لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه کانبرا

لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه کانبرادانش‌آموزان دوره چهار ساله لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه کانبرا بدن انسان را با جزئیات بررسی می‌کنند و تجزیه و تحلیل می‌کنند که چگونه هر ماهیچه ، استخوان ، مفصل و رباط حرکت و رشد انسان را در طیف‌های مختلف سنی و ناتوانی‌ها امکان‌پذیر می ‌سازد .

دانش آموزان درک پیچیده ای از نحوه کار ریه ها، قلب ، مغز و اعصاب با هم و چگونگی بهبود زندگی افراد از طریق ورزش و حرکت ایجاد می کنند . دانش‌آموزان : خواندن ، نقد ، ارزیابی و استفاده از شواهد از تحقیقات و علم را در شیوه‌های مراقبت‌های بهداشتی و خدمات بهداشتی یاد خواهند گرفت .

مهارت های ارتباطی خود را در گوش دادن، صحبت کردن، توضیح دادن و تدریس افزایش دهند . ایجاد دانش دقیق از عملکرد طبیعی و رشد سیستم های اسکلتی عضلانی ، قلبی و عروقی و عصبی .

دانش و مهارت خود را برای ارزیابی ، پیشگیری و درمان بیماری‌های تکاملی و دژنراتیو سیستم‌های اسکلتی عضلانی،  قلبی و توراسیک و عصبی به کار گیرند . درک و اعمال اخلاق حرفه ای ، مسئولیت ها ، ارزش ها و استانداردهای عمل فیزیوتراپی ؛ و مهارت های تحلیلی و استدلال بالینی عالی را توسعه دهید .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Physiotherapy

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00212K

الزامات ورودی استاندارد دوره لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه کانبرا

پذیرش در این دوره بر اساس رتبه ورودی است . رتبه را می توان با مدرک سال 12 استرالیا و نمره مناسب  ATAR ، سایر مدارک استرالیایی ، سابقه کار ، یا مدرک تحصیلی خارج از کشور به دست آورد . پذیرش در این دوره رقابتی است . درخواست ها بر اساس شایستگی علمی و تعداد مکان های موجود ارزیابی می شود . برای اطمینان از بررسی درخواست شما، توصیه می کنیم تا 31 اکتبر درخواست دهید زیرا اولین پذیرش در دسامبر منتشر می شود .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس اراده دهنده دوره : کانبرا
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 148800 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 4 سال به صورت تمام وقت یا 8 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.canberra.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]