لیسانس پیراپزشکی دانشگاه UniSQ

لیسانس پیراپزشکی دانشگاه UniSQدر دوره لیسانس پیراپزشکی دانشگاه UniSQ مهارت های خاصی را به دست آورید که مختص بهیار بودن است و در زمینه های ارزیابی ، تجزیه و تحلیل ، تصمیم گیری و کار در شرایط دشوار آموزش ببینید . از سال اول و در طول دوره تحصیلی خود ، 18 هفته کار بالینی را با خدمات آمبولانس کوئینزلند و در سایر بخش های مراقبت های بهداشتی تکمیل خواهید کرد .

مهارت‌های خود را در آزمایشگاه‌های شبیه‌ سازی آمبولانس و آموزش اضطراری ما بهبود دهید . این مدرک توسط کارکنان برجسته پزشکی و پیراپزشکی طراحی شده است که دنیای واقعی مراقبت های اورژانس پیش بیمارستانی را درک می کنند . مدرک لیسانس پیراپزشکی USQ توسط هیئت پیراپزشکی استرالیا معتبر است و به عنوان مدرک مورد تایید آژانس تنظیم مقررات پزشکان بهداشت استرالیا (AHPRA) فهرست شده است .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Paramedicine

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00244B (QLD)؛ 02225M (NSW)

ساختار دوره

24 واحد مطالعه شامل دوره های کاریابی بالینی.

سابجکت های دوره لیسانس پیراپزشکی دانشگاه UniSQ

  • پیراپزشکی، اورژانس و مدیریت بلایا

الزامات ورودی استاندارد

ATAR 65.60. دانش فرضی: انگلیسی، مطالعه پیشنهادی: یکی از دو رشته زیست شناسی (واحدهای 3 و 4، C)، شیمی (واحدهای 3 و 4، C)، یا فیزیک (واحدهای 3 و 4، C) یا معادل .

دوره لیسانس پیراپزشکی دانشگاه UniSQ

برای تکمیل موفقیت آمیز این مدرک، الزامات ذاتی وجود دارد که باید رعایت شوند. الزامات زبان انگلیسی حداقل آیلتس 7.0 یا نمره معادل آن. الزامات اضافی قبل از شروع کاریابی یا مدارس مسکونی اعمال می شود (مانند گواهی CPR و کمک های اولیه ، کارت آبی ، ایمن سازی های خاص، چک لیست QAS و غیره). لطفا توجه داشته باشید : رعایت شرایط ورود تضمینی برای پذیرش نیست. مکان های لیسانس پیراپزشکی با سهمیه محدود است. اندازه سهمیه با در دسترس بودن مکان ها تعیین می شود . در صورت تکمیل سهمیه ، مکان دیگری ارائه نخواهد شد .

منبع : www.unisq.edu.au

سایر دوره ها

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]