لیسانس مامایی دانشگاه ویکتوریا

لیسانس مامایی دانشگاه ویکتوریابرای شغلی که از زندگی حمایت می کند و زندگی جدیدی را به دنیا می آورد ، آماده شوید . مدرک دوگانه لیسانس مامایی دانشگاه ویکتوریا در مامایی و پرستاری به شما دانش و مهارت را برای دو حرفه متمایز و مورد تقاضا می دهد .

در طول مدرک لیسانس مامایی / لیسانس پرستاری ، مهارت های عملی برای هر حرفه را کسب خواهید کرد – و دانش مراقبت های بهداشتی مشترک در هر دو . با استفاده از فناوری شبیه ‌سازی مراقبت از بیمار، مهارت‌های جدید خود را در محیطی امن در محوطه دانشگاه تمرین خواهید کرد .

شما همچنین چندین هفته تمرین بالینی پشتیبانی شده را انجام خواهید داد و با بیماران واقعی کار خواهید کرد . تا زمانی که فارغ التحصیل شوید، برای کار آماده خواهید بود – با تجربه واقعی در مراقبت از زنان در دوران بارداری، زایمان و پس از زایمان .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Midwifery / Bachelor of Nursing

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00124K

ساختار دوره لیسانس مامایی دانشگاه ویکتوریا

384 امتیاز اعتبار مطالعات پایه مامایی و پرستاری .

سابجکت های دوره

  • مامایی
  • پرستاری

الزامات ورودی استاندارد دوره

گواهی ثانویه ارشد استرالیا (به عنوان مثال VCE) یا معادل استرالیا یا خارج از کشور یا مدرک بین المللی لیسانس (IB).

به رسمیت شناختن

شورای اعتباربخشی پرستاری و مامایی استرالیا

مسیرهای مطالعه

فارغ التحصیلان برنامه لیسانس مامایی دانشگاه ویکتوریا / لیسانس پرستاری (HBMA) صلاحیت انجام مامایی و پرستاری در استرالیا را دارند و واجد شرایط درخواست ثبت نام در هیئت پرستاری و مامایی استرالیا به عنوان مامای ثبت شده / پرستار ثبت شده (بخش 1) خواهند بود. ) در سیستم مراقبت های بهداشتی استرالیا .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس اراده دهنده دوره : St Albans و Sunshine
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 134000 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 4 سال به صورت تمام وقت یا 8 سال به صورت پاره وقت

اطلاعات بیشتر

بررسی پلیس : دانش‌آموزان باید یک بررسی سوابق پلیس ملی را قبل از قرار گرفتن در بیمارستان / آژانس به صورت سالانه تکمیل کنند . بررسی کار با کودکان : دانش آموزان باید قبل از انجام کار با کودکان ، چک کار با کودکان را تکمیل کنند . وضعیت سلامت: دانش آموزان باید آماده باشند تا آمادگی خود را برای تمرین و وضعیت ایمن سازی قبل از اقدام در بیمارستان/آژانس اعلام کنند .

منبع : www.vu.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]