لیسانس مهندسی عمران و زیرساخت دانشگاه RMIT

لیسانس مهندسی عمران و زیرساخت دانشگاه RMITبا لیسانس مهندسی عمران و زیرساخت دانشگاه RMIT  ، شما در خط مقدم آموزش مهندسی طراحی شده برای برآوردن تقاضای صنعت خواهید بود .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Engineering (Civil and Infrastructure) (Honours)

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00122A

ساختار

شما می توانید در پروژه های زیرساختی عمرانی ، کارهای ژئوتکنیکی ، سازه ها ، حمل و نقل یا منابع آب تخصص داشته باشید . دانش بنیادی و کاربردهای آنها در این رشته های فرعی از طریق موضوعات اصلی مهندسی عمران پوشش داده می شود .

همچنین طیف گسترده ای از دروس انتخابی وجود دارد تا بتوانید مطالعات خود را مطابق با علایق خود سفارشی کنید . این دروس انتخابی از طریق خردسالان تخصصی با هدف مرزهای آینده در صنعت مهندسی عمران و ساخت و ساز جمع ‌بندی می‌شوند . شما همچنین می توانید افراد زیر سن قانونی را در زمینه های مهندسی بشردوستانه و خردسالان تخصصی تایید شده از سایر رشته ها انتخاب کنید .

زیرشاخه های رشته های مهندسی عمران عبارتند از : ساخت و ساز/ مدیریت پروژه مهندسی ژئوتکنیک مهندسی سازه مهندسی حمل و نقل مهندسی منابع آب افراد خردسال متخصص در مهندسی عمران عبارتند از: ساخت و ساز هوشمند ژئومکانیک سال 1 سال اول قابلیت های کلیدی فارغ التحصیل در زمینه پایداری تیم کار، تجزیه و تحلیل مهندسی، حل مشکلات را معرفی می کند .

شما مهارت های ریاضی خود را گسترش می دهید تا برخی از مفاهیم اساسی در مورد برنامه های مهندسی را پوشش دهید . همچنین یک مقدمه بر موضوع مهندسی را مطالعه خواهید کرد که شامل چالش مهندسین بدون مرز با محوریت بشردوستانه است . شما این فرصت را خواهید داشت که این جنبه از مطالعات خود را با تکمیل یک دوره انتخابی مهندسین بدون مرز گسترش دهید ، که به شما امکان می دهد مهندسی بشردوستانه را به صورت دست اول تجربه کنید .

در لیسانس مهندسی عمران و زیرساخت دانشگاه RMIT در سال دوم بر ایده های نظری بزرگ در مورد مهندسی عملی ، از جمله بررسی سایت ، ژئوتکنیک ، تمرکز دارد . مهندسی آب و حمل و نقل ، و بیشتر مهندسی سازه و مدل سازی ریاضی. سال 3 و 4 سال سوم و چهارم حوزه های کاربردی سازه ها ، منابع آب ، ژئومکانیک و حمل و نقل را پوشش می دهد .

تخصص و تنوع در این سال ها نیز امکان پذیر است . زیرشاخه ها عبارتند از: ساخت و ساز/ مدیریت پروژه : پروژه های زیرساختی عمرانی ژئوتکنیک : عملیات خاکی ، فونداسیون ، شیب ، تونل ، سدها و بهسازی زمین : پل ها ، نیروگاه ها ، استادیوم های ورزشی ، برج ها ، کارخانه ها و سایر ساختمان های بزرگ حمل و نقل : جاده ها ، راه آهن ، فرودگاه ها ، کانال ها و منابع آب بندر : تامین آب ، تصفیه فاضلاب ، حفاظت از سواحل و سواحل رودخانه‌ ها .

پروژه سال آخر شما (کاپستون) مهارت‌ها و دانشی را که نیاز دارید – همانطور که توسط Engineers استرالیا تعریف شده است – برای شروع حرفه مهندسی حرفه‌ای خود توسعه داده و تقویت می‌کند . ممکن است این فرصت را داشته باشید که پروژه خود را در EnGenius ، رویداد ویترین دانشجویی پایان سال ، ارائه دهید . همچنین می‌توانید یک دوره آموزشی ادغام‌ شده ( تجربه صنعت ) را در سال 2، 3 یا 4 تکمیل کنید .

نیازهای ورود استاندارد

شما باید با موفقیت یک سال 12 استرالیا ( یا صلاحیت معادل آن ) را با موفقیت انجام دهید .

اطلاعات ضروری در مورد دوره لیسانس مهندسی عمران و زیرساخت دانشگاه RMIT

  • پردیس اراده دهنده دوره : City
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 168960 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 4 سال به صورت تمام وقت یا 8 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.studiesinaustralia.com

سایر دوره ها

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]