لیسانس مهندسی پزشکی دانشگاه RMIT

لیسانس مهندسی پزشکی دانشگاه RMITشما به افرادی که تحت تأثیر شرایط سلامتی قرار دارند و متخصصان بهداشتی که از آنها حمایت می کنند کمک خواهید کرد . فارغ التحصیلان لیسانس مهندسی پزشکی دانشگاه RMIT در تکمیل مطالعات بیومکانیک ، الکترونیک پزشکی ، ریاضیات و علوم مهندسی به خوبی آموزش دیده اند تا در صنایع فناوری پزشکی و بیوتکنولوژی ، تولید فناوری های کمکی دستگاه های قابل کاشت برای کاربردهای توانبخشی ، تشخیص آزمایشگاه روی تراشه و مواد زیستی کار کنند . شما به محققان برجسته جهان و امکانات چاپ سه بعدی مانند محوطه تولید پیشرفته ، مرکز تحقیقات میکرو نانو و 3DBioFab ، در رابط فناوری های پیشرفته و پیشرفت های علم زیست پزشکی دسترسی خواهید داشت .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Engineering – Biomedical Engineering (Honours)

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00122A

سابجکت

  • شما باید سال 12 استرالیا یا مدرک دبیرستانی معادل آن را با حداقل میانگین 65% با موفقیت گذرانده باشید (ماشین حساب زیر را ببینید)

الزامات ورودی استاندارد

  • سال 12
  • پیش نیازها : واحدهای 3 و 4 – نمره مطالعه حداقل 20 در هر رشته ریاضی و نمره مطالعه حداقل 30 در زبان انگلیسی (ESL) یا حداقل 25 در هر زبان انگلیسی دیگر .

به رسمیت شناختن دوره لیسانس مهندسی پزشکی دانشگاه RMIT

این برنامه به طور موقت توسط Engineers Australia معتبر است . این برنامه برای اعتباربخشی کامل توسط Engineers Australia به محض امکان پذیر شدن در محدوده زمانی اعتباربخشی تعیین شده توسط Engineers استرالیا ارسال می شود . پس از تأیید اعتبار کامل ، فارغ التحصیلان این برنامه واجد شرایط عضویت فارغ التحصیل در مهندسین استرالیا خواهند بود . عضویت کامل به عنوان یک مهندس حرفه ای ممکن است پس از یک دوره تمرین حرفه ای مناسب به دست آید . استرالیا یکی از 15 کشوری است که ائتلاف مهندسی بین المللی ، که به پیمان واشنگتن نیز معروف است ، برای مهندسین حرفه ای امضا کرده است . صلاحیت فارغ التحصیلان این مدرک در تمامی کشورهایی که توافقنامه را امضا کرده اند به رسمیت شناخته می شود .

مسیرهای مطالعه

تحصیل در ریاضیات تخصصی ، روش های ریاضی (CAS) ، زیست شناسی ، شیمی یا فیزیک امتیاز انتخابی را کسب می کند .

اطلاعات ضروری در مورد دوره لیسانس مهندسی پزشکی دانشگاه RMIT

  • پردیس اراده دهنده دوره : Bundoora ، City
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 168960 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 4 سال به صورت تمام وقت یا 8 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.rmit.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]