لیسانس علوم زیست پزشکی دانشگاه RMIT

لیسانس علوم زیست پزشکی دانشگاه RMITعلم بیوپزشکی اساس درک ما از نحوه عملکرد بدن انسان و حیوان ، و واکنش بدن به بیماری‌های مختلف ، ورزش ، رژیم غذایی ، اختلالات داخلی و تأثیرات محیطی را تشکیل می‌دهد . لیسانس علوم زیست پزشکی دانشگاه RMIT شما را در این موضوع گسترده غرق خواهد کرد .

شما درک درستی از بدن انسان و نحوه تعامل آن با بیماری ایجاد خواهید کرد : چگونه رخ می دهد ، چه اتفاقی می افتد ، و چگونه می توانیم آن را کنترل ، درمان و پیشگیری کنیم . علوم زیست پزشکی شامل درک آناتومی و فیزیولوژی انسان و همچنین بیوشیمی است . علاوه بر درک اساسی از علوم زیست پزشکی، شما این فرصت را خواهید داشت که در سال آخر خود ، رشته های انتخابی تخصصی را انتخاب کنید .

شما همچنین درک درستی از فرآیند تحقیق و تجربه با فن‌آوری‌های مدرن مورد استفاده در تحقیقات زیست‌پزشکی به دست خواهید آورد . این مدرک یک آمادگی ایده‌آل برای ورود فارغ‌التحصیلان به رشته‌های علوم بهداشتی مانند پزشکی ، فیزیوتراپی و دندانپزشکی است که به شما امکان می ‌دهد تمام پیش نیازهای لازم را برآورده کنید . فرصت هایی در داخل مدرک برای تحصیل در خارج از کشور یا کسب تجربه بین المللی وجود دارد .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Biomedical Science

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00122A

ساختار دوره

  • سال 1 – شیمی ، زیست شناسی انسان، زیست سلولی ، ژنتیک ، میکروبیولوژی ، ایمونولوژی و آمار را پوشش خواهید داد .
  • سال 2 – شما بیوشیمی ، فیزیولوژی انسان، زیست شناسی سلولی و آناتومی را مطالعه خواهید کرد . بسته به حوزه تخصصی خود ، می توانید دروس انتخابی میکروبیولوژی یا بافت شناسی را انتخاب کنید .
  • سال 3 – شما می توانید در رشته زیست شناسی مولکولی ، بیوشیمی ، زیست شناسی سلولی، آناتومی ، فیزیولوژی پیشرفته ، آسیب شناسی یا میکروبیولوژی تحصیل کنید . شما همچنین یک پروژه تحقیقاتی کوتاه یا قرار دادن تجربه کاری را انجام خواهید داد .

الزامات ورودی استاندارد

شما باید سال 12 استرالیا را با موفقیت گذرانده باشید . گواهی آموزش ویکتوریا (VCE) واحدهای 3 و 4: نمره مطالعه حداقل 30 به زبان انگلیسی (EAL) یا حداقل 25 به زبان انگلیسی به غیر از EAL و واحدهای 3 و 4: a نمره مطالعه حداقل 20 در شیمی و واحدهای 3 و 4: نمره مطالعه حداقل 20 در یکی از هر یک از رشته های ریاضی یا فیزیک یا مطالعات معادل آن .

به رسمیت شناختن دوره علوم زیست پزشکی دانشگاه RMIT

بسته به دوره های انتخاب شده در سال آخر تحصیل و رعایت معیارهای خاص ، دانشجویان ممکن است واجد شرایط درخواست عضویت در انجمن های زیر باشند : Ausbiotech ; انجمن زیست شناسی انسانی استرالیا (ASHB) ؛ انجمن زیست شناسی سلولی و رشدی استرالیا و نیوزلند (ANZSCDB) ؛ انجمن بیوشیمیست های بالینی استرالیا (AACB) ؛ انجمن فیزیولوژیکی استرالیا (AuPS) ؛ انجمن تحقیقات پزشکی استرالیا (ASMR) ؛ انجمن بیوشیمی و بیولوژی مولکولی استرالیا (ASBMB) ؛ انجمن ژنتیک استرالیا (GSA) ؛ انجمن ژنتیک انسانی استرالیا (HGSA) ؛ جهش زایی و انجمن آسیب شناسی تجربی استرالیا (MEPSA) .

مسیرهای مطالعه

فارغ التحصیلان مدرک کاردانی RMIT در علوم کاربردی که به معدل نمرات (GPA) حداقل 2.0 از 4.0 دست می یابند ، ورود با اعتبار یک ساله و حداکثر 120 امتیاز اعتبار را تضمین می کنند . فارغ التحصیلان با معدل کمتر از 2.0 همچنان می توانند درخواست دهند و در صورت موفقیت در به دست آوردن جایگاه ، ممکن است واجد شرایط دریافت اعتبار باشند . فارغ التحصیلان دیپلم فناوری آزمایشگاهی ( تست پاتولوژی ) و دیپلم فناوری آزمایشگاهی ( بیوتکنولوژی ) که معدل حداقل 2.0 از 4.0 را کسب کنند ، می توانند حداکثر یک سال اعتبار دریافت کنند .

اطلاعات ضروری در مورد دوره علوم زیست پزشکی دانشگاه RMIT

  • پردیس اراده دهنده دوره : Bundoora
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 123840 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 3 سال به صورت تمام وقت یا 6 سال به صورت پاره وقت

اطلاعات بیشتر

نوع مشاغلی که این مدرک به آنها منجر می شود ممکن است شامل تحقیقات زیست پزشکی ، آزمایشگاه های تشخیصی ، ارتقاء و مدیریت سلامت ، صنایع پزشکی و داروسازی ، تحقیقات در دانشگاه ها و بیمارستان ها باشد .

منبع :www.rmit.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]