لیسانس مامایی دانشگاه دیکین

لیسانس مامایی دانشگاه دیکینبا لیسانس مامایی دانشگاه دیکین به یکی از قوی ترین مناطق رشد در بخش بهداشت بپیوندید . شغل آینده خود را تضمین کنید، با فرصت های شغلی مامایی که انتظار می رود تا سال 2026 21.6٪ رشد کند. فارغ التحصیل با دانش ، مهارت ها و درک اخلاقی مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک پرستار و ماما ثبت نام شده موفق است .

این دوره که با مشورت شرکای مراقبت های بهداشتی ما توسعه یافته است، تضمین می کند که شما همیشه با کسانی که در خط مقدم این صنعت هستند در ارتباط هستید ، شما را برای ارائه مراقبت های مامایی زن محور با کیفیت بالا و مراقبت های پرستاری بیمار محور آماده می کند . این دوره توسط استرالیا معتبر است . شورای تأیید صلاحیت پرستاری و مامایی و تأیید شده توسط هیئت پرستاری و مامایی استرالیا ، نتایج شغلی واضحی را پس از فارغ‌ التحصیلی ممکن می‌سازد .

قرارگیری بالینی در محیط‌های مختلف مراقبت ‌های بهداشتی شهری ، منطقه ‌ای و روستایی انجام می‌ شود و فرصتی را برای مراقبت از افراد با پیشینه‌های فرهنگی متنوع در طیف وسیعی از محیط‌های مراقبت‌های بهداشتی فراهم می ‌کند و امکان استفاده از دانش و توسعه بیشتر مهارت‌های فنی و غیر فنی را فراهم می ‌کند .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Nursing / Bachelor of Midwifery

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00113B

ساختار دوره لیسانس مامایی دانشگاه دیکین

دانشجویان برای تکمیل لیسانس پرستاری/لیسانس مامایی باید 32 امتیاز اعتباری کسب کنند که شامل 21 امتیاز در مقطع کارشناسی پرستاری و 11 امتیاز ویژه مامایی می باشد .

سابجکت های دوره

برای اطلاعات در مورد موضوعات اصلی لطفاً با سوالات بهداشتی به آدرس health-enquire@deakin.edu.au تماس بگیرید .

الزامات ورودی استاندارد

واحدهای 3 و 4: نمره تحصیلی حداقل 30 در زبان انگلیسی EAL ( انگلیسی به عنوان زبان اضافی ) یا حداقل 25 به زبان انگلیسی غیر از EAL یا معادل آن یا گواهی IV: یا بالاتر، یا تحصیل همزمان لیسانس. انتخاب رقابتی ، جلسه است . این حداقل نیازمندی ها یا معادل های آن ها انتخاب در این دوره را تضمین نمی کند . همه متقاضیان باید حداقل شرایط زبان انگلیسی را داشته باشند . لطفاً به این مدخل دوره در وب سایت دانشگاه دیکین مراجعه کنید تا در مورد راه های برآورده کردن نیازهای مهارت زبان انگلیسی مطالعه کنید . برای کسب اطلاعات دقیق تر در مورد الزامات دوره های اضافی برای همه گروه های متقاضی ، یا حداقل شرایط معادل برای متقاضیان دارای تحصیلات عالی، تحصیلات VET یا تجربه کار و زندگی ، به وب سایت دانشگاه دیکین مراجعه کنید .

به رسمیت شناختن دوره لیسانس مامایی دانشگاه دیکین

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره خود، واجد شرایط درخواست ثبت نام به عنوان یک پرستار ثبت نام شده و به عنوان یک مامای ثبت شده در هیئت پرستاری و مامایی استرالیا (NMBA) خواهید بود . نکات : NMBA دارای شرایط ثبت نام است که برای ثبت نام باید رعایت شود . تکمیل دوره یکی از این الزامات است . این دوره در حال حاضر توسط شورای اعتباربخشی پرستاری و مامایی استرالیا (ANMAC) معتبر است و در تاریخ انتشار یک دوره مورد تایید NMBA است .

مسیرهای مطالعه

این دوره مسیری را برای رسیدن به درجه بالاتر توسط دوره های تحقیقاتی و سایر برنامه های درسی تحصیلات تکمیلی فراهم می کند .

اطلاعات ضروری در مورد دوره لیسانس مامایی دانشگاه دیکین

  • پردیس اراده دهنده دوره : Geelong Waterfront و Melbourne Burwood و Warrnambool
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 148800 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 4 سال به صورت تمام وقت

منبع : www.deakin.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]