لیسانس مامایی دانشگاه CDU

لیسانس مامایی دانشگاه CDUماماها از طریق یک رویکرد مشارکتی، مراقبت‌های مبتنی بر شواهد و مدارک را برای زنان و نوزادان در طول سفر در شرایط مختلف ارائه می‌کنند . ماماها با حمایت از انتخاب های فرزندآوری زنان و ارائه تخصص در مورد بارداری ، تولد ، پس از زایمان و دوره نوزادی ، نقش مهمی در ارتقای سلامت و رفاه زنان و خانواده های آنها ایفا می کنن د. ماماها با سایر متخصصان بهداشت همکاری می کنند تا مراقبت های مامایی را در شرایط پیچیده ادامه دهند . لیسانس مامایی دانشگاه CDU با تعریف کنفدراسیون بین المللی ماماها از ماما مطابقت دارد.

دانش آموزان به سطح بالایی از انگیزه ، عزم و سازمان نیاز دارند تا بتوانند با موفقیت در مورد الزامات مطالعه و تجربه بالینی با تعهدات کاری و خانوادگی مذاکره کنند . ماهیت آنلاین این دوره مستلزم آن است که دانش آموزان در عادات مطالعه خود منظم و متعهد باشند . دانش آموزان باید در نظر بگیرند که آیا زندگی خانوادگی و تعهدات کاری آنها از حضور آنها در محل کار و زمان در دسترس برای مطالعه حمایت می کند یا خیر .

قرار دادن ممکن است در طول ترم و خارج از آن اتفاق بیفتد و ممکن است دانش آموزان مجبور شوند برای تکمیل حداکثر 6 هفته از محل اقامت خود به خارج از خانه سفر کنند. دانشجویان باید توجه داشته باشند که : قرار دادن توسط دانشگاه چارلز داروین ترتیب داده می شود و تاریخ ها بر اساس در دسترس بودن مکان در مرکز خدمات بهداشتی تعیین می شود ، بنابراین تاریخ قرار دادن ممکن است قابل مذاکره نباشد، دانشجویان ملزم به حضور در محل تعیین شده برای پیشرفت در دوره هستند .

حضور در دوره لیسانس مامایی دانشگاه CDU در محل قرارگیری ممکن است تنها در شرایط کاهش دهنده رخ دهد . مراقبت از کودک و تعهدات کاری شرایط تسهیل کننده ای برای کاریابی نیستند ممکن است شامل وظیفه صبح ، عصر ، شب ، نوبت کاری و شیفت کاری در تعطیلات آخر هفته و تعطیلات عمومی باشد .

الزامات ذاتی : الزامات ذاتی برای مامایی وجود دارد . الزامات ذاتی توانایی ها ، دانش و مهارت های ضروری برای دستیابی به نتایج یادگیری دوره و توانایی ایمن بودن به عنوان ماما است . مامایی به درجه ای از قدرت بدنی و تحرک ، استقامت ، ارتباط و توانایی های شناختی برای تمرین ایمن نیاز دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر به الزامات ذاتی مامایی در وب سایت دانشکده پرستاری و مامایی مراجعه کنید .

تعهدات گزارش دهی : بر اساس قانون ملی مقررات پزشکان بهداشت، CDU موظف است دانشجویان مامایی را در آژانس تنظیم مقررات پزشکان بهداشت استرالیا (AHPRA) ثبت نام کند و در صورتی که دانش آموزی دارای نقص سلامتی باشد یا دچار اختلال شود که ممکن است عموم را در معرض خطر جدی قرار دهد ، AHPRA را مطلع کند. دانش آموزان طبق قانون ملی تعهداتی دارند و انتظار می رود قبل از ثبت نام، تعهدات خود را درک کنند. اطلاعات بیشتر در NMBA Student Registration موجود است .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Midwifery

مقطع : کارشناسی

CRICOS: 00300K (NT/VIC) ؛ 03286A (NSW)

ساختار دوره

دوره لیسانس مامایی دانشگاه CDU شامل 24 واحد می باشد . دو واحد پایه دانش و مهارت‌های لازم را برای تکمیل موفقیت‌آمیز دوره ، تبدیل شدن به یادگیرنده مادام‌العمر و کشف مسائل مربوط به زندگی، تحصیل و کار در محیط‌های اجتماعی و فرهنگی متنوع در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد .

واحدهای اصلی مفهوم ایمنی فرهنگی را در عمل ترویج می کنند و به نیازهای زنان بومی و مردم از جوامع متنوع فرهنگی و زبانی می پردازند . واحدهای علوم زیستی ، جامعه شناسی ، روانشناسی و علوم مامایی و عمل با دوره های گسترده تجربه بالینی ترکیب شده اند . دانش آموزان مامایی انعکاسی و مبتنی بر شواهد را انجام می دهند که شامل اصول مراقبت های بهداشتی اولیه و همچنین جنبه های عاطفی ، فیزیکی و اجتماعی تولد بر اساس چارچوب چند رشته ای ، آموزشی و یادگیری مبتنی بر شواهد است .

همه دانش آموزان چالش های مامایی معاصر و ارائه خدمات زایمان در استرالیا و در سطح بین المللی و همچنین پرداختن به دیدگاه ها و نیازهای زنان بومی از جمله ساکنان جوامع دورافتاده را بررسی می کنند . واحدها در حالت های مطالعاتی ترکیبی از جمله بلوک های آموزشی بالینی اجباری در محوطه دانشگاه برای همه دانشجویان با هزینه شخصی ارائه می شوند .

بلوک های آموزشی بالینی در پردیس Casuarina برگزار می شود . هنگامی که دانشجویان بلوک آموزش بالینی خود را به پایان رساندند ، دانشجویان تجربه حرفه ای مامایی را در مراکز خدمات بهداشتی تایید شده قرار می دهند .

الزامات پیش بالینی : قبل از شروع کار بالینی باید مدرکی ارائه دهید که نشان دهد تمام الزامات پیش بالینی دانشگاه و ایالت/منطقه را برآورده کرده اید. این الزامات شامل موارد زیر است ، اما محدود به موارد زیر نیست : الزامات ایمن سازی صلاحیت کمک های اولیه سالانه بررسی سوابق جنایی کار با کودکان گواهینامه الزامات تناسب اندام تا تمرین . -ساعات و بین ترم کار بالینی الزامی است .

دانش‌آموزان دوره لیسانس مامایی دانشگاه CDU باید 10 زن را در طول دوره تحصیلی دنبال کنند که چهار بار آنها را قبل از زایمان ببینند ، برای تولد آماده باشند و دو بار بعد از زایمان آنها را ببینند . این الزامات علاوه بر قرار دادن است . به متقاضیان بالقوه توصیه می‌شود که مامایی حرفه‌ای است که نیازهای جسمی و روانی قابل ‌توجهی را برای فرد ایجاد می ‌کند ، اما جوایز این حرفه می ‌تواند عمیق باشد . یک نامزد باید با موفقیت واحدهایی را با مجموع 240 امتیاز اعتبار (cp) به شرح زیر تکمیل کند .

همه واحدها در 10 امتیاز اعتبار ارزش گذاری می شوند مگر اینکه مشخص شود . نوع واحد امتیازات اعتباری الزامات خاص واحدهای مشترک (2 واحد) 20cp واحدهای مشترک که مجموعاً 20 امتیاز اعتباری دارند که در زیر توضیح داده شده است . CUC107 هوش فرهنگی و قابلیت (اجباری) CUC100 سواد آکادمیک از طریق کاوش پایداری واحدهای مشترک را انتخاب کنید تا در مورد واحدهای فردی و گزینه های ایستاده پیشرفته بیشتر بدانید .

واحدهای اصلی (21 واحد) 210cp واحدهای اصلی اجباری با مجموع 210 امتیاز اعتبار که در زیر شرح داده شده است.MID101 مقدمه ای بر تمرین ماماییMID102 مهارت های اساسی برای تمرین مامایی مهارت های ارتباطی 2SWK102 (از SWK142B از سال 2016) جامعه ، فرهنگ و سلامت HSC220: مقدمه ای جامعه شناختی (جایگزین HSC230 از سال 2021) (قبلاً HEA230) چشم انداز HSC203 از سلامت بومی (عنوان جدید از سال 2021) Mid201 Healthy Bilmaring 1Mid202 Midwifery Professional 1MID202 SELDEATHY SELDUFY 1MID202 فرزندآوری 2MID204 تمرین مامایی حرفه ای 2MID205 شواهد مامایی آگاهانه تحقیقات بهداشتی 202 روانشناسی رشد (جایگزین NUR240 از سال 2017) MID301 HEALTHMID302 HEALTHIMBEARING SHALETMID302 3MID303 تمرین Midwifery 3MID304 در PerspectiveMid305 Professional Bilderbearing 4Mid305 Healthy Bildbearing 4mid305 tice 4MID307 مراقبت ویژه نوزادان، ویژه انتخابی (1 واحد) 10cp واحد انتخابی تخصصی با مجموع 10 امتیاز اعتبار که در زیر توضیح داده شده است .

Remote Health 240cpTotal Credit Pointsدانشجویان که در سال 2013 یا بعد از آن شروع کرده اند، بیش از 20 امتیاز اعتباری با نمره “PC” در جایزه دوره لیسانس AQF سطح 7 محاسبه می شود و بیش از 10 امتیاز اعتبار در “PC” ممکن است در این دوره دریافت شود . بالاترین سطح برنامه یادگیری. از مجموع 240 امتیاز اعتباری: (مگر اینکه در ساختار دوره خاص در بالا مشخص شده باشد) * از 100 واحد سطح نمی توان بیش از 100 امتیاز اخذ کرد * حداقل 60 امتیاز اعتبار باید از آن گرفته شود. 300 واحد سطح یا بالاتر دانش آموزان باید برای اطلاعات بیشتر به خط مشی درجه بندی فعلی و قوانین دوره مشترک مراجعه کنند. تغییرات دوره 2021HSC230 ایمنی فرهنگی در سلامت با H جایگزین شده است. جامعه ، فرهنگ و سلامت SC220 : مقدمه ای جامعه شناختی . دانش آموزانی که قبلا HSC230 را تکمیل کرده اند نیازی به تکمیل HSC22 ندارند .

اطلاعات ضروری در مورد دوره لیسانس مامایی دانشگاه CDU

  • پردیس اراده دهنده دوره : Casuarina و CDU Online
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 32320 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 3 سال به صورت تمام وقت یا 6 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.cdu.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]