لیسانس مهندسی نرم افزار دانشگاه RMIT

لیسانس مهندسی نرم افزار دانشگاه RMITبا کار در محیط‌های توسعه پیچیده، سیستم‌های عامل ، ارتباطات ، نرم‌افزارهای وب ، پایگاه‌های داده و برنامه‌های کاربردی ، شما مطالعاتی را در تمام جنبه‌های فرآیند مهندسی نرم‌افزار انجام خواهید داد . مدرک لیسانس مهندسی نرم افزار دانشگاه RMIT بر چرخه عمر توسعه نرم‌افزار تمرکز دارد ، اما فراتر از برنامه‌نویسی است تا نیازهای مشتری را ارزیابی و برای طراحی و آزمایش نرم افزار برآورده کند . توسعه راه حل های نرم افزاری اغلب شامل جمع آوری مقادیر زیادی کد در برنامه های کاربردی و به روز رسانی و رفع مشکلات در نرم افزارهای موجود است .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Software Engineering

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00122A

ساختار

توسعه و مدیریت سیستم های نرم افزاری با کیفیت بزرگ ، مطالعه تجزیه و تحلیل و طراحی ، کدنویسی ، آزمایش، استقرار ، مدیریت پروژه و سایر زمینه های حیاتی را بیاموزید . در سال اول ، شما این فرصت را خواهید داشت که تئوری را از طریق برنامه نویسی تعبیه شده ما به اجرا درآورید . بوت کمپ ها و استودیوها . این به شما امکان می دهد مهارت های برنامه نویسی خود را توسعه دهید ، سیستم های نرم افزاری در مقیاس کوچک را طراحی و پیاده سازی کنید و شیوه ها و استانداردهای توسعه نرم افزار را از طریق کار مبتنی بر پروژه اعمال کنید .

همچنین فرصت شرکت در هکاتون های توسعه یافته با RMIT را خواهید داشت . فعال ‌کننده‌ ای که زمینه‌های آزمایش مهارت‌های شما را با مشکلات واقعی و فرصت‌های شبکه ‌ای ارزشمند فراهم می‌ کند . قرار دادن صنعت در سال سوم تجربه عملی ارزشمندی را ارائه می‌ دهد . پس از بازگشت برای سال چهارم ، این تجربه با تحصیلات شما ادغام می شود .

الزامات ورودی استاندارد دوره لیسانس مهندسی نرم افزار دانشگاه RMIT

شما باید سال 12 استرالیا را با موفقیت گذرانده باشید . گواهی آموزش ویکتوریا (VCE) واحدهای 3 و 4: نمره تحصیلی حداقل 30 به زبان انگلیسی (EAL) یا حداقل 25 به زبان انگلیسی به غیر از EAL و واحدهای 3 و 4: a نمره مطالعه حداقل 25 در یکی از ریاضیات : روش های ریاضی یا ریاضیات: ریاضیات تخصصی یا مطالعات معادل .

به رسمیت شناختن

این برنامه در سطح حرفه ای توسط انجمن کامپیوتر استرالیا (ACS) معتبر است ، که برنامه های مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات را که توسط دانشگاه های استرالیا چه در خشکی و چه در خارج از ساحل ارائه می شود ، تایید می کند . ACS دارای قراردادهای عضویت متقابل در سراسر جهان است . وضعیت حرفه ای گواهی ACS به شما شناخت جهانی می دهد .

مسیرهای مطالعه

فارغ التحصیلان مدرک کاردانی RMIT در فناوری اطلاعات که به معدل نمرات (GPA) حداقل 3.0 از 4.0 دست می یابند ، در صورت موفقیت در کسب جایگاه ، ممکن است واجد شرایط دریافت اعتبار تا یک سال (معادل 96 امتیاز اعتبار) باشند . لطفاً توجه داشته باشید که مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل برنامه ممکن است به دلیل در دسترس بودن و ترتیب برخی از دروس اصلی انتخابی بیش از سه سال باشد و همچنین بستگی به این دارد که کدام ترم برنامه را شروع کنید .

اطلاعات ضروری در مورد دوره لیسانس مهندسی نرم افزار دانشگاه RMIT

  • پردیس اراده دهنده دوره : City
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 151680 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 4 سال به صورت تمام وقت

اطلاعات بیشتر

همانطور که زندگی روزمره بیشتر به رایانه ها و سیستم های رایانه ای وابسته می شود ، نیاز به مهندسان نرم افزار بسیار ماهر افزایش می یابد . فرصت های تقریبا نامحدودی برای فارغ التحصیلان واجد شرایط وجود دارد . شما می توانید به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار، تستر، معمار نرم افزار یا طراح استخدام شوید . همچنین در پروژه‌های توسعه نرم‌افزار، سمت‌های رهبر تیم، مدیر پروژه و سطوح اجرایی وجود دارد .

منبع : www.rmit.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]