لیسانس هوانوردی دانشگاه RMIT

لیسانس هوانوردی دانشگاه RMITمدرک لیسانس هوانوردی دانشگاه RMIT که هم در پردیس شهر و هم در مدرسه آموزش پرواز RMIT در فرودگاه پوینت کوک انجام می شود، مجموعه ای گسترده، منسجم و دقیق از دانش و نظریه مرتبط با صنعت هوانوردی جهانی را به شما می دهد و شما را برای یک حرفه موفق در آسمان آماده می کند.

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Aviation (Pilot Training)

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00122A

ساختار

این مدرک شما را با مهارت های عملی پرواز و دانش نظری بسیار مفید و قابل انتقال مجهز می کند و به شما امکان می دهد به عنوان خلبان یا در مدیریت هوانوردی کار کنید . شما حداقل هفت موضوع را در آموزش عملی پرواز تکمیل خواهید کرد، که شما را به سطح گواهینامه CPL می ‌برد و در صورت تمایل می ‌توانید رتبه ‌بندی بیشتری بگیرید .

موضوعات باقیمانده به موضوعات مدیریت هوانوردی اختصاص داده خواهد شد . در موضوع اصلی ، شما پروژه ای را انجام خواهید داد که بر روی یک مشکل یا موضوع صنعت هوانوردی در دنیای واقعی تمرکز دارد و در جایی که می توانید تفکر انتقادی ، قضاوت ، مهارت های حل مسئله و مهارت های خود را به کار ببرید . دانش صنعت این پروژه توسط یک کارمند RMIT و/یا یک متخصص مبتنی بر صنعت نظارت خواهد شد . از طریق آموزش پرواز، شما آماده خواهید بود که مجوزهای مربوطه را برای پروازهای تفریحی ، خصوصی و تجاری در استرالیا دریافت کنید .

الزامات ورودی استاندارد

شما باید سال 12 استرالیا (یا مدرک معادل آن) را با موفقیت به پایان رسانده باشید .

اطلاعات ضروری در مورد دوره لیسانس هوانوردی دانشگاه RMIT

  • پردیس اراده دهنده دوره : City ، Point Cook Airfield
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 182880 دلار استرالیا
  • Mid year intake : ندارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 3 سال به صورت تمام وقت یا 6 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.rmit.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]