لیسانس پایداری دانشگاه UNE

لیسانس پایداری دانشگاه UNEما اولین دانشگاه در استرالیا هستیم که مدرک لیسانس پایداری را ارائه می دهیم و دوره لیسانس پایداری دانشگاه UNE منحصر به فرد است . مدرک ما به همان اندازه نوآورانه است که راه حل های مورد نیاز برای رسیدگی به مشکلات فعلی در استرالیا و سراسر جهان ، و ما متعهد هستیم که با این چالش های پیچیده به روش های متفکرانه و معنادار روبرو شویم .

رویکرد ما طیفی از زمینه های مطالعاتی مبتنی بر پایداری از جمله محیط زیست و محیط زیست را ترکیب می کند . مدیریت منابع ، توسعه پایدار ، جغرافیا ، حقوق ، اقتصاد ، روانشناسی ، اخلاق و سیاست اجتماعی . شما دیدگاه های همه جانبه ای را در مورد چگونگی استراتژی و شکل دادن راه حل هایی که به شما مزیت حرفه ای در محل کار می دهد یاد خواهید گرفت .

ما رشته های هدفمند و حرفه ای را در طیف گسترده ای از زمینه های تخصصی ارائه می دهیم : تعامل و توسعه جامعه – بر آموزش عمومی تمرکز دارد . مشارکت ، کار با جوامع برای ایجاد انعطاف پذیری و ظرفیت جامعه . مدیریت میراث فرهنگی – بر مدیریت میراث بومی و عمومی و کار با جوامع برای مراقبت از فرهنگ زنده و همچنین میراث تاریخی و باستانی تمرکز دارد .

حاکمیت محیطی – بر یکپارچه سازی جنبه‌های اجتماعی و زیست‌محیطی پایداری برای حاکمیت و سیاست‌های زیست‌محیطی ، به ‌ویژه در حفاظت از طبیعت . حکمرانی و مقررات – بر حوزه سیاست‌گذاری و نظارتی و نحوه مهار نیروهای سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و جهانی که بر جوامع تأثیر می ‌گذارند برای دستیابی به پایداری تمرکز دارد .

تاب آوری محیطی – بر روی دستیابی به مدیریت پایدار زمین در یک آب و هوای متغیر سلامت و رفاه در سراسر استرالیا و فراتر از آن . این امر در جوایز Green Globe NSW در سال 2010 به رسمیت شناخته شد ، جایی که UNE گواهینامه پایداری 10 ساله را برای دستاوردهای گسترده خود در مدیریت منابع و آموزش برای پایداری دریافت کرد . UNE را به عنوان شریک خود در آموزش در نظر بگیرید .

ما در دوره لیسانس پایداری دانشگاه UNE اهداف شما را به اشتراک می گذاریم و در کنار شما برای غلبه بر چالش ها کار می کنیم. در واقع ، ما رتبه بالایی داریم – سال به سال ، دانشجویان در راهنمای دانشگاه های خوب برای تجربه کلی و حمایت دانشجویی رتبه های 5 ستاره UNE را اعطا می کنند، بنابراین وقتی با ما مطالعه می کنید، می دانید که در دستان خوبی هستید .

چه چیزی باعث می شود ما دوره متفاوت است ؟ هدف ما این است که شما را برای رویارویی با چالش های امروز و ساختن آینده ای پایدار برای فردا تجهیز کنیم . با ادغام طیف وسیعی از زمینه های مطالعاتی مبتنی بر پایداری – از جمله مدیریت زیست محیطی و منابع ، توسعه پایدار ، جغرافیا ، حقوق ، اقتصاد ، روانشناسی ، اخلاق و سیاست اجتماعی – لیسانس پایداری ما چشم انداز مناسب آینده و توانایی استراتژی و استراتژی را به شما می دهد . راه حل های مناسب برای هدف را تشکیل دهید . این به شما آن «لبه» مورد نیاز را در محل کار و بخش رو به رشد «یقه سبز» می دهد .

با این مدرک شما همچنین به موارد زیر دست خواهید یافت : رشته خود را از میان گزینه های هدفمند حرفه ای که برای حمایت از طیف وسیعی از آرزوها طراحی شده اند انتخاب کنید. مهارت های خود را در تفکر انتقادی و تحلیلی و نحوه حل مسئله توسعه دهید – مهارت هایی که در آنها ارزشمند و ضروری هستند .

مکان های کاری در طیف وسیعی از زمینه های صنعتی. به عنوان بخشی از تحصیلات خود، تجربه محل کار را به دست آورید و با انتخاب واحد WORK300 ، قابلیت استخدام خود را به عنوان فارغ التحصیل بهبود بخشید. به طور انعطاف پذیر در محوطه دانشگاه یا به صورت آنلاین در خانه در زمان خود مطالعه کنید تا متناسب با سبک زندگی و سایر تعهدات شما باشد . از دانشگاهیان علاقه مند به پایداری – در زندگی، تدریس و تحقیقاتشان بیاموزید .

در خط مقدم دوره لیسانس پایداری دانشگاه UNE زمینه های خود ، کارکنان آموزشی ما کارهای حیاتی را در زمینه حفاظت از تنوع زیستی ، قوانین و سیاست های زیست محیطی و تغییرات آب و هوا انجام می دهند. قدرت و تنوع بدن دانش آموزی ما فرصت های عالی برای یادگیری همتا به همتا را فراهم می کند . این تجربه مشترک دارای مزایای مداوم است – در محل کار و زندگی . دانش‌آموزان به طور مداوم حداکثر امتیاز 5 ستاره را برای تجربه کلی و حمایت دانشجویی در راهنمای دانشگاه‌های خوب به UNE اعطا می ‌کنند .

مطالعه آنلاین بیشتر دانشجویان ما انتخاب می‌ کنند که در سه دوره تحصیلی به صورت آنلاین با پشتیبانی 24 ساعته و 7 روز هفته* و مطالعه مناسب پیرامون تعهدات کاری و خانوادگی تحصیل کنند. به طور منحصر به فرد ، دانش آموزان آنلاین ما بیشتر از 30 سال سن دارند و تجربیات ارزشمندی را با خود به ارمغان می آورند . آن‌ها جامعه ‌ای از بزرگسالان را تشکیل می‌دهند که چالش‌ها و اولویت‌های یکسانی را انجام می‌دهند و تجربه زندگی و کار خود را در UNE گرد هم می‌آورند تا به آینده مناسب ‌تر تبدیل شوند و به دنیایی که به سرعت در حال تغییر است واکنش بهتری نشان دهند .

بسیاری از دانش‌آموزان ما ترجیح می‌دهند از مزایای مطالعه در محوطه دانشگاه استفاده کنند . سبک زندگی در محوطه دانشگاه در آرمیدیل ، در منطقه زیبای نیوانگلند ، با دسترسی به پشتیبانی بی نظیر ، محل اقامت و امکانات ورزشی .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Sustainability

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00003G

ساختار

برای واجد شرایط بودن برای جایزه ، یک نامزد باید واحدهایی را به ارزش 144 امتیاز اعتبار با حداکثر 60 امتیاز در 100 سطح و حداقل 36 امتیاز اعتبار در سطح 300 پاس کند .

سابجکت های دوره لیسانس پایداری دانشگاه UNE

 • مشارکت و توسعه جامعه
 • مدیریت میراث فرهنگی
 • حاکمیت محیطی
 • تاب آوری محیطی
 • حاکمیت و مقررات

الزامات ورودی استاندارد

 • سال 12 یا معادل آن
 • دانش فرضی : هر 2 واحد انگلیسی
 • مطالعات پیشنهادی : ریاضی

مسیرهای مطالعه

یک مسیر خروج برای دانش آموزان واجد شرایط موجود است .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

 • پردیس ارائه دهنده دوره : UNE Armidale (main campus) ، Online Campus
 • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 84648 دلار استرالیا
 • Mid year intake : دارد
 • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 3 سال به صورت تمام وقت یا 6 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.studiesinaustralia.com

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]