امتیاز اعتبار با موضوعات اصلی 96 cp، 24cp رشته فرعی / گزینه (DAB) ، فرعی / گزینه 24cp .

سابجکت

  • طراحی محصول

الزامات ورود استاندارد

  • مدرک سال 12 استرالیا ، دیپلم AQF، یا مدرک معادل آن در سطح مورد نیاز .  شرط مهارت زبان انگلیسی برای دانشجویان بین المللی یا متقاضیان داخلی با مدارک بین المللی عبارت است از : آیلتس آکادمیک : 6.5 به طور کلی با نمره نوشتن 6.0
  • یا تافل: کاغذی: 550-583 به طور کلی با TWE 4.5، مبتنی بر اینترنت: 79-93 کلی با نمره رایتینگ 21
  • یا AE5: پاس
  • یا PTE: 58-64
  • یا CAE: 176-184. واجد شرایط بودن برای پذیرش ، پیشنهاد یک مکان را تضمین نمی کند . دانشجویان بین المللی: برای دریافت ویزای تحصیلی برای تحصیل در استرالیا ، دانشجویان بین المللی باید به صورت تمام وقت و در محوطه دانشگاه ثبت نام کنند . مقررات ویزای دانشجویی استرالیا همچنین دانشجویان بین المللی را که با ویزای دانشجویی تحصیل می کنند ملزم می کند که دوره را در مدت زمان استاندارد تمام وقت تکمیل کنند . دانشجویان فقط در شرایط استثنایی می توانند دوره های خود را تمدید کنند. دانش فرضی هر 2 واحد انگلیسی . طراحی و فناوری ، هنرهای تجسمی توصیه می شود .

اطلاعات ضروری در مورد دوره لیسانس طراحی محصول دانشگاه UTS

  • پردیس ارائه دهنده دوره : City
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 128448 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 3 سال به صورت تمام وقت

اطلاعات بیشتر

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان مدرک طراحی محصول یکپارچه در حال گسترش است . نقش های قدیمی طراحی صنعتی شامل کار به عنوان طراح داخلی در یک شرکت تولیدی یا کار به عنوان مشاور طراحی است . فارغ التحصیلان همچنین در زمینه های نوظهور مانند طراحی خدمات و استراتژیک یا طراحی تعامل دیجیتال ، تطبیق فناوری های پیشرفته برای تجربیات جدید و محیط های شبکه ای کار می کنند .

آموزش یکپارچه همچنین به فارغ التحصیلان اجازه می دهد تا فراتر از طراحی و مدیریت تولید ، توزیع و بازاریابی محصولات جدید حرکت کنند . در نهایت ، این مدرک فارغ التحصیلان را برای ادامه تحصیل در زمینه های تخصصی مانند طراحی حمل و نقل یا رشته های حرفه ای مرتبط آماده می کند .

منبع : www.studiesinaustralia.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]