لیسانس ورزش و علوم ورزشی دانشگاه نوتردام

لیسانس ورزش و علوم ورزشی دانشگاه نوترداملیسانس ورزش و علوم ورزشی دانشگاه نوتردام یک برنامه تمام وقت 5 ساله است که فارغ التحصیلان را برای تبدیل شدن به پزشکان موثر و فرهنگی مناسب با تمرکز بر رابطه فیزیوتراپیست و مشتری آماده می کند . علاوه بر لیسانس فیزیوتراپی ، این مدرک دوگانه با علوم ورزش و ورزش به دانشجویان این فرصت را می دهد تا دانش ، مهارت ها و توانایی های پیشرفته در تجزیه و تحلیل فعالیت بدنی ، تجویز ورزش و سلامت در ورزش را کشف و توسعه دهند .

این برنامه شامل مجموعه‌ای از دوره‌های پایه است که با دوره‌های تخصصی فیزیوتراپی، ورزش/علوم ورزشی، فرصت‌های عملی و تجربیات قرارگیری بالینی هماهنگ است . تمرکز زیادی بر ارتباطات و رفتارهای اخلاقی و حرفه ای و همچنین بر توسعه مهارت های ارتباطی سطح بالا با مشتریان و به عنوان بخشی از تمرین چند رشته ای مشترک وجود دارد .

این برنامه همچنین تمرکز زیادی بر روی تمرین مبتنی بر شواهد و انعکاسی دارد و تضمین می‌کند که فارغ‌ التحصیلان به خوبی برای رویارویی با چالش تامین سلامت فعلی و آینده در بسیاری از زمینه‌های بالینی و غیر بالینی که فیزیوتراپیست‌ها در آنها استخدام می‌شوند ، آماده خواهند بود . فارغ التحصیلان واجد شرایط ثبت نام به عنوان فیزیوتراپیست در آژانس ثبت نام پزشکان سلامت استرالیا (AHPRA) خواهند بود .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Physiotherapy / Bachelor of Exercise and Sport Science

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 01032F

ساختار دوره لیسانس ورزش و علوم ورزشی دانشگاه نوتردام

  • 3 دوره اصلی برنامه درسی
  • 43 درس اجباری

سابجکت های دوره

  • فیزیوتراپی
  • ورزش و علم ورزش

الزامات ورودی استاندارد

متقاضی با تحصیلات متوسطه اخیر – حداقل رتبه انتخابی 90 یا معادل آن با قبولی در زبان انگلیسی  ATAR، ادبیات ATAR یا انگلیسی ATAR به عنوان زبان یا گویش اضافی (EALD). حداقل مدرک بین المللی (IB) 33

به رسمیت شناختن

هیئت فیزیوتراپی استرالیا؛ انجمن فیزیوتراپی استرالیا

منبع : www.notredame.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]