لیسانس مهندسی عمران دانشگاه ولنگونگ

لیسانس مهندسی عمران دانشگاه ولنگونگدر لیسانس مهندسی عمران دانشگاه ولنگونگ زیرساخت های زندگی پیشرفته مدرن را می سازند و حفظ می کنند . آنها همه چیز را از ساختمانها گرفته تا پل ها ، تونل ها و سدها ، بزرگراه ها و فرودگاه ها ، نیروگاه ها ، سیستم های آب و فاضلاب برنامه ریزی ، طراحی ، ساخت ، کار و نگهداری می کنند . با استفاده از فن آوری های رایانه ای و مواد پیشرفته ، مهندسان عمران سازه هایی را طراحی می کنند که ضمن محافظت از محیط زیست ، نیازهای جمعیت رو به رشد را برآورده می کنند ، خطرات ناشی از پدیده های طبیعی و در نظر گرفتن نیازهای آینده جامعه را کاهش می دهند .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Engineering – Civil Engineering (Honours)

سطح : کارشناسی

Cricos : 00102E

ساختار دوره

4 سال معادل تمام وقت یا پاره وقت . دانش آموزان سال اول مشترک را مطالعه می کنند و به آنها امکان می دهد قبل از تصمیم گیری در مورد رشته رشته ، اطلاعات بیشتری در مورد مهندسی و زمینه های مختلف آن کسب کنند . سال اول رایج اصول سالم را در ریاضیات ، آمار ، فیزیک ، شیمی ، محاسبات ، علوم و ارتباطات مهندسی ، مکانیک ، مواد و مایعات در اختیار دانشجویان قرار می دهد .

دانش آموزان سپس از سال دوم روی یک مطالعه مهم انتخاب شده تمرکز می کنند. همه دانشجویان مهندسی UOW قبل از نتیجه گیری از مطالعات دانشگاهی خود ، 12 هفته تجربه عملی در صنعت را انجام می دهند .

سابجکت

  • مهندسی عمران

نیازهای ورود استاندارد دوره لیسانس مهندسی عمران دانشگاه ولنگونگ

دانشجویان داخلی – گزینه های پذیرش مبتنی بر ATAR تضمین شده انتخاب ورود به این دوره را می توان با : حداقل ATAR (رتبه پذیرش سوم استرالیا) کارشناسی بین المللی (IB) معادل بین المللی (مانند ویکتوریا Enter یا Queensland OP) در خارج از کشور بدست آورد .

صلاحیت به نظر می رسد معادل سال 12 استرالیا ، حداقل نمره برای ورود تضمین شده (یا برای بررسی اگر این دوره دارای مکان های محدود باشد) یک رتبه انتخاب ATAR 80 یا IB 29 است. این شامل تأثیر عوامل تنظیم است . عوامل تنظیم ، مانند موضوعاتی که شما در حال مطالعه هستید ، منطقه ای که در آن زندگی می کنید یا برنامه های عدالت و دسترسی را در آن قرار می دهید ، مورد توجه قرار می گیرند و اینها با ATAR شما ترکیب می شوند تا رتبه انتخاب شما را تنظیم کرده و آن را بالاتر از ATAR خود قرار دهند .

این تنظیمات قبلاً نقاط جایزه نامیده می شد . اطلاعات بیشتری در مورد عوامل تنظیم UOW در اینجا کسب کنید : https://www.uow.edu.au/future/school/apply/index.html دانش فرض شده و مطالعات توصیه شده دانشگاه فرض می کند دانشجویان هر 2 واحد انگلیسی را مطالعه کرده اند .

متقاضیان بین المللی دانش آموزان باید در یک صلاحیت معادل تکمیل 13 سال تحصیل در استرالیا ، امتیاز لازم را بدست آورند.  برای موفقیت در دوره انتخابی خود ، فرض بر این است که شما در مطالعات دبیرستان ارشد خود یا سایر مدارک مربوطه موضوعات مربوطه را تکمیل کرده اید . این امر به ویژه برای مدرکهایی که پایه و اساس قوی در ریاضیات یا علوم دارند بسیار مهم است .

به رسمیت شناختن

برنامه های مهندسی UOW توسط مهندسان استرالیا و نهادهای مهندسی جهانی مربوطه از طریق واشنگتن توافق نامه معتبر است . این امر به رسمیت شناختن توسط نهادهای مهندسی حرفه ای معادل در ایالات متحده ، انگلیس ، هنگ کنگ ، ژاپن ، نیوزیلند ، کانادا ، آفریقای جنوبی ، ایرلند ، کره ، مالزی ، سنگاپور و سایر کشورها تضمین می کند . این شناخت تضمین می کند که فارغ التحصیلان این دوره ، به درخواست ، به درجه عضویت فارغ التحصیلان مهندسان استرالیا پذیرفته می شوند .

مسیرهای مطالعه دوره لیسانس مهندسی عمران دانشگاه ولنگونگ

اگر متقاضیان بتوانند نشان دهند که نتایج یادگیری را برای افراد UOW از طریق یادگیری قبلی ، مانند مدارک تحصیلی قبلی یا TAFE ، برآورده کرده اند ، ممکن است واجد شرایط اعتبار نسبت به مدرک خود باشند . در صورت مرتبط بودن به مدرک UOW ، اعتبار مشخص شده ممکن است برای موضوع (های) خاص داده شود . در جایی که مربوط به مدرک نباشد ، ممکن است اعتبار نامشخص اعطا شود .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس اراده دهنده دوره : Wollongong
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 150144 دلار استرالیا
  • Mid year intake : دارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 4 سال به صورت تمام وقت یا 7 سال به صورت پاره وقت

اطلاعات بیشتر در مورد دوره لیسانس مهندسی عمران دانشگاه ولنگونگ

یک برنامه محقق نیز موجود است . اگر شما یک دانشجوی پر سر و صدا و با انگیزه هستید ، این برنامه یک تجربه آموزشی غنی شده را به شما می دهد . محققان به یک برنامه بورس تحصیلی تابستانی ، دسترسی به طیف وسیع تری از موضوعات و کمک هزینه سالانه 500 دلار دسترسی دارند. به دانشجویان با پیشینه محدود در فیزیک یا شیمی توصیه می شود در دوره های پلنگ که در ماه فوریه هر سال برگزار می شود ، ثبت نام کنند .

منبع : www.studiesinaustralia.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]