موسسه پلی تکنیک سنکا کانادا

درباره این دانشگاه

موسسه پلی تکنیک سنکا کاناداپلی تکنیک سنکا یک پلی تکنیک مستقر در منطقه تورنتو بزرگ است که برنامه های آموزشی زیادی از جمله دیپلم، مدرک کارشناسی و برنامه های تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. سنکا به عنوان رهبر مسیرهای آکادمیک در میان کالج‌های انتاریو، بیش از 75 مشارکت انتقالی در سرتاسر جهان دارد که برای هدایت مستقیم به مدرک لیسانس یا فارغ‌التحصیل – چه در سنکا و چه در جاهای دیگر، طراحی شده‌اند.

پلی تکنیک سنکا یک موسسه پر جنب و جوش و معاصر با تمرکز بر ترکیب تحقیقات پیشرفته با یادگیری عملی و عملی است. برنامه های تحصیلی Seneca همراه با یک هیئت علمی پرشور، برای همه دانشجویان جذاب، مرتبط و رضایت بخش است.

سنکا از هفت پردیس در سراسر منطقه بزرگ تورنتو تشکیل شده است که هر کدام دارای تخصص های خاص خود هستند. پلی تکنیک گزینه های یادگیری متنوعی را ارائه می دهد و برنامه ها را در چهار قالب ارائه می دهد: آنلاین، حضوری، ترکیبی و انعطاف پذیر. گزینه های همزمان (از جمله زمان های برنامه ریزی شده کلاس) یا ناهمزمان (یادگیری انعطاف پذیر) در دسترس هستند.

پلی تکنیک سنکا جمعیت دانشجویی متنوعی دارد و از دانشجویان بین المللی از بیش از 150 کشور استقبال می کند. یک تیم پشتیبانی اختصاصی وجود دارد که به دانشجویان خارج از کشور کمک می کند تا به سرعت مستقر شوند و احساس کنند که در جامعه کالج کاملاً یکپارچه هستند.

دانش آموزان در Seneca از تعادل فوق العاده ای بین فرصت های تحصیلی برجسته و فعالیت های تفریحی لذت خواهند برد. تورنتو مملو از فعالیت‌های فرهنگی هیجان‌انگیز، رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و موارد دیگر است، در حالی که در اطراف پردیس‌ها نیز تعداد زیادی برای سرگرم کردن دانشجویان وجود دارد.

آخرین خبرها

پلی تکنیک سنکا مؤسسه ای نیست که ثابت بماند – دائماً در حال تکامل و بهبود است تا بهترین تجربه یادگیری ممکن را به دانشجویان ارائه دهد. به این ترتیب همیشه مشارکت‌های جدیدی شکل می‌گیرد، تحقیقات جدید در دوره‌های آموزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد و سرمایه‌گذاری جدید در امکانات ارائه شده است.

از نظر امکانات، یک مرکز چند میلیون دلاری جدید برای سلامت و تندرستی اعلام شده است که مرکز ورزشی موجود سنکا را به یک مرکز فوق‌العاده جدید با طراحی بومی تبدیل می‌کند. تخمین زده می شود که تاسیسات جدید برای سال 2026 آماده شود.

مسیرهای تحصیلی جدید برای دانشجویان مهندسی اعلام شده است، با دیپلم هایی که مستقیماً به دانشگاه کوئین در انتاریو منتهی می شوند.

پلی تکنیک حتی در سطح بین المللی نیز در حال گسترش است، با مشارکت پلی تکنیک سنکا و الاهلی CIRA که شاهد افتتاح بالقوه دو پردیس دیگر در قاهره، مصر است. این پردیس ها به تقویت دسترسی و شناخت جهانی Seneca به عنوان ارائه دهنده برنامه های آموزشی با کیفیت کمک خواهند کرد.

مالی

هزینه تحصیل در موسسه پلی تکنیک سنکا چقدر است ؟

هزینه تحصیل در موسسه پلی تکنیک سنکا چقدر است ؟

متوسط سالانه هزینه تحصیل

 • مقطع کارشناسی : 19340 دلار کانادا
 • مقطع Vocational کانادا : 17850 دلار کانادا
 • مقطع تحصیلات تکمیلی : 17750 دلار کانادا

متوسط سالانه هزینه زندگی

 • هزینه زندگی بیرون از دانشگاه : 10200 دلار کانادا
 • هزینه زندگی درون دانشگاه : 9000 دلار کانادا

بورسیه و فاند

انتظار می رود دانشجویان بین المللی متقاضی سنکا مدرکی مبنی بر وجود وجوه به عنوان بخشی از درخواست ویزای خود ارائه دهند، اما این بدان معنا نیست که دانشجویان باید همیشه هزینه دوره خود را خودشان تامین کنند – ممکن است کمک مالی در دسترس باشد.

تعدادی بورسیه و فاند برای دانشجویان وجود دارد، از جمله برخی از آنها برای دانشجویان بین المللی. ارزش این جایزه ها از 50 تا 5000 دلار متغیر است و برای پیشرفت تحصیلی و نیاز مالی اعطا می شود و فرصت های زیادی را برای دانش آموزان فراهم می کند تا سهمی از میلیون ها دلار صادر شده در هر سال را دریافت کنند.

حمایت مالی بیشتری نیز در پلی تکنیک سنکا وجود دارد. دانشجویانی که در زمینه بودجه یا مشاوره مالی به کمک نیاز دارند، می توانند از کارکنان پشتیبانی پلی تکنیک کمک بگیرند، و طرح هایی وجود دارد که به دانشجویان کمک می کند فرصت های شغلی مناسبی را متناسب با تحصیل خود پیدا کنند، از جمله مواردی که به بهترین وجه برای دانشجویان بین المللی مناسب است.

بورسیه تحصیلی قابل تمدید

برای دانشجویانی که از ترم های پاییز، زمستان یا تابستان شروع می کنند، آزاد است

 • برای ترم پاییز، برنامه از 15 جولای باز می شود
 • برای ترم زمستانی، برنامه در 1 دسامبر باز می شود
 • برای ترم تابستان، برنامه از 1 می باز می شود

ددلاین

روز دهم کلاس ها
توضیحات جایزه

دانش‌آموزان تمام وقت که در هر یک از برنامه‌های تحصیلی تمام وقت پلی تکنیک سنکا شروع می‌کنند، می‌توانند بر اساس نمرات درجه 12 یا نمرات خود از یک برنامه تحصیلی دیگر واجد شرایط دریافت بورسیه تحصیلی تجدیدپذیر شوند.

کل بورسیه چهار ساله برای یک مدرک تحصیلی بر اساس حفظ نمرات:

 • 70٪ یا 3.0 GPA + – 2000 دلار (500 دلار در سال)
 • 75٪ یا 3.3 GPA + – 3000 دلار (750 دلار در سال)
 • 80٪ یا 3.6 GPA + – 4000 دلار (1000 دلار در سال)

بورسیه تحصیلی قابل تمدید بر اساس نمرات در سالهای ادامه برنامه تحصیلی دانشجو و حفظ وضعیت تمام وقت دانشجو است.

واجد شرایط بودن

شرایط ورود

شرایط ورود

با توجه به طیف گسترده ای از گزینه های تحصیلی که پلی تکنیک سنکا ارائه می دهد، شرایط ورودی به همان اندازه متنوع است. این الزامات به سه حوزه اصلی تقسیم می شوند – الزامات تحصیلی، الزامات غیر آکادمیک و الزامات انگلیسی.

الزامات تحصیلی مربوط به ریز نمرات است. سطح مورد نیاز بستگی به سطح تحصیلی انتخاب شده در Seneca دارد، اما دانش آموزان باید مدارکی از تحصیلات خود از جمله نمرات امتحان مربوطه را ارائه دهند.

الزامات غیر آکادمیک بسته به دوره متفاوت است و ممکن است همیشه برای درخواست دانشجو اعمال نشود. هنگامی که آنها این کار را انجام می دهند، می توانند به شکل پرسشنامه، مقاله، تست، تست و/یا مجموعه ای از کارهای قبلی (به ویژه برای دوره های خلاقانه) باشند.

تمام دوره‌های آموزشی در Seneca به زبان انگلیسی تدریس می‌شوند، بنابراین دانشجویان بین‌المللی باید آماده باشند تا تسلط خود را با نمرات آزمون شناخته‌شده اثبات کنند. در مواردی که دانش‌آموزان معیارها را ندارند، پذیرش در دوره زبان انگلیسی در Seneca گزینه‌ای به عنوان دروازه‌ای برای ورود به دوره دیگر است.

گروه و دانشکده

کیفیت تدریس

امکانات و فضاهای آموزشی پلی تکنیک سنکا از کیفیت بالایی برخوردار است، اما مهمتر از آن، کیفیت هیئت علمی به کار گرفته شده برای آموزش دانشجویان در هر دوره است. آنها نه تنها در زمینه های خود آگاه هستند، بلکه مورد احترام نیز هستند، به لطف سال ها تجربه ای که اعضای هیئت علمی Seneca برای موضوعات خود به ارمغان می آورند.

اعضای هیئت علمی Seneca پرشور هستند – هم در مورد منطقه ای که در آن کار می کنند و هم در نحوه ارائه برنامه های تحصیلی به دانشجویان. دوره‌های آموزشی در همه سطوح جذاب، چالش‌برانگیز و با ارزش هستند و دانش‌آموزان احساس می‌کنند پس از اتمام دوره‌هایشان با اعتماد به نفس زیادی آماده هستند تا قدم‌های بعدی خود را بردارند.

کیفیت تدریس سنکا به روش های مورد استفاده نیز گسترش می یابد. دانش‌آموزان فقط بر تئوری و کتاب‌های درسی تکیه نمی‌کنند، بلکه از تعادل سالمی در یادگیری تئوری و عملی، همراه با برخی فرصت‌ها برای کسب تجربه میدانی در دنیای واقعی نیز لذت خواهند برد. زمانی که دانش‌آموزان برنامه‌های خود را به پایان رسانده‌اند، برای ادامه تحصیل یا اشتغال آمادگی بیشتری دارند.

ساختار بخش

سیزده زمینه اصلی تحصیل در پلی تکنیک سنکا وجود دارد که دروس در یکی از این رشته ها دسته بندی می شوند. هر کدام توسط یک تیم هیئت علمی اختصاصی و با تجربه هدایت می شوند. حوزه های تحصیلی عبارتند از:

 • هوانوردی – یکی از مدارس برتر هوانوردی در کانادا.
 • تجارت – ارائه طیف گسترده ای از تخصص ها.
 • هنرهای خلاقانه، انیمیشن و طراحی – با ترکیبی از رسانه های سنتی و جدید.
 • آموزش، خدمات اجتماعی و اجتماعی – شامل برنامه های بهداشت روان، در میان موضوعات دیگر.
 • فناوری مهندسی – شامل دوره هایی است که برای مقابله با چالش های واقعی انسانی طراحی شده اند.
 • مد و زیبایی – آزمایشگاه ها و استودیوهای پیشرفته را ارائه می دهد.
 • سلامت و تندرستی – شامل مراقبت از انسان و حیوانات.
 • هتلداری و گردشگری – پیوستن به فارغ التحصیلانی که در سراسر جهان مشغول به کار هستند.
 • فناوری اطلاعات – پیشرو در نرم افزار و نوآوری های تجاری.
 • قانون، مدیریت و ایمنی عمومی – شامل آموزش خدمات اضطراری.
 • هنرهای لیبرال و نقل و انتقالات دانشگاهی – دارای مسیرهای ایجاد شده برای مؤسسات شریک، از جمله به دانشگاه تورنتو.
 • رسانه و ارتباطات – ارائه دوره‌هایی با تمرکز بر کسب و کار و تجربه عملی.

علم – به دانش آموزان فرصتی برای مقابله با مشکلات دنیای واقعی می دهد.

امکانات

موسسه پلی تکنیک سنکا

پلی تکنیک سنکا دارای امکانات فراوانی است تا اطمینان حاصل شود که دانش آموزان بیشترین بهره را از تحصیل خود می برند. اینها شامل ابزارها و منابع مختص دوره است که به دانش آموزان این فرصت را می دهد تا از یادگیری عملی از طریق استفاده از تجهیزات و نرم افزارهایی که دانش آموزان در آینده شغلی خود با آنها مواجه خواهند شد، لذت ببرند.

کتابخانه‌های سنکا با هزاران کتاب و منابع دیجیتالی مجهز هستند و به دانش‌آموزان امکان دسترسی به اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل دوره خود را می‌دهند. کتابخانه ها فقط برای امانت گرفتن مواد نیستند – آنها همچنین دارای تجهیزات فناوری اطلاعات هستند که دانش آموزان می توانند از آنها استفاده کنند، همراه با فضاهای مطالعه برای کار پروژه های فردی و گروهی.

پلی تکنیک سنکا دارای اقامتگاه‌های مسکونی خاص خود در پردیس‌های Newnham و King است که اقامتگاه Newnham برای همه دانشجویان در سراسر مؤسسه باز است. این اقامتگاه ها راحت، مجهز و مهمتر از همه، در موقعیتی عالی هستند که تنها چند دقیقه از ساختمان های سنکا فاصله دارند. این به دانش‌آموزان اجازه می‌دهد تا احساس امنیت و امنیت کنند و همچنین به آنها امکان می‌دهد به راحتی به مکان‌هایی که باید بروند برسند.

منبع : www.senecacollege.ca

لطفا میزان رضایت خود از مقاله را اعلام نمایید
[Total: 0 Average: 0]