لیسانس علوم کشاورزی دانشگاه چارلز استوارت

لیسانس علوم کشاورزی دانشگاه چارلز استوارتآیا آماده هستید تا با لیسانس علوم کشاورزی دانشگاه چارلز استوارت بخشی از یک دوره جدید در کشاورزی باشید ؟ تقاضای جهانی برای محصولات کشاورزی به طور مداوم در حال افزایش است و صنعت به متخصصانی نیاز دارد که آماده مقابله با این چالش باشند . با فرصت های در حال توسعه – بازارهای جدید، فناوری های نوظهور ، جهانی شدن تجارت ، تغییرات آب و هوا و پایداری – کشاورزی به یک صنعت پیچیده و پیچیده تبدیل شده است .

این مدرک کشاورزی در مقطع کارشناسی بر روی مسائل تولید استرالیا و جهانی که کشاورزان ، تجارت کشاورزی و محیط زیست با آن مواجه هستند ، تمرکز دارد . چه بخواهید به صورت آنلاین یا حضوری مطالعه کنید ، در تمام رشته های اصلی بیولوژیکی و تجارت کشاورزی که صنایع کشاورزی مدرن را پایه ریزی می کنند ، آموزش خواهید دید . در این مدرک ، شما همچنین موضوعات مرتبط و معاصر را مطالعه خواهید کرد و تجربه صنعت دنیای واقعی را از طریق برنامه کارآموزی صنعت کشاورزی ما به دست خواهید آورد .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Agricultural Science

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00005F

ساختار دوره

برای فارغ التحصیلان باید 256 امتیاز را به طور رضایت بخش کسب کنند .

سابجکت ها

  • علوم کشاورزی

الزامات ورودی استاندارد دوره لیسانس علوم کشاورزی دانشگاه چارلز استوارت

یک گواهی تکمیل شده دبیرستان با معادل ATAR 65 (شامل عوامل تعدیل) یا معادل آن.ORA آزمون پذیرش ویژه دوره سوم (STAT) را با رتبه ای معادل با ATARORA گواهینامه AQF III یا بالاتر را تکمیل کرد . مدرک AQF Diploma.ORA دوره آمادگی دوره سوم را از یک دانشگاه استرالیا یا یک ارائه دهنده معتبر که چشم انداز معقولی موفقیت را از طریق میانگین نمره (GPA) کسب شده در این مطالعات نشان می دهد .

یا تکمیل موفقیت آمیز دو موضوع در سطح دانشگاه (مدرک کاردانی سطح AQF) یا بالاتر) نشان دادن چشم انداز معقول موفقیت از طریق میانگین نمرات (GPA) کسب شده در این مطالعات. الزامات استاندارد استاندارد مهارت زبان انگلیسی .

به رسمیت شناختن

موسسه علوم و فناوری کشاورزی استرالیا و انجمن استرالیایی علوم خاک

مسیرهای مطالعه

دانشگاه چارلز استورت اغلب در بسیاری از مقاطع تحصیلی خود ، یادگیری قبلی ، از جمله تحصیل در موسسات دیگر را به رسمیت می شناسد . هر درخواست اعتبار قبل از شروع دوره به صورت جداگانه ارزیابی می شود .

اطلاعات ضروری در مورد دوره لیسانس علوم کشاورزی دانشگاه چارلز استوارت

  • پردیس های ارائه دهنده دوره : Online ، Wagga Wagga
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 124800 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 4 سال به صورت تمام وقت

منبع : www.csu.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]