لیسانس مامایی دانشگاه کانبرا

لیسانس مامایی دانشگاه کانبرادانشجویان دوره لیسانس مامایی دانشگاه کانبرا مجموعاً 1310 ساعت کار بالینی را انجام می دهند ، از جمله ارائه مراقبت های زن محور به 22 زن در طول سفر خود از طریق بارداری ، زایمان و دوره پس از زایمان .

دانش آموزان با استفاده از یک چارچوب بهداشتی اولیه با زنان در دوران بارداری ، زایمان ، تولد و فرزندپروری اولیه کار خواهند کرد . شرکت در قرار دادن WIL ، از جمله شیفت های فهرست شده و در نوبت به زنان در حال زایمان و تولد .

یاد بگیرید که در توسعه خدمات، سیاست ها و تحقیقات در زمینه مراقبت از زایمان در حال حاضر و به عنوان یک رهبر آینده مشارکت کنید . کار در سطوح فردی ، خانوادگی و اجتماعی برای تسهیل کلیه حقوق و مسئولیت های زنان در مشارکت فعال در مراقبت های زایمانی آنها ؛ با مشارکت در فعالیت های تحقیقاتی به درک جدید مامایی و سایر کارها کمک کنید . و انواع محیط های کاری ، از جمله مراکز زایمان ، واحدهای زایمان منطقه ای و روستایی ، و بیمارستان های عالی را تجربه کنید .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Midwifery

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00212K

الزامات ورودی استاندارد دوره لیسانس مامایی دانشگاه کانبرا

  • این دوره دارای تاریخ بسته شدن زودهنگام برای ارسال درخواست ها (31 اکتبر هر سال) است . برای درخواست از شما خواسته می شود : سال 12 یا سطح مشابهی از تحصیل را تکمیل کرده باشید
  • شرایط عادی دانشگاه برای پذیرش در دوره کارشناسی را برآورده کنید
  • و پاسخ کتبی به سوالات موجود در برنامه تکمیلی ارسال کنید. درخواست‌ها هم بر اساس اینکه چقدر شرایط پذیرش را برآورده می ‌کنند و اینکه چقدر مسائل مطرح‌ شده در سؤالات تکمیلی را در نظر می‌گیرند، ارزیابی می‌شوند. پذیرش در این دوره رقابتی است . درخواست ها بر اساس شایستگی علمی و تعداد مکان های موجود ارزیابی می شود .

اطلاعات ضروری در مورد دوره لیسانس مامایی دانشگاه کانبرا

  • پردیس اراده دهنده دوره : Canberra
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 139500 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 2 سال به صورت تمام وقت یا 4 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.canberra.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]