لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه موناش

لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه موناشلیسانس فیزیوتراپی دانشگاه موناش مدرکی است که شما را برای واجد شرایط بودن به عنوان فیزیوتراپیست و درمان طیف وسیعی از شرایط سلامتی آماده می کند . دوره ما توسط فیزیوتراپیست های خبره تدریس می شود و دانش ، مهارت و تجربه بالینی مورد نیاز برای آماده شدن برای یک حرفه پربار در فیزیوتراپی را در اختیار شما قرار می دهد .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Physiotherapy

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00008C

ساختار دوره

این دوره از طریق پنج موضوع ایجاد می شود که ترکیبی از تمرینات فیزیوتراپی است .

سابجکت های دوره

فیزیوتراپی

الزامات ورودی استاندارد

متقاضیان باید تا شروع سال دوم دوره 18 سال سن داشته باشند تا شرایط اجباری برای قرارگیری بالینی را برآورده کنند . همه دوره های کارشناسی موناش از شما می خواهند که حداقل یک مدرک استرالیایی سال 12 (یا معادل آن) را با موفقیت گذرانده باشید و به آن دست پیدا کنید . نمره ورودی تحصیلی مورد نیاز اکثر دانشکده‌های موناش معمولاً از جدیدترین مطالعات شما برای پذیرش استفاده می ‌کنند ، اما دستورالعمل‌های دیگری ممکن است در مواردی که صلاحیت قبلی شما در نظر گرفته شود ، اعمال شود .

به رسمیت شناختن

فارغ التحصیلان واجد شرایط برای ثبت نام در هیئت فیزیوتراپی استرالیا هستند .

مسیرهای مطالعه دوره لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه موناش

همه متقاضیان باید معادل پیش نیازهای موضوع VCE را برآورده کنند . دانشگاه : متقاضیان باید حداقل یک سال تحصیل تمام وقت (48 امتیاز) از یک مدرک دانشگاهی شناخته شده را گذرانده باشند . و باید حداقل میانگین تمایز 70% در تمام مطالعات خود داشته باشند . این یک حداقل نیاز است . پذیرش در این دوره رقابتی است و ممکن است متقاضیان برای در نظر گرفتن یک مکان نیاز به شرایط بالاتری داشته باشند .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس اراده دهنده دوره : Peninsula
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 216000 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 4 سال به صورت تمام وقت یا 8 سال به صورت پاره وقت

اطلاعات بیشتر در مورد دوره لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه موناش

دانشجویانی که دوره‌های پزشکی ، پرستاری و علوم بهداشتی دانشکده را با کار بالینی یا کار میدانی می ‌گذرانند ، باید مطابقت با پلیس، بررسی‌های کار با کودکان و الزامات ایمن‌سازی را نشان دهند .

منبع : www.monash.edu

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]