لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه ACU

لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه ACUلیسانس فیزیوتراپی دانشگاه ACU برای کسانی است که می خواهند از آسیب و ناتوانی در دیگران جلوگیری کنند و همچنین آسیب دیدگان را بازپروری کنند . شما یاد خواهید گرفت که چگونه طیف وسیعی از شرایط را شناسایی، ارزیابی و درمان کنید . به عنوان یک فارغ التحصیل، مهارت هایی را برای کار با همه از کودکان گرفته تا افراد مسن و همچنین مقابله با مسائل جنسیتی ایجاد خواهید کرد .

این دوره فیزیوتراپی همچنین به دانشجویان محل های بالینی ارائه می دهد که در طی آن آنها توسط یک مربی بالینی نظارت می شوند . دانش‌آموزان در طول هر دوره ، دانش ، مهارت‌ها و رفتارهای حرفه‌ای را مطابق با الزامات شورای فیزیوتراپی استرالیا توسعه داده و ادغام خواهند کرد . دانشجویان لیسانس فیزیوتراپی با پیشرفت عالی می توانند در سال سوم و چهارم به شرط داشتن شرایط پذیرش، افتخارات خود را کسب کنند .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Physiotherapy

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00004G

 ساختار دوره لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه ACU

320 امتیاز اعتبار دانش آموزان قرارهای بالینی را انجام می دهند که در آن توسط یک مربی بالینی نظارت می شود . قرارگیری بالینی به دانشجویان این امکان را می دهد که از دانش خود در مورد مهارت های عملی استفاده کنند و آنها را برای نیازهای روزمره افراد در بیمارستان ها ، مطب خصوصی ، امکانات مراقبت از سالمندان و واحدهای توانبخشی به کار ببرند .

به عنوان بخشی از دوره خود ، شما در طیف وسیعی از سازمان ها قرار می گیرید تا ادغام شوند . نظریه ای که با تجارب عملی در محل کار (محل کار) یاد می گیرید. به عنوان بخشی از ثبت نام خود ، باید الزامات پیش از استخدام دانشکده علوم بهداشت را تکمیل کنید. برای اطمینان از برآورده شدن این الزامات ، باید در اسرع وقت شروع کنید .

برای مشاهده چک لیست الزامات قبل از قرارگیری خود ، از وب سایت ACU’s Work Integrated Learning (WIL) دیدن کنید . جزئیات مربوط به خرید لباس از طریق سایت آموزش یکپارچه کار ACU www.wil.acu.edu.au در دسترس است . تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) دانش آموزان باید هنگام ورود/شرکت در جلسات عملی آزمایشگاه مرطوب آناتومی از تجهیزات حفاظت شخصی استفاده کنند . تجهیزات حفاظتی شامل روپوش آزمایشگاهی، کفش‌های کاملاً بسته و عینک ایمنی استاندارد استرالیا است .

سابجکت های دوره لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه ACU

  • فیزیوتراپی

الزامات ورودی استاندارد

  • برای واجد شرایط بودن برای پذیرش در دوره لیسانس فیزیوتراپی ، متقاضی باید پیش نیازهای زیر را در سطح سال 12 یا معادل آن تکمیل کرده باشد : پیش نیازهای نیو ساوت ولز : استاندارد انگلیسی، یا انگلیسی پیشرفته، یا ESL (باند 4 برای همه)، به علاوه. : حداقل یکی از زیست شناسی، یا شیمی یا فیزیک (باند 2 برای همه) پیش نیازهای کوئینزلند: انگلیسی (واحدهای 3 و 4، C)
  • یکی از زیست شناسی ، شیمی یا فیزیک (واحدهای 3 و 4، ج) پیش نیازهای ویکتوریا : واحدهای 3 و 4 – نمره تحصیلی 30 به زبان انگلیسی (EAL) یا 25 در هر انگلیسی دیگر، و نمره تحصیلی 25 در یکی از زیست شناسی ، شیمی یا فیزیک .

به رسمیت شناختن

فارغ التحصیلان واجد شرایط می توانند برای ثبت نام در آژانس تنظیم مقررات پزشکان سلامت استرالیا (AHPRA) درخواست دهند . برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با استانداردهای ثبت نام برای فیزیوتراپی به وب سایت AHPRA مراجعه کنید . همچنین فارغ التحصیلان واجد شرایط عضویت در انجمن فیزیوتراپی استرالیا خواهند بود .

مسیرهای مطالعه

فارغ التحصیلان ممکن است واجد شرایط پیشرفت در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده علوم بهداشت باشند. فارغ التحصیلان افتخاری ممکن است واجد شرایط اخذ مدرک کارشناسی ارشد فلسفه یا دکترای فلسفه باشند .

اطلاعات ضروری در مورد دوره لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه ACU

  • پردیس اراده دهنده دوره : Ballarat (Aquinas) ، Brisbane (McAuley at Banyo) ، North Sydney (MacKillop)
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 165888 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 4 سال به صورت تمام وقت یا 8 سال به صورت پاره وقت

اطلاعات بیشتر

فارغ التحصیلان ممکن است در زمینه های مختلفی از جمله توانبخشی ، اطفال ، سلامت زنان، فیزیوتراپی ورزشی ، قلب و تنفس ، ارتوپدی ، پیری و ارگونومی ، بیمارستان ها و واحدهای توانبخشی ، مراکز بهداشت اجتماعی و/ یا مطب خصوصی کار کنند . فارغ التحصیلان همچنین می توانند به عنوان مشاور در زمینه های آموزشی کار کنند . موسسات دولتی و صنعتی ، و/ یا انجام تحقیقاتی که به پایه دانش این حرفه کمک می کند .

منبع : www.acu.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]