مهندسی برق و الکترونیک دانشگاه ویکتوریا استرالیا

مهندسی برق و الکترونیک دانشگاه ویکتوریا استرالیابرنامه مهندسی برق و الکترونیک دانشگاه ویکتوریا استرالیا دانشجویان را در لبه هیجان انگیز طراحی الکترونیکی ، تولید برق و ارتباطات قرار می دهد ، زیرا شما یکی از بزرگترین و قدیمی ترین رشته های مهندسی را مطالعه می کنید .

مهارت های عملی و حل مسئله را با کار روی پروژه ها در محل کار به دست آورید که به راه اندازی شغلی به عنوان مهندس برق یا الکترونیک کمک می کند . مدرک لیسانس مهندسی ترکیبی از مهندسی برق و الکترونیک است و می توانید در مخابرات یا سیستم های قدرت تخصص داشته باشید . فارغ التحصیلان این دوره مسئولیت تولید و توزیع برق را بر عهده خواهند داشت . طراحی و توسعه شبکه های هوشمند با ترکیب فن آوری های ارتباطی، کنترل و اتوماسیون در این مدرن سازی؛ طراحی و توسعه سیستم های انرژی تجدیدپذیر (مانند سیستم های فتوولتائیک، باد و زیست توده) به عنوان جایگزینی برای تولید مبتنی بر سوخت فسیلی.

کار در صنعت تامین برق با مهارت های ویژه در تجزیه و تحلیل سیستم های قدرت ، حفاظت ، عملیات ، قابلیت اطمینان ، نگهداری و مدیریت ؛ طراحی تجهیزات الکترونیکی پیچیده ؛ مدیریت کارخانه ها و پست های تولید صنعتی بزرگ ؛ طراحی و مدیریت زیرساخت های ارتباطی (تلفن، رادیو، تلویزیون و اینترنت) و طراحی و برنامه ریزی سیستم های تعبیه شده مبتنی بر ریزپردازنده برای استفاده در طیف گسترده ای از برنامه ها و صنایع .

نوع موسسه : دانشگاه / موسسه آموزش عالی

نام دوره : Bachelor of Engineering – Electrical and Electronic Engineering (Honours)

مقطع : کارشناسی

CRICOS : 00124K

ساختار دوره مهندسی برق و الکترونیک دانشگاه ویکتوریا

  • 384 امتیاز اعتبار
  • 8 واحد اصلی سال اول
  • 20 واحد مهندسی هسته حرفه ای
  • 4 واحد جزئی

سابجکت های دوره

  • سیستم های قدرت
  • مخابرات.

الزامات ورودی استاندارد

تکمیل مدرک متوسطه ارشد استرالیا (VCE یا معادل آن) شامل واحدهای 3 و 4 : نمره تحصیلی حداقل 25 به زبان انگلیسی (EAL) یا 20 در هر انگلیسی دیگر و نمره تحصیلی 20 در هر ریاضی. تکمیل مدرک متوسطه ارشد استرالیا (VCE یا معادل آن) شامل حداقل یکی از موضوعات زیر : ریاضیات یا تکمیل دیپلم استرالیا یا دیپلم پیشرفته (یا معادل) PLUS IELTS (یا معادل) : نمره کلی 6 بدون باند کمتر بیش از 6.0 تکمیل یک دیپلم استرالیایی مشابه (رشته مشابه) یا دیپلم پیشرفته (یا معادل آن) دارای امتیاز پیشرفته حداکثر 96 امتیاز اعتبار (دیپلم) یا 144 امتیاز اعتبار (دیپلم پیشرفته) خواهد بود .

یا به تکمیل یک دیپلم استرالیایی (یا معادل) غیر هم خانواده (غیر مشابه) یا دیپلم پیشرفته ، به صورت موردی ، وضعیت پیشرفته اعطا می شود . متقاضیانی که دارای کار مرتبط، تحصیلات و/یا تجربه اجتماعی باشند برای پذیرش در دوره در نظر گرفته می شوند .

به رسمیت شناختن دوره مهندسی برق و الکترونیک دانشگاه ویکتوریا

این برنامه توسط Engineers Australia معتبر است و فارغ التحصیلان واجد شرایط درخواست عضویت فارغ التحصیل هستند .

مسیرهای مطالعه

متقاضیان VET در نظر گرفته خواهند شد و مسیرهایی از طیف وسیعی از دوره های VET در دسترس است .

اطلاعات بیشتر

افتخارات کلاس اول : برای واجد شرایط بودن برای تکمیل با افتخارات درجه یک ، دانش‌آموز باید به این موارد دست یابد : حداقل میانگین وزنی 60 درصد در سطوح سال 1 تا 3 . حداقل میانگین وزنی 80% در سطح سال 4؛ درجه HD برای واحد پروژه Capstone 2 سال آخر .

اطلاعات ضروری در مورد دوره

  • پردیس اراده دهنده دوره : Footscray Park
  • هزینه تحصیل برای دانشجویان بین المللی : 142400 دلار استرالیا
  • Mid year intake : دارد
  • مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل دوره : 4 سال به صورت تمام وقت یا 8 سال به صورت پاره وقت

منبع : www.vu.edu.au

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 1 Average: 5]