لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه نتردام

لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه نترداملیسانس فیزیوتراپی دانشگاه نتردام یک برنامه تمام وقت 4 ساله است که فارغ التحصیلان را برای تبدیل شدن به پزشکان موثر و فرهنگی مناسب با تمرکز بر رابطه فیزیوتراپیست و مشتری آماده می کند. این برنامه شامل مجموعه ای از دوره های پایه است که با دوره های تخصصی فیزیوتراپی و تجربیات بالینی قرار می گیرد .

تمرکز زیادی بر ارتباطات و رفتارهای اخلاقی و حرفه ای و همچنین بر توسعه مهارت های ارتباطی سطح بالا با مشتریان و به عنوان بخشی از تمرین چند رشته ای مشترک وجود دارد . این برنامه همچنین تمرکز زیادی بر روی تمرین مبتنی بر شواهد و انعکاسی دارد و تضمین می‌کند که فارغ‌التحصیلان به خوبی برای رویارویی با چالش تامین سلامت فعلی و آینده در بسیاری از زمینه‌های بالینی و غیر بالینی که فیزیوتراپیست‌ها در آنها استخدام می‌شوند ، آماده خواهند بود .

فارغ التحصیلان این برنامه واجد شرایط ثبت نام به عنوان فیزیوتراپیست در آژانس ثبت نام پزشکان سلامت استرالیا (AHPRA) خواهند بود .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 01032F

ساختار دوره

  • 3 دوره اصلی برنامه درسی
  • 28 دوره اجباری

سابجکت های دوره

  • فیزیوتراپی

الزامات ورودی استاندارد لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه نتردام

متقاضی با تحصیلات متوسطه اخیر – حداقل رتبه انتخابی 90 یا معادل آن با قبولی در زبان انگلیسی ATAR، ادبیات ATAR یا انگلیسی ATAR به عنوان زبان یا گویش اضافی (EALD). حداقل مدرک بین المللی (IB) 33

به معیارهای پذیرش عمومی نوتردام مراجعه کنید : https://www.notredame.edu.au/study/admission-requirements

به رسمیت شناختن

هیئت فیزیوتراپی استرالیا ؛ انجمن فیزیوتراپی استرالیا

منبع : www.notredame.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]